قیمت روپوش مدارس اعلام شد

به گزارش بوستان گفتگو، رییس اتحادیه خیاطان قیمت روپوش مدارس در مقطع ابتدایی، هدایت و دبیرستان را حدود 152، 165 و 175 هزار تومان بیان کرد و گفت که اگر مدارس روپوش ها را با این قیمت به دانش آموزان عرضه نمایند، منصفانه عمل نموده اند.

قیمت روپوش مدارس اعلام شد

حبیب طهماسبی در گفت وگو با ایسنا، قیمت روپوش مدرسه دخترانه و پسرانه که از پارچه مناسب در دوخت آن ها استفاده شده باشد را برای پایه ابتدایی، حدود 132 و 152 هزار تومان اظهار داشت.

همچنین به گفته وی، قیمت روپوش دخترانه در مقطع هدایت 135 و 165 هزار تومان و در مقطع دبیرستان 142 و 175 هزار تومان تمام می گردد که نسبت به سال گذشته 15 تا 20 درصد افزایش داشته است.

رییس اتحادیه خیاطان افزایش قیمت پارچه و اجرت دوخت را از جمله دلایل افزایش نرخ روپوش مدرسه بیان کرد و گفت: اگر مدارس روپوش ها را با این قیمت به دانش آموزان عرضه نمایند، منصفانه عمل نموده اند.

وی اضافه نمود: ممکن است بعضی مدارس سفارش دوخت روپوش دانش آموزان را به واحدهای بدون شناسنامه بدهند که حتی پروانه کسب نیز نداشته باشند؛ بنابراین ممکن است قیمت تمام شده روپوش برای مدارس خیلی بالاتر از این قیمت ها تمام بگردد.

طهماسبی همچنین اظهار داشت که مدارس می توانند پیش از بستن قراردادها، با اتحادیه خیاطان مشورت نمایند و با اطلاع از قیمت های واقعی، قراردادهای خود را تنظیم نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 417

به "قیمت روپوش مدارس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت روپوش مدارس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید