همایشها و نمایشگاه ها

ناتو در حال تحول اساسی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در تبادل نظر با تلگراف گفته است که ناتو در حال تقویت نیروهای نظامی خود در جناح شرقی به عنوان بخشی از تغییرات اساسی ائتلاف است.

1 تیر 1401

وزیر آموزش وپرورش: محرومیت ها محدودیت نیست

وزیر آموزش و پرورش، سخنگوی دولت و جمعی از نمایندگان مجلس امروز از 240 اثر هنرمندان توانیاب در نمایشگاه همام بازدید و اعلام کردند از این هنرمندان حمایت می نمایند.

23 اردیبهشت 1401

راهنمای سفر به گرانادا، اسپانیا

گرانادا، تاریخی متلاطم را پشت سر گذاشته است. آثار معماری شگفت انگیز این شهر، به دوران مورو ها و رومیان یعنی به هزاران سال پیش برمی شود.

29 اسفند 1400

آیا لغو رویدادهای حضوری E3 برای همواره کار درستی است؟

E3 طی یک دهه اخیر جزء بزرگترین رویدادهای صنعت بازی های ویدیویی محسوب شده و هواداران بسیاری دارد. با این حال طی یکی دو سال اخیر، این رویداد بزرگ تحت تاثیر پاندمی کووید-19 بوده است. مدتی پیش سازمان انجمن نرم افزارهای تفریح (Entertainment Software Association یا به اختصار...

12 اسفند 1400

برگزاری مراسم روز جهانی موزه در خانه هنرمندان

مراسم روز جهانی موزه از سوی کمیته بین المللی موزه ها (ایکوم) دوشنبه 31 اردیبهشت ساعت 17:30 در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.

5 اسفند 1400

تور قطر ارزان: رویداد هنری طهران راهی قطر و استرالیا می گردد

رویداد هنری طهران که به قصد برپایی به قطر و استرالیا برده می گردد، در آخرین شب برگزاری میزبان حسین الهی قمشه ای بود.

2 اسفند 1400

سازمان میراث فرهنگی خوزستان؛ حفاظت یا تخریب بناها؟

دومینوی تخریب در آثار تاریخی خوزستان همانند کوشک نورآباد، کاروانسرای تاریخی دهدز، قلعه امیر مجاهد شروع شده و میتواند به پل های تاریخی شوشتر و قلعه فرانسوی هاو بسیار بناهای دیگر برسد.

15 بهمن 1400

یازدهمین همایش خلیج فارس، بین المللی شد

سعید پورعلی - معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی - با تاکید بر اهمیت برگزاری همایش اظهار کرد:

26 دی 1400

تاریخچه روز جهانگردی:

در سال 1964 از طرف سازمان ملل و براساس پیشنهاد کنفرانس بین المللی ترانسپورت و جهانگردی آن سازمان در رُم تعریفی برای جهانگردی به تصویب رسید که بدین شرح است: فرآیندی که شخص یا گروهی به منظور تفریح، بازدید از نقاط دیدنی، معالجه، مطالعه، تجارت، ورزش و یا...

26 آذر 1400

هنرمندان ایرانی 150 اجرای هنری در اکسپو 2020 دارند

بنیاد فرهنگی هنری رودکی نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد در ستاد اکسپو و کمیته اجتماعی، فرهنگی و هنری این ستاد است و مسئولیت برنامه ریزی و تأمین محتوای هنری و اعزام گروه های هنری و هنرمندان را در رویداد اکسپو 2020 بر عهده دارد.

28 آبان 1400

تور روسیه: رویکرد لندن و واشنگتن به مسکو و پکن بر اساس منافع مشترک خواهد بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سخنگوی بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس پس از ملاقات و تبادل نظر وی با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، امروز چهارشنبه گفت که این دو توافق کردند که رویکرد به روسیه و چین بر اساس ارزشها و منافع مشترک لندن و واشنگتن باشد.

9 مهر 1400

کنفرانس جهانی اینترنت در چین، نمایش جدیدترین دستاوردهای دیجیتالی

شماری از شرکت های عظیم فناوری کشورهای دنیا تازه ترین و پیشرفته ترین دستاوردهای خود را در عرصه های مختلف فنی و علمی مرتبط با شبکه، فضای مجازی و خودروهای هوشمند در همایش دنیای اینترنت در چین به نمایش گذاشتند.

21 شهریور 1400

مسائل سیاسی، مانع ایجاد زیرساخت های ترانزیت شد

مجیدرضا حریری، رئیس اتاق مشترک ایران و چین در خصوص لزوم پیوستن ایران به پیمان های تجاری به خصوص با کشورهای شرق آسیا اظهار کرد: راه تعالی و پیشرفت تجارت فرامرزی ما این است که یاد بگیریم با کشورهای مختلف، پیمان های دوجانبه و چندجانبه، پیمان های منطقه ای،...

3 شهریور 1400

توسعه پایدار صنایع دستی با فروش در بستر فضای مجازی

میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، توسعه پایدار صنایع دستی با فروش در بستر فضای مجازی صورت می گیرد.

1 شهریور 1400

فرهنگسرای نیاوران و سفارت فنلاند تفاهم نامه همکاری امضا کردند

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، فرهنگسرای نیاوران و سفارت فنلاند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

14 مرداد 1400

اردوغان: مذاکرات با آمریکا درباره افغانستان ادامه دارد

رئیس جمهور ترکیه گفت که مذاکره آنکارا با واشنگتن درباره تامین امنیت فرودگاه کابل همچنان ادامه دارد.

1 مرداد 1400

کارشناس افغان: سفر اشرف غنی و عبدالله به واشنگتن هیچ دستاوردی نداشت

کارشناس افغان اظهارداشت که سفر سران افغانستان به واشنگتن هیچ دستاوردی نداشت و رئیس جمهور آمریکا حتی حاضر به برگزاری کنفرانس خبری با اشرف غنی نشد.

21 تیر 1400

کتاب دانشگاه امام سجاد رونمایی می شود

به گزارش خبرنگار خبرگزای کتاب ایران در کهگیلویه و بویراحمد، سجاد بستام گفت: کتاب دانشگاه امام سجاد (ع)، با مقدمه ای از آیت پیمان(دبیر کل مجمع جهانی شیعه شناسی) نوشته شده است که در همایش بین المللی امام سجاد(ع) رونمایی می شود.

5 تیر 1400

آژانس بین المللی انرژی اتمی: گروسی به رایزنی با ایران ادامه خواهد داد

آژانس بین المللی انرژی اتمی خاطرنشان کرد که گفت وگوهای مدیرکل آژانس و ایران بر سر تداوم تفاهم فنی دوطرف ادامه خواهد یافت.

25 خرداد 1400

خبرنگاران رهاورد نظم پسا جنگ جهانی دوم؛ ضرورت اصلاح نظام ملل متحد

تهران-خبرنگاران-حدود 8 دهه (76 سال) از سرانجام جنگ جهانی دوم می گذرد و ضرورت تغییر ساختارهای بین المللیِ بیش از پیش احساس می گردد. سازمان ملل متحد، مهمترین و بزرگترین سازمان بین المللی است که بر ویرانه های جنگ جهانی دوم بنا شد و علیرغم نقش مفید آن، نیازمند...

18 خرداد 1400
تعداد: (117)