موزه پابلو اسپانیول بارسلون؛ جاذبه ای تماشایی در کشور اسپانیا

به گزارش بوستان گفتگو، اگر قصد خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی به مقصد اسپانیا را دارید و نمی دانید که به اندلس، کشور باسک، کاتالونیا بروید، خواندن این مطلب به شما یاری می نماید. در این مقاله قصد داریم جاذبه ای تماشایی در کشور اسپانیا را به شما معرفی نماییم که نسخه کپی شده بعضی بناهای دیدنی کشور اسپانیا را به نمایش گذاشته است: موزه پابلو اسپانیول در وسعتی حدود 50000 مترمربع نمونه های مختلفی از ساختمان هایی دیدنی از تمام نقاط کشور را به بازدیدکنندگان ارائه می نماید.

موزه پابلو اسپانیول بارسلون؛ جاذبه ای تماشایی در کشور اسپانیا

در موزه پابلو اسپانیول؛ که یک موزه روباز است و مانند یک روستای ایبری با خانه های معمولی، خیابان های کوچک، تالار شهر، مدارس، مغازه ها و رستوران ها ساخته شده است. حتی یک صومعه نیز در موزه پابلو اسپانیول پیدا خواهید کرد. موزه پابلو اسپانیول یک مکان عالی برای قدم زدن در اطراف و لذت بردن از فضای مدیترانه است.

تاریخچه موزه پابلو اسپانیول

موزه پابلو اسپانیول اولین بار برای نمایشگاه جهانی 1929 در بارسلون ساخته شد. نقشه های روستا به وسیله پوگی آی کادافالچ معمار برجسته و نماینده مهم مدرنیسم طراحی شده است. این طرح ها به وسیله شاگردان وی فرانسیس فولگوئرا و رامون رونتوس اجرا شد. آن ها به وسیله منتقد هنری میگول یوتریلو و نقاش خاویر که به 1600 دهکده در سراسر اسپانیا سفر کردند، جمع آوری شد تا یادداشت ها و نقاشی هایی را برای به تصویر کشیدن ماهیت واقعی معماری اسپانیایی بسازند.

پس از نمایشگاه، در واقع باید موزه پابلو اسپانیول دوباره تخریب می شد. اما ساکنان موزه آنقدر محبوب شدند که با موفقیت از تخریب جلوگیری کردند. بااین حال، در زمان فرانکو و سرکوب فرهنگ کاتالان، موزه پابلو اسپانیول بیشتر و بیشتر صدمه دید و تخریب شد. گفتنی است که موزه پابلو اسپانیول از دهه 1990، دوباره بازسازی و بازسازی شد.

از سال 2001، موزه هنرهای معاصر فران داورل که بخشی از موزه پوبلو اسپانیول بوده است، بیشتر مورد توجه گردشگران و جهانگرد ها نهاده شد. مابین سال های 2008 تا 2018، تقریباً هشت میلیون یورو در نوسازی موزه پوبلو اسپانیول سرمایه گذاری شد. علاوه بر این، در سال های اخیر حدود 2.3 میلیون یورو در فناوری سمعی و بصری سرمایه گذاری شده است. در نتیجه، سه منطقه چند رسانه ای تعاملی تازه در سال 2018 افتتاح شد که سبک زندگی اصیل اسپانیا را به شیوه ای مدرن به بازدیدنمایندگان ارائه می کند.

معرفی موزه پابلو اسپانیول

موزه پابلو اسپانیول؛ یکی از بهترین جاهای دیدنی بارسلونا و بهترین گزینه ها برای تمام اعضای خانواده است. این موزه بدون هیچ ترافیکی در دسترس واقع شده است. موزه پابلو اسپانیول که در یکی از نمادی ترین منطقه ها بارسلون، در فاصله کمی از فواره های مونتجویک واقع شده است، شبیه یک روستای واقعی با کپی هایی از 117 ساختمان در مقیاس واقعی از منطقه ها مختلف اسپانیا است. یک محله معمولی اندلسی، بخشی از راه سنت جیمز و نمونه هایی از معماری رهبانی رومی را در موزه پابلو اسپانیول خواهید دید.

همان طور که اشاره کردیم؛ موزه پابلو اسپانیول برای رفاه بیشتر بازدیدنمایندگان مورد بازسازی و بازسازی نهاده شده است و طرح سرزمینی تازهی ارائه می دهد. علاوه بر این، می توانید از فیلینگ اسپین تازه لذت ببرید، پنج کپسول صوتی و تصویری همه جانبه که به شما امکان می دهد تنوع و ثروت فرهنگی بخش های مختلف شبه جزیره را بشناسید و احساس کنید. این پنج جهت شمال، راه سنت جیمز، دریای مدیترانه، جنوب و قلمرو ال کیشوت را شامل می گردد.

داخل موزه پوبلو اسپانیول، فضای فیستا نیز وجود دارد که یک مرکز چندرسانه ای است که به بازدیدنمایندگان اجازه می دهد روح یک فرهنگ را به وسیله جشنواره های محبوب آن کشف نمایند، که بعضی از آنها به وسیله یونسکو در لیست نمایندگی میراث فرهنگی ناملموس بشریت به رسمیت شناخته شده اند. این جشنواره ها: سن فرمین، لا پاتوم، کاستل ها (برج های انسانی)، جشنواره توماتینا، هفته مقدس هستند.

موزه فران داورل یکی دیگر از جاذبه های اصلی موزه پوبلو اسپانیول است. موزه فران داورل بیش از 300 اثر از هنرمندان مشهوری مانند پیکاسو، سالوادور، دالی و خوان میرو را در دل خود جای داده است. برای ورود به موزه نیازی به تهیه بلیط نیست. بعلاوه منطقه گینووارت را که فضایی وسیع و درخشان با مجسمه ای بزرگ از جوزپ گینووارت را در خود جای داده است، خواهید دید. علاوه بر این، باغ مجسمه ای در موزه پابلو اسپانیول با 36 مجسمه واقع شده است. این مجسمه ها؛ باغ پابلو اسپانیول را به فضایی خاطره انگیز تبدیل نموده اند که در آن هنر و طبیعت یکدیگر را در آغوش می گیرند. در انتهای باغ منظره ای از بارسلون با منظره شگفت انگیز شما را به دیدن دعوت می کند.

رستوران ها و شب نشینی ها

در موزه پابلو اسپانیول چندین رستوران با غذاهایی محلی را برای بازدیدنمایندگان تهیه و آماده سازی نموده اند. بد نیست بدانید که بعضی از رستوران ها و کافه ها در موزه پابلو اسپانیول به سبکی ساخته شده اند که بازدیدنمایندگان با خوردن یک وعده غذا در آن ها تجربه ای مشابه آنچه که در سایر رستوران ها و کافه های اسپانیا کسب می نمایند، دریافت نمایند زیرا غذاهایی که در موزه پابلو اسپانیول سرو می شوند نیز براساس غذاهایی که در بقیه رستوران ها و کافه های اسپانیا ارائه می شوند، انتخاب و تهیه می گردند.

تفریح ها و تفریحات موزه پابلو اسپانیول

در موزه پابلو اسپانیول؛ روح اسپانیا را احساس خواهید کرد، معماری سنتی را تحسین می کنید، صنایع دستی محلی را خریداری می کنید و از غذاهای سنتی لذت خواهید برد. همان طور که اطلاع دارید؛ ورودی های موزه پابلو اسپانیول در فضای باز طراحی شده است. بازدیدنمایندگان می توانند اقامت خود را در آرامش با هشت صفحه نمایش تعاملی بزرگ برنامه ریزی نمایند، ویدیوها را در پابلو اسپانیول دیدن نمایند و در خصوص تاریخچه موزه در فضای باز اطلاعات کسب نمایند.

یکی دیگر از حوزه های چندرسانه ای، درباره احساسات اسپانیا است؛ به لطف فناوری های پیشرفته، بازدیدنمایندگان می توانند در پنج منطقه مختلف کشور غوطه ور شوند، منظره ها معمولی را ببینند، صداهای معمولی را بشنوند، عطرهای معمولی را استشمام نمایند. بدون شک این یک تجربه خارق العاده از سفر اسپانیا را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

موزه پابلو اسپانیول یا همان روستا اسپانیول؛ بعلاوه مکانی منحصربه فرد برای خرید است. بیش از 20 کارگاه صنایع دستی وجود دارد که هر روز باز و مشغول فعالیت هستند تا بتوانید هنر صنعتگرانی را که روی قطعات منحصربه فرد سفال، شیشه، چرم و جواهرات کار می نمایند، از نزدیک ببینید.

از دیگر نکات برجسته این مکان، پروژه چند رسانه ای است که در یک منطقه 150 متری واقع شده است. در این مکان مهم ترین آداب و رسوم فرهنگی و جشنواره های کشور ارائه می گردد. بیش از 180 ساعت فیلم برای یک سال جمع آوری شده است، از جمله نماهایی از سمانا سانتا در اندلسو کاستلز را در برج های انسانی کاتالونیا دیدن خواهید کرد.

چرا بازدید از موزه پابلو اسپانیول را پیشنهاد می دهیم؟

خرید بلیط هواپیما بارسلونا و سفر به موزه پابلو اسپانیول یک احساس خالص و ناب را در تعطیلات به انسان انتقال می دهد.

به دور از شلوغی بارسلون، بازدیدنمایندگان می توانند با رزرو تور بارسلونا به موزه پابلو اسپانیول بروند و از طعم آرام مدیترانه ای لذت ببرند. با قدم زدن در میان کپی های بازسازی شده خانه های معمولی از سراسر اسپانیا، استرس و شلوغی به سرعت فراموش می گردد. جالب است بدانید که در موزه پابلو اسپانیول، فضایی برای پیک نیک و استراحت گردشگران آماده سازی شده است که جهانگرد ها آنجا می توانند به استراحت و وقت گذرانی بپردازند. نمایش های فلامنکو و تغییر رویدادها در عصرها و آخر هفته ها برنامه را کامل می کند. گفتنی است که در طول فصل تابستان، رویدادها و کنسرت ها اغلب در عصرها و آخر هفته ها برگزار می گردد.

کدام هتل ها در نزدیکی موزه پابلو اسپانیول هستند؟

فاصله هتل آیره گرن ویا تا موزه پابلو اسپانیولک: حدود 600 متر

فاصله هتل بین المللی بارسلونا تا موزه پابلو اسپانیول: 650 متر

فاصله هتل ویلاماری تا موزه پابلو اسپانیول: حدود 1.2 کیلومتر

فاصله هتل اونیا روکافورت تا موزه پابلو اسپانیول: حدود 1.5 کیلومتر

فاصله هتل یاخچی تا موزه پابلو اسپانیول: حدود 3.4 کیلومتر

موزه پابلو اسپانیول در نزدیکی کدام جاذبه های گردشگری واقع شده است؟

فاصله تا موزه هنرهای معاصر بارسلون: تقریباً 2.7 کیلومتر

فاصله موزه پیکاسو: تقریباً 4.2 کیلومتر

فاصله تا پارک سیوتادلا: تقریباً 4.2 کیلومتر

فاصله تا آکوریوم بارسلون: تقریباً 4.5 کیلومتر

فاصله تا قلعه ترس دراگون: تقریباً 5 کیلومتر

منبع: گردشبان
انتشار: 12 تیر 1402 بروزرسانی: 12 تیر 1402 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2365

به "موزه پابلو اسپانیول بارسلون؛ جاذبه ای تماشایی در کشور اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه پابلو اسپانیول بارسلون؛ جاذبه ای تماشایی در کشور اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید