اخبار اقتصادی

صالحی امیری: ووشو یکی از امیدهای ما در بازی های آسیایی 2022 است، فدراسیون ها موظف به کسب موفقیت هستند

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در 10 سال گذشته ووشو در زیرساخت ها و در توسعه ورزش حرفه ای به خوبی حرکت نموده است.

17 اسفند 1399

بحران یمن به وسیله سیاسی حل می گردد نه جنگ تحمیلی

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه آمادگی کامل جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از هرگونه نقش آفرینی موثر سازمان ملل متحد در حل بحران یمن توجه به شرایط بسیار سخت برگرفته از جنگ و محاصره مالی تحمیل شده به مردم یمن را بیان کرد.

16 اسفند 1399

هیچ کجای جهان کسی حق خالی نگاه داشتن خانه را ندارد، لزوم بستن راه های فرار از مالیات بر خانه های خالی

معاون اسبق وزیر مسکن و شهر سازی گفت: در هیچ کشوری اجازه داده نمی گردد مالک هر گونه دلش بخواهد با زمین یا ملک و واحد مسکونی خود رفتار کند چرا که واحد های مسکونی باید در چرخه عرضه و استفاده عموم مردم جامعه قرار بگیرند.

15 اسفند 1399

شجاع الساداتی به شجاعت حاج قاسم، مدیری از جنس جهاد و مدافع سلامت

مدیرعامل شرکت پخش البرز گفت: شهید شجاع الساداتی نماینده مظلومیت نیرو های حوزه توزیع کننده دارو است که تلاش هایشان به چشم رسانه ها نمی آید، در حالی که این کار بسیار پرخطر است.

14 اسفند 1399

انتشار فیلمی از دیدار متحد ناوالنی با جاسوس انگلیسی

رسانه حامی دولت روسیه با انتشار تصاویری مدعی شد که یکی از دستیاران الکسی ناوالنی، منتقد پوتین با یک جاسوس انگلیسی در رستورانی در مسکو دیدار داشته است.

11 اسفند 1399

خبرنگاران پروژه های اولویت دار شهرستان نیر تکمیل می گردد

اردبیل - خبرنگاران - فرماندار نیر گفت: 92 پروژه با اعتباری بالغ بر 113 میلیارد ریال در این شهرستان وجود دارد و برای تکمیل اولویت دارترین آنها کوشش خواهد شد.

6 اسفند 1399

بگویند صاحبان 1500 هزار میلیارد تومان بودجه، کدام شرکت های دولتی هستند؟

رئیس مجلس با انتقاد از جزییات نامشخص اختصاص 60 درصد بودجه عمومی کشور به شرکت های دولتی گفت: خب بگویند این شرکت ها چه کسانی هستند؟

5 اسفند 1399

چرا سگ ها استخوان را دفن می کنند؟

تهران (پانا) - جویدن استخوان از تفریحات مورد علاقه سگ هاست و اگر این استخوان را خیلی دوست داشته باشند حتی ممکن است آن را دفن کنند. برای انسان ها این رفتار کمی عجیب است چرا سگ ها چنین انرژی را صرف دفن کردن دارایی با ارزش شان می کنند؟

4 اسفند 1399

شرایط بورس، نتیجه دخالت دولت در بازار است

طی هفته های اخیر ریزش های پی درپی شاخص کل بورس که تا کانال 1.1 میلیون واحد هم کاهش یافت، باعث نگرانی شدید سهامداران شد. روز گذشته حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، استعفای دوباره خود را به وزیر امور اقتصادی و دارایی ارائه کرد.

3 اسفند 1399

لزوم نگاه جدید به معادن برای جایگزینی درآمدهای نفتی

تهران (پانا) - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد بخش معدن و صنایع معدنی برای جایگزینی درآمدهای نفتی، تاکید کرد: برای تحقق کامل این مهم نیازمند نگاه و رویکرد جدید به این بخش هستیم.

2 اسفند 1399

آشنایی با اوپل استرا 2018 و مشخصات فنی و ظاهری این خودرو

اوپل استرا 2018 جدیدترین عضو از خانواده استرا به شمار می رود که خودرو دوستان امکان دیدار با آن را می یابند. در واقع می توان اوپل استرا 2018 را پنجمین نسل از خانواده استرا قلمداد کرد. این خودرو قرار است با بهره مندی از تغییرات مختلفی در ظاهر و باطن...

2 اسفند 1399

پیشنهاد قالیباف برای تغییر نام و ماموریت وزارت خارجه

محمدباقر قالیباف در جلسه امروز مجلس پیشنهاد کرد که باحضور محمد جواد ظریف وزیر خارجه برگزار گردید، پیشنهاد کرد که نام و ماموریت وزارت خارجه تغییر پیدا کند.

1 اسفند 1399

تبدیل شهر زیرزمینی پایتخت به شهری هوشمند

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ایجاد زیرساخت ها برای تبدیل شهر زیر زمینی پایتخت به شهری هوشمند اطلاع داد و گفت شهر زیرزمینی هوشمند گام نخست را برای اجرای برنامه های آینده هوشمند دیگر برداشته است.

30 بهمن 1399

شب و روز دیدنی استانبول از دوربین گردشگری، عکس

قلب تاریخی ترکیه وستون اصلی فرهنگی ، اقتصادی شهری زیبا به نام استانبول با 14.11 میلیون نفر جمعیت می باشد که یکی از وسیع ترین مناطق شهری دنیا را شامل می شود و از لحاظ جمعیت درون شهری سومین شهر بزرگ دنیا محسوب می شود.

30 بهمن 1399

اعضای جدید هیات مدیره بیمه آسیا انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه آسیا به منظور انتخاب اعضای جدید هیات مدیره این شرکت، با حضور سهامداران و نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و سازمان حسابرسی و به صورت آنلاین برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی بیمه ­آسیا، در...

28 بهمن 1399

آنر V40 5G در تاریخ 29 دی ماه رسما رونمایی می گردد

با تایید آنر، زیر مجموعه سابق هواوی، گوشی پرچم دار این شرکت که آنر V40 5G نام خواهد داشت در تاریخ 29 دی ماه رسما رونمایی می گردد.

28 بهمن 1399

گرانی بنزین در جمهوری آذربایجان با تصمیم شورای تعرفه قیمت گذاری

خبرگزاری خبرنگاران- شورای تعرفه قیمت گذاری در جمهوری آذربایجان تصمیم بر افزایش نرخ فراورده های نفتی گرفت.

23 بهمن 1399

ماه های آینده برای بازار نفت معین کننده است

وزیر نفت گفت: با توجه به عدم قطعیت های کنونی در طرف های عرضه و تقاضا، ماه های آینده برای بازار نفت بسیار مشخص کننده خواهد بود.

22 بهمن 1399

9 اصل طلایی و مهم در مشتری مداری

همه صاحبان تجارت به خوبی می دانند که مشتری مداری اصلی مهم در پیشرفت کسب و کارشان است، اما بسیاری نمی دانند که چگونه می توان سیاست گذاری صحیحی در این راستا در نظر گرفت. ارتباط خوب با مشتریان، خدمات سریع و احترام به نظرات مشتریان...

18 بهمن 1399

فرمانده قرارگاه: بیش از 95 درصد مصوبات ستاد ملی و کمیته ها اجرا شده است

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر کشور گفت: مردم عزیز مستحضرند که نوع جدید جهش یافته ای از ویروس کرونا در انگلستان و اروپا شیوع یافته است که نشان دهنده این است که این بیماری قابل اعتماد و شناسایی دقیق نیست.

17 بهمن 1399
تعداد: (459)