رشد بیت کوین آغاز شد؟

به گزارش بوستان گفتگو، صبح امروز بیت کوین مقاومت 42 هزار دلار را شکست و به 43 هزار و 500 دلار رسید، اما هنوز قیمت بالای مقاومت تثبیت نشده است. مقاومت بیت کوین شکسته می گردد؟

رشد بیت کوین آغاز شد؟

به گزارش تجارت نیوز، خیلی وقت است که فعالان بازار منتظرند تا بیت کوین از مقاومت 42 هزار دلار عبور کند. اگر این مقاومت شکسته گردد بیت کوین پتانسیل رشد تا 46 هزار دلار را دارد.

امروز صبح بیت کوین تا 43 هزار و 500 دلار رشد کرد، اما دوباره به محدوده 42 هزار دلار بازگشت و هنوز نمی توان گفت مقاومت 42 هزار دلار را پشت سر گذاشتیم.

ارزش بازار رمزارز ها دوباره به آستانه دو هزار میلیارد دلار رسید و این می تواند سیگنال مثبتی برای بازار باشد، اما به نظر می رسد این بار تقاضا برای آلت کوین ها بیشتر است. آلت کوین ها در یک هفته گذشته عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشتند.

بیت کوین تا کجا رشد می نماید؟

در یک ماه گذشته در نمودار چهار ساعته بیت کوین یک مثلث متقارن شکل گرفته است. اگر بیت کوین بالای محدوده 43 هزار دلار تثبیت گردد می توان گفت این الگوی مثلث روندی صعودی شکل می دهد.

بیت کوین تا 43 هزار دلار رشد کرد، اما دوباره به محدوده 42 هزار دلار برگشت و حالا باید ببینیم این بازگشت قیمت پولبک است یا تقاضا ضعیف عمل نموده است.

اگر قیمت بالای 43 هزار دلار تثبیت گردد مقاومت بعدی محدوده 46 هزار دلار است. اگر محدوده 46 هزار دلار را پشت سر بگذاریم احتمالا مقاومت بعدی محدوده 50 تا 52 هزار دلار است.

در نمودار چهار ساعته بیت کوین اندیکاتور مکدی در محدوده 42 هزار دلار سیگنال خرید صادر نموده است و این می تواند سیگنالی مثبت برای بازار رمزارز ها باشد.

شاخص مقاومت نسبی هم در محدوده عددی 61 واقع شده است و در نیمه بالایی کنال در حرکت است.

کندل ها در سقف کانال بولینگرباند قرار دارند، اما کانال بولینگرباند بسیار کم عرض است و این می تواند دلیلی بر نوسان کم بیت کوین باشد.

MFI که نشان دهنده ورود و خروج پول به بازار است به سقف کانال برخورد کرد و دوباره بازگشت. اگر این شاخص به محدوده اشباع خرید وارد گردد می تواند سیگنالی بسیار قوی برای بازار باشد.

ارز های دیجیتالی مانند کاردانو و دوج کوین در 24 ساعت گذشته رشد زیادی داشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2154

به "رشد بیت کوین آغاز شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد بیت کوین آغاز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید