اخبار سیاسی

جدیدترین راه چاره درمانی آلرژی در ایران، دستاوردی تازه از داروسازی دکتر عبیدی

داروسازی دکتر عبیدی که در عرضه داروهای نوین و اثربخش در کشور پیشرو است، به تازگی داروی جدید دس لوراتادین را که جدیدترین آنتی هیستامین نسل دوم است، ارائه نموده است.

18 اسفند 1399

صالحی امیری: ووشو یکی از امیدهای ما در بازی های آسیایی 2022 است، فدراسیون ها موظف به کسب موفقیت هستند

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در 10 سال گذشته ووشو در زیرساخت ها و در توسعه ورزش حرفه ای به خوبی حرکت نموده است.

17 اسفند 1399

بحران یمن به وسیله سیاسی حل می گردد نه جنگ تحمیلی

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه آمادگی کامل جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از هرگونه نقش آفرینی موثر سازمان ملل متحد در حل بحران یمن توجه به شرایط بسیار سخت برگرفته از جنگ و محاصره مالی تحمیل شده به مردم یمن را بیان کرد.

16 اسفند 1399

هیچ کجای جهان کسی حق خالی نگاه داشتن خانه را ندارد، لزوم بستن راه های فرار از مالیات بر خانه های خالی

معاون اسبق وزیر مسکن و شهر سازی گفت: در هیچ کشوری اجازه داده نمی گردد مالک هر گونه دلش بخواهد با زمین یا ملک و واحد مسکونی خود رفتار کند چرا که واحد های مسکونی باید در چرخه عرضه و استفاده عموم مردم جامعه قرار بگیرند.

15 اسفند 1399

آموزش نیرو های متخصص در حوزه دریانوردی در دانشکده دریایی

تهران (پانا) -رئیس دانشگاه علم وصنعت گفت که انشگاه علم و صنعت ضمن همکاری با دانشگاه های بین المللی از ظرفیت آن ها برای آموزش اساتید و دانشجویان در حوزه صنایع دریایی بهره مند می گردد.

11 اسفند 1399

انفجار بغداد و امید تروریسم به بایدنیسم؛ بازگشت پدرخوانده های داعش به کاخ سفید

هم زمانی انفجارهای خونین بغداد توسط گروه تروریستی و آغاز به کار دوباره دولت دموکرات ها در آمریکا به عنوان پدرخوانده داعش جای تأمل دارد و بسیاری این حمله مرگبار را ابراز وجود تروریسم پس از خدمت به ترامپ جمهوری خواه برای بقای آمریکا در منطقه می دانند....

8 اسفند 1399

بگویند صاحبان 1500 هزار میلیارد تومان بودجه، کدام شرکت های دولتی هستند؟

رئیس مجلس با انتقاد از جزییات نامشخص اختصاص 60 درصد بودجه عمومی کشور به شرکت های دولتی گفت: خب بگویند این شرکت ها چه کسانی هستند؟

5 اسفند 1399

شرایط بورس، نتیجه دخالت دولت در بازار است

طی هفته های اخیر ریزش های پی درپی شاخص کل بورس که تا کانال 1.1 میلیون واحد هم کاهش یافت، باعث نگرانی شدید سهامداران شد. روز گذشته حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، استعفای دوباره خود را به وزیر امور اقتصادی و دارایی ارائه کرد.

3 اسفند 1399

لزوم نگاه جدید به معادن برای جایگزینی درآمدهای نفتی

تهران (پانا) - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد بخش معدن و صنایع معدنی برای جایگزینی درآمدهای نفتی، تاکید کرد: برای تحقق کامل این مهم نیازمند نگاه و رویکرد جدید به این بخش هستیم.

2 اسفند 1399

پیشنهاد قالیباف برای تغییر نام و ماموریت وزارت خارجه

محمدباقر قالیباف در جلسه امروز مجلس پیشنهاد کرد که باحضور محمد جواد ظریف وزیر خارجه برگزار گردید، پیشنهاد کرد که نام و ماموریت وزارت خارجه تغییر پیدا کند.

1 اسفند 1399

احتمال سرطان زا بودن واکسنهای ژنتیکی، نقدی بر روش ساخت واکسن فایزر

به گزارش خبرنگاران به نقل از جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر حسن رسولی عضو هیأت علمی پژوهشکده ترمیم زخم و بافت جهاد دانشگاهی تحلیلی در مورد واکسن های مبتنی بر RNA نوشت.

30 بهمن 1399

ژاک دمورگان و نابودی بقایای معماری شوش

از آنجا که فعالیت های باستان شناسی شوش در فصل زمستان انجام می شد، ژاک دمورگان و برادرش تابستان ها را به کاوش در گورستان های اواخر عصر مفرغ و آهن تالش می پرداختند. انتشار نتایج تحقیقات آن ها نشان می دهد که دمورگان در حوزه ماقبل تاریخ باستان شناس موفقی...

24 بهمن 1399

ماه های آینده برای بازار نفت معین کننده است

وزیر نفت گفت: با توجه به عدم قطعیت های کنونی در طرف های عرضه و تقاضا، ماه های آینده برای بازار نفت بسیار مشخص کننده خواهد بود.

22 بهمن 1399

گزینش از جمله تفکرات هوشمندانه معمار کبیر انقلاب است

تهران (پانا) - وزیر کشور در پیامی با گرامیداشت فرارسیدن پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل گزینش نوشت گزینش در زمینه به کارگیری نیروهای صالح، کارآمد، متعهد و شایسته نقشی محوری ایفا می نماید.

21 بهمن 1399

9 اصل طلایی و مهم در مشتری مداری

همه صاحبان تجارت به خوبی می دانند که مشتری مداری اصلی مهم در پیشرفت کسب و کارشان است، اما بسیاری نمی دانند که چگونه می توان سیاست گذاری صحیحی در این راستا در نظر گرفت. ارتباط خوب با مشتریان، خدمات سریع و احترام به نظرات مشتریان...

18 بهمن 1399

فرمانده قرارگاه: بیش از 95 درصد مصوبات ستاد ملی و کمیته ها اجرا شده است

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر کشور گفت: مردم عزیز مستحضرند که نوع جدید جهش یافته ای از ویروس کرونا در انگلستان و اروپا شیوع یافته است که نشان دهنده این است که این بیماری قابل اعتماد و شناسایی دقیق نیست.

17 بهمن 1399

ترخیص 2.8 میلیون تن کالای اساسی

ناظر گمرکات استان هرمزگان از ترخیص 2.8 میلیون تن کالای اساسی از اول امسال تا به امروز در گمرکات استان اطلاع داد.

16 بهمن 1399

مجلس نمایندگان آمریکا وتوی ترامپ درباره بودجه نظامی را باطل کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، مجلس نمایندگان آمریکا وتوی دونالد ترامپ علیه قانون بودجه نظامی این کشور را باطل کرد.

15 بهمن 1399

گزارش، گاه شمار برگزیت از همه پرسی تا توافقی سخت

سفر طولانی انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا حدود چهار سال و نیم به طول انجامید و بالاخره روز گذشته بروکسل و لندن به توافقی دست یافتند تا انگلیس به عنوان اولین کشور اروپایی به عضویت در این اتحادیه خاتمه دهد.

10 بهمن 1399

گزارش توییتری سخنگوی وزارت امورخارجه از احضار سفیر ترکیه

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان، با اشاره به احضار سفیر ترکیه به وزارت خارجه ، در پی اظهارات رجب طیب اردوغان ،گفت : به سفیر ترکیه گفته شد بنا کردن سیاست خارجی بر خیالات، خردمندانه نیست.

9 بهمن 1399
تعداد: (370)