سرانجام عجیب سریال جزیره؛ شکست پروژه کارگردان خوش سابقه!

به گزارش بوستان گفتگو، سریال نمایش خانگی کارگردان خوش سابقه تلویزیون، در قسمت آخر پایان ضعیف و رهاشده ای داشت. این سریال در پلتفرم فیلیمو در حال پخش بود و چندمین سریال فیلیمو بود که نیمه تمام رها شد.

سرانجام عجیب سریال جزیره؛ شکست پروژه کارگردان خوش سابقه!

سریال جزیره اثر سیروس مقدم دیروز در قسمت 14 به انتها رسید و انتها ناگهانی آن، واکنش منفی مخاطبان این مجموعه را در پی داشت.

قصه سریال در حالی به آخر رسید که ماجرا های جدیدی شروع شده بود و انتها هیچ کدام از اتفاقات تعیین نشد. بدتر این که طبق پیگیری ما، قرار نیست فصل دوم این مجموعه ساخته شود و قصه جزیره در همین نقطه، ناتمام مانده است.

فصل دومی در کار نیست

در قسمت های اخیر دیدیم که اختلاف بر سر پول و قدرت، خانواده شاهنگ را در معرض فروپاشی قرار داد و دشمنی اعضای گروه شاهنگ با یکدیگر به اوج رسید.

صحرا صراف نیز برای تلافی کاری که ارشد و خانواده او در حقش کردند، برنامه هایی داشت. او همچنین با خواندن نوشته های پدرش، به سرنخ هایی درباره مرگ مشکوکش رسید.

در حالی که قصه تازه به اوج رسیده و گره های جدیدی در داستان ایجاد شده بود، قسمت 14 به عنوان قسمت انتهای فصل اول جزیره اعلام شد و این در حالی است که تعیین شده فصل دومی در کار نخواهد بود.

شکست پروژه کارگردان خوش سابقه

سیروس مقدم کارگردان جزیره، تا به حال سریال های پرمخاطبی، چون مرکز برای تلویزیون ساخته و آثارش معمولا مورد توجه بوده اند. منوچهر محمدی تهیه کننده سریال نیز جزو تهیه کنندگان باسابقه سینماست.

جزیره در گروه بازیگران نیز از چهره های شناخته شده زیادی مانند اکبر زنجانپور، محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی و میترا حجار استفاده کرده بود.

با وجود این در شروع سریال تعیین شد که نمی توان چندان به موفقیت آن امیدوار بود. جزیره در ادامه هم ناامیدکننده پیش رفت و در پایان نیز به انتهای رها شده و ناتمام ختم شد.

بیشتر بازیگران سریال نیز یکی از ضعیف ترین بازی هایشان را به نمایش گذاشتند. پس از سریال خواب زده که انتشار ناقص آن باعث شد نیمه تمام بماند، حالا دومین شکست متوالی مقدم در نمایش خانگی با جزیره رقم خورده است.

گاف عجیب چند هفته قبل در تدوین سریال نیز که وایرال شد، نشان از تولید باعجله و بدون حساسیت و وسواس این مجموعه داشت.

غیبت سوال برانگیز محمدرضا فروتن

شخصیت شاهد شاهنگ با بازی محمدرضا فروتن یکی از شخصیت های اصلی سریال جزیره بود. این شخصیت تا قسمت هشتم در قصه حضور داشت و پس از آن به دلیل مخفی کاری هایش و به خطر انداختن منافع و موقعیت ارشد، به نیویورک فرستاده شد تا از گروه شاهنگ دور بماند و تنبیه شود، به این ترتیب فروتن در شش قسمت انتهای سریال حضور نداشت.

غیبت این بازیگر در نقش یکی از شخصیت های مهم سریال، اتفاق عجیبی بود که شائبه جدایی او را از مجموعه به وجود آورد.

در هفته های اخیر نیز استوری کنایه آمیز شادی مختاری بازیگر نقش صحرا و اظهارنظر او درباره این که بازیگر نقش ارشد را نمی شناخته، حاشیه هایی را در فضای مجازی به وجود آورد. به نظر می رسد فضای حاکم بر تولید این سریال پرستاره نیز چندان عادی نبوده است.

منبع: خراسان

منبع: فرارو
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2126

به "سرانجام عجیب سریال جزیره؛ شکست پروژه کارگردان خوش سابقه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام عجیب سریال جزیره؛ شکست پروژه کارگردان خوش سابقه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید