میزان حضور کارکنان اداری مدارس 98 درصد و کادر آموزشی 99 درصد بوده است

به گزارش بوستان گفتگو، تهران (پانا) - معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه 84 درصد دانش آموزان در مدارس حضور داشتند گفت در روز اول این نسبت 83 درصد بود و در روز دوم یک درصد به آن افزوده شد

میزان حضور کارکنان اداری مدارس 98 درصد و کادر آموزشی 99 درصد بوده است

به گزارش ایسنا، صادق ستاری فرد با اشاره به بازدید میدانی انجام شده از مدارس به اعلام نتایج این بازرسی ها در دو روز نخست حضوری شدن آموزش ها پرداخت و اظهار کرد: نظارت و بازدیدهای میدانی در روزهای آینده تداوم دارند، اما بر اساس گزارش احصاء شده از بازرسی ها می توان گفت که در روزهای 14 و 15 فروردین 12 هزار و 536 مدرسه بازدید شدند که تعداد مدارس پسرانه 4664، مدارس دخترانه 5283 و تعداد مدارس مختلط و چندپایه روستایی 2589 بود.

وی اضافه کرد: مدارس بازدید شده هر سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم را در برگرفت.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه 84 درصد دانش آموزان در مدارس حضور داشتند گفت: در روز اول این نسبت 83 درصد بود و در روز دوم یک درصد به آن اضافه کرده شد. دلایل اصلی غیبت، بیماری و مسافرت ذکر شده بود.

وی ادامه داد: میزان حضور کارکنان اداری مدارس 98 درصد و کادر آموزشی 99 درصد بوده است. میزان رعایت پروتکل های بهداشتی همکاران در مدارس 98 درصد و در دانش آموزان نیز 97 درصد بوده است.

ستاری فرد موانع پیش روی آموزش حضوری را نیز برشمرد و گفت: عمده ترین موانع، عدم امکان رعایت شیوه نامه های بهداشتی به میزان پنج درصد و مسائل تأمین سرویس ایاب و ذهاب به میزان پنج درصد مطرح شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت که در دو روز ابتدایی بازگشایی مدارس، 185 مدرسه در 24 استان آموزش حضوری را دنبال نکردند و مرتکب تخلف شدند چرا که از آموزش حضوری سرباز زده بودند؛ اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات پیگیر آن است و علی الظاهر این مسائل هم به زودی مرتفع می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 خرداد 1401 بروزرسانی: 29 خرداد 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2169

به "میزان حضور کارکنان اداری مدارس 98 درصد و کادر آموزشی 99 درصد بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان حضور کارکنان اداری مدارس 98 درصد و کادر آموزشی 99 درصد بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید