اخبار اقتصادی

خبرنگاران کمبود گوشت قرمز در اردبیل وجود ندارد

اردبیل - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هیچ کمبودی در تامین گوشت قرمز مورد احتیاج مردم در این استان وجود ندارد.

29 شهریور 1399

سفته تسهیلات کرونایی بنگاه ها الکترونیکی شد

نسخه الکترونیکی سفته ویژه تسهیلات کرونایی در قالب 120 و 170 میلیون ریال فراوری و برای بنگاه های مالی صادر می گردد.

28 شهریور 1399

اروپا با بیش از 206 هزار فوتی کرونایی، آسیب دیده ترین منطقه دنیا

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری فرانسه در گزارشی به نقل از منابع رسمی خاطرنشان کرد که از مجموع 15 میلیون و 237 هزار و 784 مبتلا به بیماری کووید 19، سه میلیون و 286 هزار نفر در اروپا بسر می برند.

26 شهریور 1399

چرا ترکیه مرز هوایی با ایران را باز نمی کند؟

ترکیه شنبه گذشته مجوز همه پروازها از تهران را باطل کرد. اعلام شد این تصمیم به دستور وزارت حمل و نقل و وزارت بهداشت ترکیه گرفته شده است. حالا شرکت هواپیمایی ترکیه در نامه جدیدی به آژانس های مسافرتی ایران اطلاع داده علت توقف پروازها بین دو کشور، در ادامه...

25 شهریور 1399

سران اتحادیه اروپا بالاخره بر سر یاری اقتصادی کرونایی توافق کردند

رهبران اتحادیه اروپا امروز پس از یک نشست ناآرام که تقریبا 5 روز به طول انجامید، به یک توافق تاریخی بر سر طرح محرک مالی برای اقتصاد های صدمه دیده از کرونا رسیدند.

23 شهریور 1399

شاخص بورس امروز 31 تیر 1399؛ کاهش اندک شاخص کل بورس

شاخص کل بورس در ساعات ابتدای معاملات امروز (سه شنبه) مانند روز گذشته که بیش از 59 هزار واحد صعود نموده بود صعودی بود و به محدوده یک میلیون و 920 هزار واحد هم رسید، اما در ساعات پایانی معاملات با کاهش روبرو شد و در نهایت بیش از 9 هزار واحد کاهش یافت.

23 شهریور 1399

کره شمالی: با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

کره شمالی بار دیگر تاکید کرد قصدی برای مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی ندارد.

16 شهریور 1399

ترامپ: رکوردشکنی آمریکا در ابتلای روزانه به کرونا خبری عالی است!

رئیس جمهور آمریکا با ادعای پایین بودن نرخ تلفات ویروس کرونا در کشورش، مدعی شد دلیل ثبت رکورد جدید در شمار مبتلایان روزانه، افزایش موارد آزمایش ابتلاست.

16 شهریور 1399

واکنش وزیر کار به احتمال افزایش مجدد دستمزد

وزیر کار از پیشنهاد مشترک با همکاری وزارت اقتصاد و دستور رئیس جمهوری برای پرداخت بخشی از بدهی های دولت به تامین اجتماعی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تصویب این پیشنهاد گام موثری در جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان برداشته شود.

13 شهریور 1399

خبرنگاران تغییرات قهری در دنیا پساکرونا

تهران - خبرنگاران - عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران معتقد است، دست دادن، روبوسی کردن و در آغوش کشیدن از جمله اعمالی هستند که در دنیا پساکرونا دچار تغییرات قهری شده و دیگر انجام نمی شوند.

10 شهریور 1399

مهاجرت دختران از روستاها

تا همین دو دهه پیش به دلیل ساختار فرهنگی و قوانین تبعیض آمیز که هنوز در کشور ما برجاست مهاجرت امری مردانه تلقی شده و مهاجرت زنان تابع مهاجرت مردان بود.

10 شهریور 1399

وزارت راه و شهرسازی: مالک نمی تواند مستاجر را بیرون کند!

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، اگر مالک بخواهد بیش از سقف مشخص شده، اجاره بها را افزایش دهد مستاجر می تواند نپذیرد و صاحبخانه حق اخراج او را ندارد.

9 شهریور 1399

افتتاح کارگاه حوله بافی و چادرشب بافی در آیسک

کارگاه چادرشب بافی و حوله بافی زیبابافت در شهر آیسک با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستیخراسان جنوبی، امام آدینه آیسک، معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار ،شهردار و جمعی از مسئولان بخش آیسک افتتاح شد.

8 شهریور 1399

مقامات ارشد نظامی ترکیه وارد لیبی شدند

وزیر دفاع ترکیه به همراه رئیس ستاد کل ارتش این کشور در رأس هیئتی وارد شهر طرابلس، پایتخت لیبی شدند.

7 شهریور 1399

مجوز ارائه امکانات رفاهی به بازنشستگان صادر شد ، تصویر بخشنامه

رئیس سازمان برنامه و بودجه طی بخشنامه ای اجازه ارائه امکانات رفاهی اعم از نقدی و غیرنقدی را به بازنشستگان صادر کرد.

7 شهریور 1399

مجمع عمومی اتاق مشترک ایران و ایتالیا 4 شهریور برگزار می گردد

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا روز سه شنبه 4 شهریور 1399 از ساعت 14:00 به صورت آنلاین برگزار می گردد.

2 شهریور 1399

حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای ارتقاء کیفیت طراحی های صنعتی محصولات نانو برنامه حمایتی برای طراحی صنعتی و بسته بندی برگزار می کند.

1 شهریور 1399

دخل وخرج ایرانیان در سال 98

خبرنگاران؛ بر اساس گزارش مرکز آمار ایران یک خانوار شهری در سال گذشته به طور متوسط 4/ 47 میلیون تومان هزینه نموده است که در قیاس با سال 97، رشد 6/ 20 درصدی داشته و این در حالی است که نرخ تورم کل کشور در سال گذشته معادل 4/ 34 درصد بوده است. از سوی دیگر...

1 شهریور 1399

برنامه سفر در زمان کرونا و اقامت در 5 هتل

برنامه ریزی برای سفر در این روزها برای هر کسی در هر شهر و کشوری سخت شده و این تنها به خاطر شیوع کرونا نیست بلکه مشغله کاری افراد این اجازه را به آن ها نمی دهد تا هر زمان که دل شان بخواهد به سفر بروند. پس برای هر سفر به ناچار مجبوریم از چند ماه قبل برنامه ریزی...

31 مرداد 1399

وام های دانشجویی تجمیع می شوند، احتمال افزایش مبلغ همه وام های دانشجویی در ترم تحصیلی آینده

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با جدیت طرح تجمیع وام های دانشجویی را در سال تحصیلی آینده پیگیری می نماید که با اجرای این طرح، تعداد وام های دانشجویی کاهش و در مقابل مبلغ وام ها افزایش می یابد.

30 مرداد 1399
تعداد: (359)