توضیحات مهم درباره قول رئیسی در اندونزی ، ساخت 12 بیمارستان در اندونزی از طریق دولت ایران صحت دارد؟

به گزارش بوستان گفتگو، وزیر بهداشت درباره انتشار خبر تجهیز بیمارستان های اندونزی از طریق دولت ایران و قول دادن رئیسی در این خصوص توضیح داد.

توضیحات مهم درباره قول رئیسی در اندونزی ، ساخت 12 بیمارستان در اندونزی از طریق دولت ایران صحت دارد؟

به گزارش خبرنگاران، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیمارستان حضرت مهدی (عج) یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین بیمارستان های کشور است و تمام مراحل ساخت آن با متخصصان حوزه آتش نشانی و مدیران فنی انجام شده و مجوزهای آن در حال ارسال است گفت: این ساختمان یکی از ایمن ترین ساختمان های کشور است و می تواند 9 ریشتر زلزله را نیز تحمل کند.

وی در رابطه با فعالیت شرکت های دانش بنیان گفت: 40 درصد نیاز کشور را تولیدات داخلی تامین می کنند، در نمایشگاه ایران هلث تولیدات خوبی به نمایش گذاشته شده است.

وزیر بهداشت در رابطه با حواشی مربوط به خبر تجهیز بیمارستان های اندونزی گفت: این حواشی به این سبب بود که خبر وارونه منعکس شد و اینگونه گفته شد که رئیس جمهور قول تجهیز 10 بیمارستان در کشور اندونزی را داده است در حالی که چنین قولی ندادیم و قرار است صادرات انجام دهیم و پول آن را دریافت کنیم. صادارت افتخاری برای کشور است و هیچ اهدایی وجود ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1402 بروزرسانی: 12 خرداد 1402 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2352

به "توضیحات مهم درباره قول رئیسی در اندونزی ، ساخت 12 بیمارستان در اندونزی از طریق دولت ایران صحت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مهم درباره قول رئیسی در اندونزی ، ساخت 12 بیمارستان در اندونزی از طریق دولت ایران صحت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید