واکنش مدیرعامل شرکت گل گهر به ادعای نماینده مجلس: پولی به ویلموتس پرداخت نکردیم، دستوری از جهانگیری نگرفتیم

به گزارش بوستان گفتگو، ما اصلا هیچ کمکی به فدراسیون نکرده ایم. جزییات بیشتر را می توانید از محمدجواهری مدیرعامل باشگاه سوال کنید.

واکنش مدیرعامل شرکت گل گهر به ادعای نماینده مجلس: پولی به ویلموتس پرداخت نکردیم، دستوری از جهانگیری نگرفتیم

مدیرعامل شرکت معدنی-صنعتی گل گهر نسبت به اظهارات نماینده مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

واکنش مدیرعامل شرکت گل گهر به ادعای نماینده مجلس: پولی به ویلموتس پرداخت نکردیم/دستوری از جهانگیری نگرفتیم

به گزارش فارس، احسان قاضی زاده هاشمی، شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی مدعی شد که در ماجرای مارک ویلموتس، شرکت معدنی-صنعتی گل گهر برای کمک به فدراسیون فوتبال پولی را پرداخت کرده است.

جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت گل گهر در مورد این ادعای نماینده مجلس شورای اسلامی، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: این مساله را کاملا تکذیب می کنم. ما اصلا هیچ کمکی به فدراسیون نکرده ایم. جزییات بیشتر را می توانید از محمدجواهری مدیرعامل باشگاه سوال کنید.

ملارحمان در پاسخ به این سوال که آیا شرکت گل گهر در پرداخت پول برای بازگشت ویلموتس و حضور روی نیمکت تیم ملی برای بازی با عرق و بحرین هم کمکی نداشته، بیان کرد: خیر، اصلا.

مدیرعامل شرکت معدنی-صنعتی گل گهر در مورد اینکه آیا این شرکت دستور یا سفارشی از اسحاق جهانگیری برای کمک به این ماجرا داشته است، گفت: خیر، اصلا.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1166

به "واکنش مدیرعامل شرکت گل گهر به ادعای نماینده مجلس: پولی به ویلموتس پرداخت نکردیم، دستوری از جهانگیری نگرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیرعامل شرکت گل گهر به ادعای نماینده مجلس: پولی به ویلموتس پرداخت نکردیم، دستوری از جهانگیری نگرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید