اخبار اقتصادی

اولیانوف: پیشرفت در مذاکرات وین سخت اما ممکن است

به گزارش خبرنگاران، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در وین، در پیامی توئیتری به برخی برآورد ها درباره احتمال عدم احیای برجام پاسخ داد.

19 خرداد 1400

عظیم ترین بازنده عصر ارزهای دیجیتالی تعیین شد

خبرنگاران : جسی پاول گفت: اگر معامله ارز دیجیتال در جایی ممنوع گردد تنها جذابیتش برای مردم بیشتر می گردد.

18 خرداد 1400

خبرنگاران رهاورد نظم پسا جنگ جهانی دوم؛ ضرورت اصلاح نظام ملل متحد

تهران-خبرنگاران-حدود 8 دهه (76 سال) از سرانجام جنگ جهانی دوم می گذرد و ضرورت تغییر ساختارهای بین المللیِ بیش از پیش احساس می گردد. سازمان ملل متحد، مهمترین و بزرگترین سازمان بین المللی است که بر ویرانه های جنگ جهانی دوم بنا شد و علیرغم نقش مفید آن، نیازمند...

18 خرداد 1400

کوشش فیس بوک برای سرقت مجدد اطلاعات کاربران آیفون

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک بخش زیادی از وقت کاری خود در روز چهارشنبه را صرف رسیدگی به استراتژی تجارت الکترونیک این شرکت کرد.

10 خرداد 1400

دانلود قسمت 15 سریال سیاوش کامل و قانونی

دانلود قسمت 15 پانزدهم سریال سیاوش، برای دانلود سریال سیاوش قسمت پانزدهم 15 به ادامه مطلب مراجعه کنید و آن را به صورت قانونی دانلود و تماشا کنید.

9 خرداد 1400

هشدار درباره شرایط تولید تخم مرغ

به گزارش خبرنگاران، ناصر نبی پور با اشاره به اینکه میانگین قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری بین 10 هزار تا 11 هزار و 400 تومان است، گفت: این رقم حدود 4 هزار تومان زیر نرخ مصوب است.

7 خرداد 1400

خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونا در شهرداری تهران عزل شدند

به گزارش خبرنگاران، پیرو دستور شهردار تهران مبنی بر رسیدگی به موضوع واکسیناسیون کرونا و اهمیت پاسخگویی شفاف و فوری به شهروندان و افکار عمومی؛ جلسه رسیدگی به این موضوع امروز پنجشنبه با حضور مسئولان ذیربط شهرداری تشکیل شد و خاطیان تزریق سهمیه واکسن در...

5 خرداد 1400

خبرنگاران مبارزه با آفت ملخ صحرایی در حدود 13 هکتار از اراضی کشور

تهران - خبرنگاران - مدیرکل دفتر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور گفت: از آبان سال گذشته تا به امروز در مجموع در بیش از 12 هزار و 800 هکتار عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی صورت گرفته است.

31 اردیبهشت 1400

فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال 140 خدمت تخصصی دریافت می کنند

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ایجاد پلتفرم اقتصاد دیجیتال برای ارائه 140 خدمت تخصصی به فعالان این حوزه خبر داد.

29 اردیبهشت 1400

اگر اخبار این رسانه ها را منتشر کنید، 10 سال حبس خواهید گرفت!

خبرنگاران : ورود خبرنگاران رسانه های آمریکایی و انگلیسی حامی تحریم علیه کشور ایران به خاک جمهوری اسلامی ایران ممنوع است و رسانه های داخلی مجاز به انتشار اخبار رسانه های مذکور نیستند.

28 اردیبهشت 1400

خبرنگاران نرخ رسمی همه ارزها ثابت ماند

تهران- خبرنگاران- بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ رسمی 46 ارز را خاطرنشان کرد که بر اساس آن نرخ همه ارزها به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی ثابت ماند.

27 اردیبهشت 1400

تهران را مفت به صاحبان املاک فروختند

خبرنگاران : معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت : سوداگری که در شهر وجود داشته است و شهر و دارایی هایش را بسیار مفت، ارزان و نابه جا در آن دوره به صاحبان املاک فروختند.

26 اردیبهشت 1400

اغلب تخلفات پژوهشی مربوط به دانشگاه های غیر معتبر است!

مدیر کل پژوهش های کاربردی دانشگاه تهران با بیان این که اغلب تخلفات پژوهشی مربوط به دانشگاه های با اعتبار پایین تر است، گفت: وقتی کاری به فردی سپرده می شود باید ابزارش را هم از قبیل زیرساخت های مناسب و ... در اختیار وی قرار گیرد.

24 اردیبهشت 1400

آیا تاریخی ترین در کاخ گلستان عاقبت باز می گردد؟

ایسنا/ بدنبال آخرین خبرهای منتشر شده، این سوال مطرح می گردد که آیا تاریخی ترین در کاخ گلستان عاقبت باز می گردد؟

23 اردیبهشت 1400

چارچوب ارزیابی فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی کشور تدوین می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پروژه تدوین چارچوب مرجع شاخص های فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی کشور با هدف کلی تسهیل و تدقیق تحلیل و ارزیابی فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی کشور به مجری گری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات...

22 اردیبهشت 1400

دمشق: یاری های بشردوستانه به مردم سوریه گروگان اهداف سیاسی غرب شده است

وزیر خارجه سوریه در ملاقات با مسئول برنامه جهانی غذا از سیاسی شدن ارائه یاری های بشردوستانه به نیازمندان سوریه توسط بعضی کشورها انتقاد کرد.

21 اردیبهشت 1400

عراقچی: بلوکه کردن منابع اقتصادی ایران موجب از دست رفتن صندلی کره جنوبی نزد ملت ایران شده است

معاون وزیر امور خارجه کشورمان در ملاقات با قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی تأکید کرد که اقدام غیرقانونی بانک های کره ای در بلوکه کردن منابع اقتصادی ایران موجب از دست رفتن اعتماد و صندلی کره جنوبی نزد ملت ایران شده است که جبران آن کار آسانی نخواهد بود....

16 اردیبهشت 1400

ارائه خدمات مشاوره برای ورود دانش بنیان ها به بازار صادراتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، اولین برنامه یکشنبه صادراتی در سال جاری با پذیرش هیأت تجاری و فناوری از روسیه برگزار گشت و 8 شرکت دانش بنیان با مزایا و فرصت های صادراتی به روسیه آشنا شده و برای افزایش تعاملات صادراتی مذاکره کردند....

16 اردیبهشت 1400

نجات با پادرمیانی پهلوان

سیزدهم فروردین سال 94 وقتی اهالی محله ای در شمال شرق تهران از روز طبیعت به خانه های خود بازگشتند، متوجه سر و صدا در خانه یکی از اهالی شدند.

12 اردیبهشت 1400

خطر حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا خبرنگاران

استقلال و پرسپولیس درآمد های خود از سازمان لیگ را پیش خور کردند و حالا هر دوی آن ها با خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا روبرو هستند

9 اردیبهشت 1400
تعداد: (497)