طراحی گرافیکی و چاپ

سفته تسهیلات کرونایی بنگاه ها الکترونیکی شد

نسخه الکترونیکی سفته ویژه تسهیلات کرونایی در قالب 120 و 170 میلیون ریال فراوری و برای بنگاه های مالی صادر می گردد.

28 شهریور 1399

لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا رونمایی شد

از لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا به طور رسمی رونمایی شد و این لوگو با لوگویی که چند ماه پیش معرفی شده بود، اندکی متفاوت است.

27 شهریور 1399

یک قاشق از خاک آمازون، سرشار از گونه های زیستی

معلوم شده که بخش هایی از علفزار های باز طبیعی غنی ترین زیستگاه قارچ ها هستند، جایی که به خاک ضعیف تر یاری می نمایند مغذی های بیشتری جذب کند.

3 شهریور 1399

مجلس یازدهم برای حل ابرچالش های اقتصادی کشور به میدان بیاید

عضو هیات رئیسه اتاق ایران با اشاره به آغاز به کار مجلس یازدهم، گفت: دوره جدید مجلس شورای اسلامی در شرایطی کار خود را آغاز کرده که کشور ازنظر اقتصادی درگیر چند ابرچالش مهم است و بخش خصوصی انتظار دارد مجلس با همت و انگیزه قوی و البته تعامل با بخش های دیگر...

19 مرداد 1399

سبک ترنزیشنال چیست و چگونه با کمترین بودجه آن را اجرا کنیم

هنگام تزئین یک اتاق نشیمن ترنزیشنال، آن را با یک مجموعه بی حد و حصر از قطعات برجسته در انواع و اندازه های مختلف به کار ببرید. اغلب این سبک تمایل به استفاده از وسایل زینتی و چشم نواز دارد. در خانه ای به سبک ترنزیشنال، همه چیز مربوط به یک ترکیب زیبا و هماهنگ...

17 مرداد 1399

مواد پلاستیکی در صدر کالاهای صادراتی از گمرکات استان کرمانشاه

به گزارش خبرنگاران، محسن مصطفایی در جمع خبرنگاران، گفت: طی مدت سپری شده از امسال، 173 میلیون و 873 هزار دلار مواد پلاستیکی و اشیای ساخته شده از آن به وسیله گمرکات استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شده است.

2 تیر 1399

نشریه ورایتی نیویورک و لس آنجلس

نشریه ورایتی یک مجله سرگرمی است که در 3 نسخه و به صورت روزانه و هفتگی چاپ می گردد. نشریه ورایتی دارای نسخه اینترنتی برای خوانندگان آنلاین خود می باشد.

27 اردیبهشت 1399

اعلام شرایط اضطراری در سراسر قرقیزستان و پایتخت ازبکستان

در سراسر قرقیزستان برای ممانعت از شیوع ویروس کرونا، شرایط اضطراری اعلام شده و پاسگاه های ویژه تردد به شهرها را کنترل می نمایند و حرکت کلیه وسایل حمل و نقل عمومی در پایتخت ازبکستان هم از امروز ممنوع شده است.

21 اردیبهشت 1399

مقابله با شیوع ویروس کرونا در خوزستان ، ضدعفونی پایانه ها و اتوبوس های بین شهری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: پایانه ها و اتوبوس های بین شهری استان به منظور جلوگیری از انتشار بیماری کرونا ضدعفونی می شوند.

21 فروردین 1399

کتاب های پرفروش سوره مهر در نمایشگاه کتاب، ضد در یک قدمی چاپ چهارم

خبرنگاران: کتاب های ضد، مجموعه اشعار سیدحسن حسینی، لشکر خوبان و کالک های خاکی پرفروش ترین آثار سوره مهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هستند.

17 فروردین 1399

صنعت چاپ با وجود سابقه 200 ساله هنوز صندلی خود را نیافته است

خبرنگاران : مدیرکل دفتر چاپ ارشاد با بیان این مطلب که صنعت چاپ با وجود سابقه 200 ساله هنوز صندلی خود را نیافته است، گفت: در امسال 2930 نامه حمایت از چاپخانه ها به سازمان ها و بانک ها ارسال شده است.

15 فروردین 1399

پاکسازی محیط های آلوده داروئی توسط محققان دانشگاه حکیم سبزواری آنالیز شد

در پژوهش محمد چهکندی، عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری و محبوبه زارگزی، پژوهشگر دانشگاه فردوسی مشهد پاکسازی محیط های آلوده داروئی آنالیز شد.

2 فروردین 1399

طرح چاپ اسکناس 20 هزار تومانی روی میز بانک مرکزی، 50 هزار تومانی 2 سال بعد

خبرنگاران : رئیس سازمان فراوری اسکناس و مسکوک بانک مرکزی از طرح جدید چاپ اسکناس 20 هزار تومانی اطلاع داد.

26 اسفند 1398

اینترنت عراق دوباره وصل و رفع فیلتر شد

اینترنت عراق پس از دو روز قطع کامل، دوباره به شکل تدریجی در بغداد و دیگر شهرهای عراق وصل و شبکه های اجتماعی نیز رفع فیلتر شد.

7 دی 1398

برنامه ریزی برای برطرف مشکل آبگرفتگی 7 نقطه تهران ، طراحی حوضچه زباله گیر در خیابان پیروزی

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از وجود 7 نقطه آبگرفتگی با سرمنشأ فعالیت های عمرانی در سطح شهر تهران در بارندگی های اخیر اطلاع داد

28 آذر 1398

ماه عسل دو اصفهانی در پوکت!

اصفهانی باشی، خانم باشی، کارمند هم باشی و بخواهی یک سفر زیبا و کم هزینه برای ماه عسلت رقم بزنی، مسلم است که احتیاج به ساعتها آنالیز، تحقیق و برنامه ریزی دقیق دارد. سفرنامه های بی نظیری که راجع به پوکت، این بهشت زمینی، در خبرنگاران نوشته شده را مو به مو...

18 آذر 1398

سفر به چین و قزاقستان (سفرنامه پکن-آلماتی)

در شروع مراتب قدردانی و سپاس خود را از سایت حرفه ای خبرنگاران اعلام می نمایم که با برگزاری این مسابقه و موارد دیگری چون نقد و آنالیز هتل ها و ... یک بانک اطلاعاتی فارسی زبان ارزشمند و بسیار ملموس جهت اطلاعات ضروری سفر ایرانیان عزیز فراهم کرده است. امید...

12 آذر 1398

نظرپور: تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم، از نتایجی که در ایتالیا کسب کردیم راضی هستم

ملی پوش شیرجه با تاکید براین که رقبای قدرتمندی در بازی های آسیایی دارند، گفت: برای کسب نتایج خوب در اندونزی تمرینات بسیار سختی را پشت سر می گذاریم.

7 آذر 1398