تکذیب بدحال شدن پرستاران بیمارستان امام (ره)ساری پس از تزریق واکسن کرونا

به گزارش بوستان گفتگو، در پی انتشار شایعه خبری در فضای مجازی در مورد بدحال شدن و بستری سه تن از پرستاران بیمارستان امام(ره) ساری به دنبال تزریق واکسن کرونا ، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن تکذیب این خبر گفت : طبق بررسی اجرا شده تا به امروز هیچ گزارشی از مراکز درمانی مبنی بر بستری واکسینه شدگان به خاطر بروز عارضه جدی واکسن کرونا نداشتیم.

تکذیب بدحال شدن پرستاران بیمارستان امام (ره)ساری پس از تزریق واکسن کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سیمین بابایی افزود : همزمان با سراسر کشور آغاز مرحله اول اجرای واکسیناسیون کادر درمانی مازندران در چهار بیمارستان استان شامل مراکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) و بوعلی سینا ساری، رازی قائمشهر و بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهرآغاز شد.

وی شرح داد: براساس آخرین پیگیری های اجرا شده خوشبختانه تا به امروز هیچ یک از افرادی که واکسن کرونا را دریافت کردند، مسئله ای برایشان پیش نیامده و حالشان خوب است.

بابایی با اعلام این که واکسن اسپوتنیک وی روسی باید به هر فرد در 2 نوبت تزریق شود ، افزود: نوبت اول روز گذشته انجام شد و نوبت بعدی نیز طبق برنامه ریزی وزارت بهداشت در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان نمود: در مرحله نخست واکسیناسیون کرونا ، 480 نفر از کادر درمانی بخش های ICU و مراقبت های ویژه بیماران کرونایی بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی مازندران واکسینه می شوند.

بابایی گفت: مردم باید به منابع خبری موثق و مطمئن برای دریافت اخبار مورد نظر خود رجوع کنند و در زمینه اخبار مرتبط با حوزه سلامت مطمئن ترین منابع، سامانه های اطلاع رسانی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1578

به "تکذیب بدحال شدن پرستاران بیمارستان امام (ره)ساری پس از تزریق واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب بدحال شدن پرستاران بیمارستان امام (ره)ساری پس از تزریق واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید