اخبار اقتصادی

درخواست عجیب نماینده آمریکا برای دیپلمات های ایرانی حاضر در سازمان ملل

خبرنگاران : نماینده جمهوری خواه آمریکایی در گفت وگویی با شبکه فاکس نیوز خواستار باطل شدن ویزا دیپلمات های ایرانی حاضر در سازمان ملل متحد شد!

8 آذر 1399

دستور رئیس جمهوری چین: آماده جنگ باشید

رئیس جمهوری چین که برای بازدید از یکی از استان های جنوبی این کشور راهی استان گوانگ دونگ شده بود در ملاقات با تنفگداران ارتش این کشور از آن ها خواست تا تمام فکر و انرژی خود را بر آمادگی در جنگ احتمالی متمرکز نمایند.

4 آذر 1399

ثبت نام یکهزار و 245 نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی را 2 هزار و 300 نفر عنوان و اضافه نمود: تا به امروز یکهزار و 245 نفر در سامانه ثبت نام کردند.

4 آذر 1399

عرضه اوراق گواهی سپرده الکترونیکی 18درصد در بانک تجارت

عرضه اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری عام با نرخ سود علی الحساب 18 درصد سالانه از روز چهارشنبه 30مهرماه در شعب بانک تجارت شروع شد.

2 آذر 1399

خبرنگاران رشد 52 درصدی تولید لوازم خانگی در نیمه نخست امسال

تهران- خبرنگاران- وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: تولید انواع لوازم خانگی در نیمه نخست امسال با یک میلیون و 964 هزار و 200 دستگاه، افزایش 52.8 درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال داشته است.

2 آذر 1399

لیستی از کولبران واقعی به منظور فراهم سازی شرایط تردد آنان از مسیرهای قانونی تهیه گردد

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: لیستی از کولبران با همکاری وزارتخانه ها و نهاد های مربوطه تهیه گردد تا با تعیین شدن کولبران واقعی، اجازه کولبری از جهت های قانونی و اصلی به آنان داده گردد.

2 آذر 1399

انعقاد تفاهم نامه شرکت فجر جهاد با شرکت نفت پاسارگاد

تهران (پانا) - شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد با انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت نفت پاسارگاد وارد عرصه لجستیک صنعت نفت کشور شد.

30 آبان 1399

خبرنگاران برطرف تنگناهای بنگاه های کوچک و متوسط ضرورت دارد

تهران - خبرنگاران - دبیر فراکسیون تشکل های اتاق بازرگانی ایران گفت: بنگاه های کوچک و متوسط پویاترین بخش اقتصاد در همه کشورهای پیشرفته هستند و ضرورت دارد این بخش در اقتصاد کشور تعالی یابد و از تنگناهای موجود خارج گردد.

29 آبان 1399

جابجایی مکان شعبه کاشمر بانک مهر ایران در استان خراسان رضوی

به منظور فراهم آوردن شرایطی مناسب برای مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران و ارائه خدمت مناسب تر در فضایی دلنشین، شعبه کاشمر این بانک در استان خراسان رضوی در مکان جدید جانمایی شد.

28 آبان 1399

سخنگوی گمرک: داروهای خریداری شده توسط عراقی ها صرفا ازقلمرو ایران ترانزیت شده است

تهران (پانا) - سخنگوی گمرک بیان نمود بیش از 1654 تن دارو که از کشورهای صادر کننده توسط عراقی ها خریداری شده صرفا با انجام تمام تشریفات، از خاک ایران ترانزیت شده و داروها به هیچ عنوان ایرانی یا برای مصرف در ایران نبوده است.

26 آبان 1399

نرخ درخواستی گندم کاران برای سال آینده

رییس بنیاد ملی گندمکاران گفت: اگر قیمت 4000 تومانی خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده تغییر نکند، تولید انجام می شود اما کشاورزان محصولات تولید شده خود را در بازار آزاد به کسانی می فروشند که حاضرند هزینه بیشتری بپردازند و اگر دولت نتواند با بازار آزاد...

25 آبان 1399

توزیع 60 میلیون ماسک 1300 تومانی در سراسر کشور

به زودی بیش از 60 میلیون ماسک استاندارد با قیمت 1300 تومان در سراسر کشور توزیع می شود.

22 آبان 1399

وزرای خارجه اتحادیه اروپا درباره تحریم لوکاشنکو به توافق رسیدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا امروز دوشنبه طی نشستی در لوکزامبورگ در مورد اعمال تحریم و مجازات الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس به دلیل سرکوب معترضان در کشورش به توافق رسیدند.

21 آبان 1399

خبرنگاران بیانیه گروه های مقاومت عراق درباره توقف مشروط حملات به آمریکایی ها

بغداد - خبرنگاران - گروه های مقاومت عراق با صدور بیانیه ای از توقف عملیات نظامی علیه نیروهای امریکایی و خارجی در عراق و فرصت دهی به آنان به منظور خروج از این کشور خبر دادند.

20 آبان 1399

تاکید نخست وزیر عراق بر خروج نظامیان آمریکایی

مصطفی الکاظمی بار دیگر بر خروج نظامیان آمریکایی از عراق تاکید نمود.

19 آبان 1399

زمان واریز یارانه معیشتی جدید معین شد

زمان واریز یارانه جدید اعلام شد. پرداخت یارانه 120 هزارتومانی با همان یارانه کالایی امروز در مجلس نهایی شد.یارانه جدید از مهرماه پرداخت می شود.

18 آبان 1399

احیای باغ 33 هکتاری رامسر به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، احیای باغ 33 هکتاری رامسر به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است.

17 آبان 1399

دانشگاه تورنتو در 10 موضوع، صندلی برتر کانادا شد

بر اساس جدیدترین رتبه بندی موضوعی دانشگاه های دنیا توسط نظام رتبه بندی تایمز، دانشگاه تورنتو پیروز شد از مجموع 11 موضوع، در 10 موضوع رتبه برتر کانادا را به خود اختصاص دهد.

15 آبان 1399

فوتبال خوزستان صدقه نمی خواهد ، وجود بندهایی برای کمک به تیم های نفتی

خبرنگاران/خوزستان عضو خوزستانی فراکسیون ورزش مجلس گفت: وزیر نفت به بندی از مصوبه مجلس در راستای منع کمک به ورزش قهرمانی اعتنا کرده است که ما می توانیم در همان مصوبه، 10 بند را که دست وزارت نفت برای کمک به تیم های نفتی باز گذاشته است را نشان دهیم. ...

14 آبان 1399

تردید معامله گران درباره افزایش برنامه ریزی شده تولید اوپک

معامله گران با استناد به سیگنال های نزولی بازار، درباره اجرای تسهیل کاهش تولید اوپک در سال 2021 اظهار تردید کردند.

14 آبان 1399
تعداد: (400)