زن سالمند: دامادم به دخترم خیانت نموده و او را کتک می زند

به گزارش بوستان گفتگو، نمی خواهم ناشکری کنم، اما نمی دانم چرا هیچ وقت در زندگی روی خوشی ندیدم، به طوری که وقتی به چشمان دختر ویلچرنشینم نگاه می کنم، ذره ذره وجودم آب می گردد. این در حالی است که دختر دیگرم نیز سرنوشت تلخی را تجربه می نماید و من حتی پول شکایت از دامادم را ندارم ...

زن سالمند: دامادم به دخترم خیانت نموده و او را کتک می زند

به گزارش خراسان، زن 62 ساله که گویی کوهی از غم را به دوش می کشید، با بیان این که از دیدن آثار کتک کاری در سر و صورت دخترم رنج می برم، اما حتی هزینه دادخواهی ندارم، درباره داستان زندگی اش به کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: 45 سال پیش با جوانی که یک کارگر ساده بود ازدواج کردم.

درآمد همسرم به اندازه ای بود که به سختی می توانستیم شکم هشت فرزندمان را سیر کنیم. خلاصه به هر بدبختی و سختی بود منزلی 50 متری در حاشیه شهر خریدم و کوشش کردم تا فرزندانم را سر و سامان دهم. در این میان تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتم و ماهیانه 500 هزار تومان یاری اقتصادی دریافت می کنم، ولی با آن که دو پسر بزرگم به دلیل هزینه های سنگین قادر به ازدواج نیستند و از کارگری روزمزد هم درآمد چندانی ندارند، اما پنج دخترم را شوهر دادم که زندگی سه دخترم در آرامش می گذرد و خوشبخت شده اند.

حال آن که سرنوشت دو دختر دیگرم در زندگی به گونه ای دیگر رقم خورد. دختر بزرگم حدود 20 سال قبل از همسرش طلاق گرفت چرا که اختلافات آن ها از همان روز های اول زندگی شروع شد و مانند یک غده سرطانی ریشه دواند. بعد از این ماجرا دخترم به منزل 50 متری ما بازگشت و در کنار ما به زندگی ادامه داد، ولی خیلی زود مسائل و سختی های بعد از طلاق از او یک دختر افسرده و عصبی ساخت، به گونه ای که دیگر حال و روز خودش را نمی فهمید.

من هم درباره افسردگی های روحی و روانی آگاهی نداشتم و نمی دانستم چگونه باید با او برخورد کنم تا این که یک روز دخترم خودش را از طبقه سوم ساختمان پایین انداخت تا به زندگی اش انتها بدهد، اما قطع نخاع و ویلچرنشین شد. در حالی که از عهده هزینه های سنگین او بر نمی آیم و توان خرید لوازم بهداشتی اش را ندارم، باز هم نمی توانم او را رها کنم.

از سویی دختر دیگرم به دلیل خیانت های همسرش دچار مسائل حادی شده است که هر روز زیر مشت و لگد همسرش قرار می گیرد و کاری هم از دست من بر نمی آید. او به خاطر فرزندانش نمی تواند طلاق بگیرد و از طرف دیگر هم زندگی در کنار ما برایش امکان پذیر نیست.

دامادم به طرز وحشتناکی دخترم را کتک می زند و من با دیدن آثار کتک کاری های او دلم کباب می گردد، اما هزینه های گزاف پزشکی قانونی و دادخواهی را هم ندارم. حالا مانده ام که ...

شایان ذکر است، آنالیز کارشناسی در این باره با دستور سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری شروع شد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1408

به "زن سالمند: دامادم به دخترم خیانت نموده و او را کتک می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن سالمند: دامادم به دخترم خیانت نموده و او را کتک می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید