آزمون گواهینامه و دانشنامه پزشکی انتها شهریورماه برگزار خواهد شد

به گزارش بوستان گفتگو، آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی سال 99 طبق برنامه ریزی زمان بندی شده قبلی 26 تا 28 شهریورماه برگزار خواهد شد.

آزمون گواهینامه و دانشنامه پزشکی انتها شهریورماه برگزار خواهد شد

به گزارش گروه دانشگاه بوستان گفتگو، با توجه به شرایط خاص شیوع کرونا در کشور و احتیاج بخش درمان به تامین نیرو های متخصص در اولین فرصت ممکن و با لحاظ این نکته که استاندارد های آموزشی تا حد امکان مد نظر باشد، پس از رایزنی های گسترده و نظرخواهی از افراد صاحب نظر در حوزه آموزش تخصصی و تعامل با معاونت های مختلف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اقدامات زیر مصوب شد.

اختیارات ویژه ای به گروه های آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی داده گردد تا با مدل ساده ابلاغی معاونت آموزشی وزارت بهداشت افراد واجد شرایط فارغ التحصیلی را طی 2-3 هفته آینده معرفی و نامبردگان در صورت آغاز خدمات واجد دریافت گواهینامه تخصصی خواهند بود.

آزمون گواهینامه و دانشنامه طبق برنامه ریزی زمان بندی شده قبلی از 26 تا 28 شهریور ماه برگزار خواهد شد و افرادی که براساس معیار های بند 1 واجد شرایط دریافت گواهینامه تخصصی نشدند طبق روال قبل می توانند در این آزمون شرکت نمایند. همچنین تمامی افراد علاقمند به شرکت در آزمون دانشنامه مطابق روال اعلام شده قبلی در امتحان مذکور شرکت خواهند کرد.

در این فاصله معاونت درمان وزارت بهداشت تمهیداتی خواهد اندیشید که فارغ التحصیلان معرفی شده محل خدمت شان معین شده و توزیع شوند. افرادی که خود را به سرعت به محل خدمت معین شده معرفی نموده و طرح خود را آغاز نمایند در امتحانات شفاهی دانشنامه از مزیت هایی بهره مند خواهند شد.

گفتنی است؛ آزمون گواهینامه و دانشنامه فوق تخصصی نیز طبق برنامه ریزی قبلی 29 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1234

به "آزمون گواهینامه و دانشنامه پزشکی انتها شهریورماه برگزار خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون گواهینامه و دانشنامه پزشکی انتها شهریورماه برگزار خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید