تزریق اجباری واکسن های آزمایشی به کارمندان بیمارستانی در آمریکا

به گزارش بوستان گفتگو، به گزارش خبرنگاران به نقل از بیزینس اینسایدر، عده ای از کارمندان بیمارستان هیوستن متودیست در آمریکا به دلیل واکسیناسیون کووید 19 ا جباری از کارفرمای خود شکایت کرده اند.

تزریق اجباری واکسن های آزمایشی به کارمندان بیمارستانی در آمریکا

در این شکایت که روز جمعه ثبت شده، نام بیش از 100 نفر از کارمندان بیمارستان دیده می شود. کارمندان ادعا می کنند با مشروط کردن واکسیناسیون برای ادامه فعالیت در بیمارستان، به نمونه های آزمایشگاهی تبدیل شده اند.

بیمارستان هیوستون متودیست در اوایل 2021 میلادی گفت 26 هزار کارمند آن تا 7 ژوئن کاملاً واکسینه می شوند. در بیانیه این شرکت در ماه آوریل آمده است: کارمندانی که تا تاریخ اعلام شده، واکسن دریافت نکنند از کار خود تعلیق و به تدریج اخراج می شوند.

همچنین طبق قوانین بیمارستان کارمندان با شرایطی خاص مانند بارداری از دریافت اجباری واکسن معاف شده اند.

در شکایت مذکور اشاره شده کارمندان واکسن های آزمایشی دریافت کرده اند و هیچکدام از واکسن های مذکور توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به طور کامل تأیید نشده بودند. این درحالی است که این سازمان 3 واکسن کووید 19 را در آمریکا تأیید کرده است.

سخنگوی بیمارستان هیوستون متودیست در بیانیه ای گفت 99 درصد کارمندان آن کاملاً واکسینه شده اند و بیمارستان به کارمندانش افتخار می کند. همچنین در این بیانیه به سابقه قانون واکسیناسیون اجباری در بیمارستان اشاره شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1767

به "تزریق اجباری واکسن های آزمایشی به کارمندان بیمارستانی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق اجباری واکسن های آزمایشی به کارمندان بیمارستانی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید