پیروزی مونزا در شب درخشش خیره کننده غفور، سیه نا و کاستلانا در قعر جدول

در هفته هفتم لیگ والیبال ایتالیا، مونزا با درخشش امیر غفور از سد میلانو گذشت و تیم های سیه نا و کاستلانا در قعر جدول باقی ماندند.

پیروزی مونزا در شب درخشش خیره کننده غفور، سیه نا و کاستلانا در قعر جدول

به گزارش خبرنگاران، رقابت های والیبال در لیگ های مختلف اروپا یکشنبه شب برگزار گردید که در مهمترین بازی ها از سری A تیم های مونزا و ورونا با درخشش لژیونرهای ایرانی شان به پیروزی رسیدند و در لیگ ترکیه زراعت بانک نیز سومین بردش را کسب کرد.

در یکی از دیدارهای مهم از لیگ والیبال ترکیه، تیم زراعت بانک که فرهاد قائمی و صابر کاظمی را در اختیار دارد، توانست در شب درخشش قائمی که 1ه امتیاز کسب کرد، با نتیجه سه بر دو از سد توکات بگذرد و سومین بردش را جشن بگیرد.

هفته هفتم لیگ والیبال ایتالیا، سری A نیز یکشنبه شب با برگزاری هفت دیدار به اتمام رسید که در سرانجام، پروجا صدرنشین باقی ماند و ورونا سومین برد متوالی اش را جشن گرفت.

در یکی از مهمترین بازی ها تیم مونزا که امیر غفور را در اختیار دارد، توانست با حساب سه بر دو برابر میزبانش میلانو به پیروزی برسد تا با چهار برد و 12 امتیاز جایگاهش را در رده پنجم تثبیت کند.

مونزا در حالی در این دیدار خارج از خانه موفق شد ست های بازی را با امتیازهای 26-28، 17-25، 25-21، 26-24 و 11-15 به سود خود تمام کند که غفور توانست در نمایشی خیره کننده 24 امتیاز کسب کند تا نقش اصلی را در کسب این پیروزی ایفاء کند.

در دیگر دیدار حساس که بین تیم های میانه جدول برگزار گردید، ورونا در حالی میزبان راونا بود که از محمدجواد معنوی نژاد و مرتضی شریفی کمتر از دیدارهای پیش بهره برد. اما در نهایت شاگردان نیکولا گربیچ موفق شدند با نتیجه قاطع سه بر صفر به پیروزی برسد تا با چهار برد و 11 امتیاز به رده ششم صعود کند.

ست های بازی با امتیازهای 27-25، 29-27 و 25-21 به سود ورونا سرانجام یافت. همچنین معنوی نژاد 8 و شریفی 2 امتیاز برای میزبان کسب کردند.

در دیگر دیدار کاستلانا در حالی که مجتبی میرزاجان پور را در ترکیب ثابتش داشت، با وجود آن که توانست برابر تیم قدرتمند ترنیتینو بازی را به ست پنجم بکشاند اما باز هم زردپوشان در خانه کم آوردند و با نتیجه سه بر دو شکست خوردند تا همچنان بدون برد و کسب دو امتیاز در قعر جدول باقی بمانند.

در این دیدار میرزاجان پور 18 امتیاز برای کاستلانا کسب کرد اما در نهایت یارانش ست های بازی را با امتیازهای 25-23، 19-25، 22-25، 25-19 و 10-15 به مهمان قدرتمندشان واگذار کردند.

در یکی دیگر از دیدارها نیز، یاران سعید معروف در تیم سیه نا در حالی مهمان پادووا بودند که امید داشتند بالاخره طعم برد را در این بازی خارج از خانه بچشند اما در نمایشی ضعیف با نتیجه سه بر یک و با امتیازهای 26-24، 20-25، 25-23 و 25-17 مغلوب حریف شدند تا آن ها هم بدون برد و کسب سه امتیاز از رده سیزدهم تکان نخورند. همچنین معروف یک امتیاز برای سیه نا کسب کرد.

اما در مهمترین دیدار هفته هفتم، پروجا مدافع عنوان قهرمانی در حالی میزبان شاگردان خولیو ولاسکو در تیم مودنا بود که دو تیم تا به این جا در تمام بازی های شان برنده شده بودند و در سرانجام این قرمزپوشان میزبان بودند که موفق شدند برابر یاران زایتسف در تیم زردپوش مودنا به برتری دست یابند تا با هفت پیروزی و 22 امتیاز به تنهایی در صدر جدول بایستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیروزی مونزا در شب درخشش خیره کننده غفور، سیه نا و کاستلانا در قعر جدول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی مونزا در شب درخشش خیره کننده غفور، سیه نا و کاستلانا در قعر جدول"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید