کار های تحقیقاتی اساتید دانشگاه باهنر کرمان با صنایع بزرگ حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد

به گزارش بوستان گفتگو، کارشناس ارتباط و رسانه دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: کار های تحقیقاتی اساتید این دانشگاه با صنایع بزرگ ارزشی برابر 7 میلیارد تومان برآورد شده است.

کار های تحقیقاتی اساتید دانشگاه باهنر کرمان با صنایع بزرگ حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات بورسیه تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

نقدی نسب، کارشناس ارتباط و رسانه دانشگاه شهید باهنر کرمان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه بوستان گفتگو در مورد ارتباط با صنعت این دانشگاه گفت: اساتید دانشگاه باهنر با صنایع ارتباط تنگاتنگ و خوبی دارند. خصوصا مجتمع مس سرچشمه و گل گهر.

نقدی نسب اضافه نمود: کار های تحقیقاتی اساتید این دانشگاه با صنایع بزرگ ارزشی برابر 7 میلیارد تومان برآورد شده است. همچنین با صنعت برق تفاهم نامه های خیلی خوبی امضا کردیم.

این فعال دانشگاهی اضافه نمود: یک نمونه پهپاد در ارتباط با پست های فشار قوی برق فراوری کردیم که توان بررسی آن ها را دارد و می تواند اگر اختلالی دارند آن را درست کند که این از دستاورد های این ارتباط است.

وی ادامه داد: در کل ارتباط دانشگاه با صنعت بسیار خوب و در سطح بالایی واقع شده است. هرساله قرارداد های متعددی منعقد می گردد که علاوه بر یاری به پیشرفت صنعت برآورد اقتصادی برای دانشگاه دارد. خوشبختانه روز به روز گستره این ارتباط پهناور تر می گردد و رشته های زیادی را در برمی گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 798

به "کار های تحقیقاتی اساتید دانشگاه باهنر کرمان با صنایع بزرگ حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "کار های تحقیقاتی اساتید دانشگاه باهنر کرمان با صنایع بزرگ حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار های تحقیقاتی اساتید دانشگاه باهنر کرمان با صنایع بزرگ حدود 7 میلیارد تومان ارزش دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید