کسب و کار

جزئیات یارانه 6 ماهه دولت

خبرنگاران : 16 روز از ابلاغ مصوبه یارانه سوم از سوی رئیس مجلس به رئیس دولت گذشت، اما حسن روحانی این مصوبه را برای اجرا ابلاغ نکرد. امتناع او برای ابلاغ و اجرای این مصوبه سبب شد روز گذشته محمدباقر قالیباف دست به کار شود...

6 بهمن 1399

سه ضلعی روز منفی بورس

شاخص کل بورس تهران پس از پشت سر گذاشتن دو روز مثبت ابتدای هفته، روز دوشنبه با افت 7/ 0 درصدی روبرو شد و تا محدوده یک میلیون و 512 هزار واحد عقب نشست. این مهم در حالی رقم خورد که شاخص کل هم وزن که نشانی از اثرگذاری یکسان نمادها دارد با رشد 2/ 0 درصدی همراه شد. در...

17 دی 1399

قیمت مرغ در میادین تهران اعلام شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: ستاد تنظیم بازاراز مهرماه سال جاری ساز و کار تعیینی برای تحویل مرغ مرغداران تعیین کرد.

14 دی 1399

خبرنگاران نخستین جلسه دادگاه متهمان پروژه رضوان در قم برگزار شد

قم - خبرنگاران - نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به متهمان اخلال در نظم اقتصادی موسوم به پروژه رضوان روز شنبه با حضور متهمان و وکیل شکات در قم برگزار گشت.

12 دی 1399

عجیب ترین کتابخانه های جهان

کتابخانه هایی در دنیا هستند که با سایر هم نوعان خود تفاوت هایی دارند، تفاوت هایی که در عین حال آن ها را به دست بچه ها مناطق دورافتاده می رساند یا سبب می گردد مکانی از کارافتاده حیات دوباره ای بگیرد. گاهی هم در لباس جنگ به گسترش صلح می پردازند یا بهانه ای...

11 دی 1399

ورود اتوبوس های برقی جدید به تهران، واگذاری خطوط پرمسافر به سرمایه گذاران

مشاور مالی و سرمایه گذاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از برنامه ریزی برای ورود نسل جدید اتوبوس های برقی به پایتخت اطلاع داد.

4 دی 1399

لهجه جناب خان از کجا آمد

خبرگزاری خبرنگاران- محمد بحرانی، صداپیشه جناب خان گفت: جنوبی نیست و این لهجه را به واسطه دوستان جنوبی اش در کودکی یاد گرفته است.

27 آذر 1399

فیلم کوتاه در آوردگاه جشنواره فیلم کودک

تهران (پانا) - سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان سال جاری میزبان 14 فیلم در بخش کوتاه بود.

19 آذر 1399

داروهای لاغری سریع چه عوارضی دارند؟ (ساخت داروی لاغری در خانه)

داروهای لاغری دارای مواد مضری همچون کافئین هستند. بی خوابی، ضعف، افزایش فشار خون و مسائل گوارشی تنها برخی از عوارض مصرف داروهای لاغری است.

17 آذر 1399

نابودی مشاغل انرژی در بحران کرونا

شرکتهای نفت و گاز در سراسر جهان برای دوام آوردن در برابر رکود تقاضا در بحران شیوع ویروس کرونا، به تعدیل کارکنانشان روی آورده اند.

12 آذر 1399

جدول مقایسه قیمت بسته های اینترنت TD-LTE شرکت های مختلف در ایران؛ ارزان ترین و گران ترین شرکت ها کدام اند؟

اینترنت TD-LTE یک جایگزین ارزان قیمت برای اینترنت 4G و یک جایگزین سریع و راحت برای اینترنت ADSL است.

9 آذر 1399

با ارزش ترین برند های دنیا معرفی شدند

موسسه اینتربرند سال جاری نیز به مانند سال های قبل اقدام به رتبه بندی با ارزش ترین برند های دنیا کرد که سال جاری نیز به مانند سال قبل، اپل صندلی خود را در صدر فهرست حفظ کرد.

7 آذر 1399

دستور رئیس جمهوری چین: آماده جنگ باشید

رئیس جمهوری چین که برای بازدید از یکی از استان های جنوبی این کشور راهی استان گوانگ دونگ شده بود در ملاقات با تنفگداران ارتش این کشور از آن ها خواست تا تمام فکر و انرژی خود را بر آمادگی در جنگ احتمالی متمرکز نمایند.

4 آذر 1399

ثبت نام یکهزار و 245 نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی را 2 هزار و 300 نفر عنوان و اضافه نمود: تا به امروز یکهزار و 245 نفر در سامانه ثبت نام کردند.

4 آذر 1399

خبرنگاران برطرف تنگناهای بنگاه های کوچک و متوسط ضرورت دارد

تهران - خبرنگاران - دبیر فراکسیون تشکل های اتاق بازرگانی ایران گفت: بنگاه های کوچک و متوسط پویاترین بخش اقتصاد در همه کشورهای پیشرفته هستند و ضرورت دارد این بخش در اقتصاد کشور تعالی یابد و از تنگناهای موجود خارج گردد.

29 آبان 1399

فغانی به لیست ایران برگشت

علیرضا فغانی از حدود یکسال قبل به کشور استرالیا مهاجرت کرد و در رقابت های داخلی این کشور قضاوت می نماید. او اما از ابتدای حضورش در استرالیا گفت که علاقه مند زیر نظر ایران و با پرچم کشورمان همچنان در مسابقات بین المللی سوت بزند تا به جام جهانی برسد و به...

26 آبان 1399

توزیع 60 میلیون ماسک 1300 تومانی در سراسر کشور

به زودی بیش از 60 میلیون ماسک استاندارد با قیمت 1300 تومان در سراسر کشور توزیع می شود.

22 آبان 1399

تاکید نخست وزیر عراق بر خروج نظامیان آمریکایی

مصطفی الکاظمی بار دیگر بر خروج نظامیان آمریکایی از عراق تاکید نمود.

19 آبان 1399

زمان واریز یارانه معیشتی جدید معین شد

زمان واریز یارانه جدید اعلام شد. پرداخت یارانه 120 هزارتومانی با همان یارانه کالایی امروز در مجلس نهایی شد.یارانه جدید از مهرماه پرداخت می شود.

18 آبان 1399

دوره آموزشی فرآوری و کاهش ضایعات محصولات کشاورزی برگزار گشت

مدیر جهاد کشاورزی مهاباد از برگزاری دوره آموزشی یک روزه با عنوان فرآوری و کاهش ضایعات محصولات ویژه زنان روستایی اطلاع داد.

10 آبان 1399
تعداد: (175)