لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا رونمایی شد

به گزارش بوستان گفتگو، از لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا به طور رسمی رونمایی شد و این لوگو با لوگویی که چند ماه پیش معرفی شده بود، اندکی متفاوت است.

لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا رونمایی شد

در ماه ژانویه رئیس جمهور آمریکا تصویری را منتشر کرد که آن را آرم یا لوگوی نیروی فضایی ایالات متحده معرفی کرد، اما این موضوع تا به امروز شکل رسمی به خود نگرفته بود.

از سال 2018 میلادی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سعی در ایجاد یک شاخه جدید در نیروهای مسلح ایالات متحده آمریکا داشت. وی در نهایت در سال 2019 میلادی شاخه ششم نیروهای مسلح آمریکا تحت عنوان نیروی فضایی ایالات متحده را رسما افتتاح کرد.

وی در یک توییت نوشت: پس از مشورت با رهبران بزرگ نظامی، طراحان و دیگران مفتخرم که لوگوی جدید نیروی فضایی ایالات متحده، ششمین شاخه از ارتش شکوهمند نیروهای مسلح آمریکا را رونمایی کنم.

اکنون با توجه به اینکه فرماندهی فضایی نیروی هوایی به عنوان یک آژانس نظامی مستقل عملیاتی شده است، نیروی فضایی از لوگوی جدید خود به شکل رسمی رونمایی کرده است.

ما در این لوگو شاهد استفاده از نماد دلتا هستیم که از سال 1961 توسط نیروی هوایی آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است و این تصویر عناصر مختلفی را نشان می دهد که شاخه های نظامی، پرتاب موشک ها و ارزش های اصلی آن را نشان می دهد.

نیروی فضایی آمریکا همچنین شعار رسمی خود را Semper Supra اعلام کرده است که به معنی همیشه در صدر است.

اول تیر ماه بود که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دستور تشکیل نیروی فضایی آمریکا را داد. دونالد ترامپ گفته بود که نمی خواهد شاهد سلطه چین و روسیه بر فضا باشد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1232

به "لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوگو و شعار نیروی فضایی آمریکا رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید