همایشها و نمایشگاه ها

یوفا سازوکار اعطای سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در لیگ های ناتمام را معین کرد

اتحادیه فوتبال اروپا ملاک و معیار لازم برای کسب سهمیه رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ اروپای فصل آینده را برای اتحادیه ها و فدراسیون های عضو تشریح کرد.

1 تیر 1399

پساکرونا و نگرانی های زیست محیطی در استان فارس

شیوع بیماری کرونا موجب کاهش مصرف بسیاری از مواد مخرب محیط زیست ازجمله بنزین و دیگر سوخت های فسیلی شد، این موضوع در استان فارس با کاهش 53 درصدی مصرف بنزین رویداد خوشایندی برای دوستداران محیط زیست قلمداد می گردد، اما دل نگرانی از فشار بر محیط زیست برای...

31 خرداد 1399

محمد تقوی: صداقت، فرهنگ حاکم بر کل دلتاست

محمد تقوی، مدیرعامل دلتا، در همایش ماهانه این مجموعه، که به مناسبت اول شدن آژانس 5 برگزار شد، ضمن تقدیر از همکاران فعال در آژانس 5 خطاب به حاضران در این نشست سخنانی ایراد کرد.

27 خرداد 1399

در کنفرانس سالانه انجمن بازرگانان کانادا و ایران چه گذشت؟

انجمن بازرگانان کانادا و ایران (CIBA) اولین کنفرانس سالانه خود را در شهر مونترال کانادا با هدف معرفی ظرفیت های دو کشور و امکاناتی که این انجمن در اختیار اعضای خود قرار می دهد، برگزار کرد.

14 خرداد 1399

محب: آزادی برخی زندانیان طالبان تهدیدی برای امنیت ملی افغانستان است، حقوق قربانیان جنگ در آزادی زندانیان طالبان در نظر گرفته می شود

مشاور امنیت ملی افغانستان ضمن بیان اینکه حقوق قربانیان جنگ در آزادی زندانیان طالبان در نظر گرفته می شود، نسبت به آزادی شماری از این زندانیان هشدار داد.

11 خرداد 1399

آلمان محدودیت های ضدکرونایی را تا بعد از عید پاک تمدید می نماید

دولت و ایالات آلمان درباره تمدید محدودیت ها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تا بعد از تعطیلات عید پاک به توافق رسیدند.

24 اردیبهشت 1399

گورستان ملی گوانجو؛ یادمان مردمی که در راه آزادی کشته شدند

ایسنا/ گورستان ملی گوانجو یکی از دیدنی های این شهر بوده که بخاطر مردمی که برای آزادی کشته شدند، ساخته شد.

23 اردیبهشت 1399

جاذبه های مدرن باتومی را بشناسید گرجستان

جاذبه های مدرن باتومیخیلی خوب است که در سفر به جزء بازدید از اماکن تاریخی از جاذبه های مدرن آن شهر یا کشوری که به آنجا سفر کرده ایم بازدید کنیم در این مقاله شما را با جاذبه های مدرن باتومی که شهری بندری در کرانهٔ دریای سیاه و در کشور گرجستان است خواهیم...

16 اردیبهشت 1399

سایه شوم کرونا بر سر همایش های بین المللی ، رویداد هفته آگاهی مغز به آینده حواله شد

اینروز ها بیشتر کشور های دنیا درگیر ویروسی ناشناخته به نام کرونا هستند و نگرانی از همه گیر شدن این بیماری موجب شده تا بسیاری از رویداد های بین المللی به آینده موکول گردد.

11 اردیبهشت 1399

شناسایی 332 نوع بیماری نادر در کشور

مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر از شناسایی 332 بیماری نادر و همچنین ثبت 4هزار و 580 بیمار نادر در کشور اطلاع داد.

30 فروردین 1399

ورود تعزیرات به بازار فروش تجهیزات غیر استاندارد حفاظت شخصی

معاون روابط کار وزیر کار با تاکید بر ورود سازمان تعزیرات حکومتی به بازار فروش تجهیزات و وسایل حفاظت شخصی غیراستاندارد، گفت: کمیته های تشخیص مشاغل سخت و زیان آور باید یک یک بازنگری روی واحدهای تولیدی داشته باشند و واحدهای تولیدی را با ایمن سازی از گروه...

20 فروردین 1399

کلاس های آموزشی دانشگاه امام خمینی(ره) تا 10 اسفند لغو شد

براساس تصمیم ستاد پیشگیری ویروس کرونا، کلاس های آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) تا شنبه، دهم اسفند به مدت یک هفته تعطیل اعلام شد.

20 فروردین 1399

کتاب های پرفروش سوره مهر در نمایشگاه کتاب، ضد در یک قدمی چاپ چهارم

خبرنگاران: کتاب های ضد، مجموعه اشعار سیدحسن حسینی، لشکر خوبان و کالک های خاکی پرفروش ترین آثار سوره مهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هستند.

17 فروردین 1399

صنعت چاپ با وجود سابقه 200 ساله هنوز صندلی خود را نیافته است

خبرنگاران : مدیرکل دفتر چاپ ارشاد با بیان این مطلب که صنعت چاپ با وجود سابقه 200 ساله هنوز صندلی خود را نیافته است، گفت: در امسال 2930 نامه حمایت از چاپخانه ها به سازمان ها و بانک ها ارسال شده است.

15 فروردین 1399

حمله تند عباسی به روحانی؛ فقط 450 روز ، جز این 2 نفر نام نیکی از روسای قوا نمانده ، مشکل جمهوری اسلامی کجاست؟

رئیس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: دولت تا 450 روز آینده باید هر روز جوابگوی برجامی باشند که در سفره این ملت گذاشته شد.

13 فروردین 1399

قزوین بستر مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی دارد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا کشاورز قاسمی چهارشنبه شب در ملاقات سفرا و نمایندگان 20 کشور خارجی با استاندار قزوین که در سالن استانداری برگزار گردید گفت: قزوین با یک میلیون و 200 هزار نفر جمعیت در 150 کیلومتری پایتخت واقع شده است و در جهت کریدور شمال به جنوب...

12 فروردین 1399

چرا روتوش روحانی جواب نداد؟

رفتاری که روحانی دراین چندروزنشان دادشبیه کنش سیاسی ای بودکه اودراردیبهشت وخرداد 96 هم به شکل شدیدتری ازخودبروزداده بود، درنوردیدن خطوط قرمز کشوری که خودرئیس جمهورآن است وبعددنده عقب دریافت با تمام وجود وتا ته خط رفتن بدون توجه به پیامد های هیچ کدام....

12 فروردین 1399

تیزر سریال نون.خ در غرفه کرمانشاه رونمایی شد

تیزر سریال نون.خ که با رویکرد معرفی جاذبه های گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه ساخته شده، در غرفه این استان در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

8 فروردین 1399

دوسالانه معماری ونیز هم به تعویق افتاد

دوسالانه معماری ونیز که بخشی از دوسالانه ونیز محسوب می گردد، به دلیل نگرانی ها از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

25 اسفند 1398

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ خواهان ایجاد سپر هسته ای مشترک با فرانسه شد

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در آستانه برگزاری این اجلاس مهم با اشاره به اینکه اروپا دیگر نمی تواند به حمایت های آمریکا تکیه کند، خواهان مذاکرات آلمان با فرانسه برای تشکیل یک سپر هسته ای مشترک شد.

22 اسفند 1398
تعداد: (76)