ترامپ جلوی انتشار کتاب بولتون را می گیرد

به گزارش بوستان گفتگو، به گزارش خبرنگاران به نقل از واشنگتن پست، دونالد ترامپ اعلام نموده تا زمانیکه وی در کاخ سفید است کتاب جان بولتون، مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا، نباید منتشر گردد.

ترامپ جلوی انتشار کتاب بولتون را می گیرد

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

واشنگتن پست به نقل از دو منبع خبری می نویسد: ترامپ مستقیماً در خصوص انتشار کتاب بولتون وارد عمل شده و به کارمندان خود گفته است که به دلیل محتوای بعضی مکالمه های محرمانه وی مانع انتشار کتاب بولتون می گردد.

این در حالی است که بولتون هفته گذشته از کوشش کاخ سفید برای سانسور کردن کتاب خود در خصوص مجادلات اوکراین اطلاع داد.

بولتون در نخستین حضور مطبوعاتی خود در دانشگاه دوک پس از آنکه مجلس سنا هنگام استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا حاضر به استماع شهادت وی نشد، بخش هایی از خاطراتش در خصوص مجادلات اوکراین را به آب شدن یک بستنی گردویی شبیه دانست.

مشاور پیشین امنیت ملی ترامپ همچنین ابراز نگرانی کرد که اگر قسمت های مهم کتاب به صورت طبقه بندی شده در می آمد، کاخ سفید بدون شک مانع انتشار آن می شد و نشر آن در ماه آینده به تعویق می افتاد.

یک مقام رسمی در شورای امنیت ملی کاخ سفید ماه گذشته در نامه ای به وکیل بولتون، گفت که کتاب وی شامل مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 884

به "ترامپ جلوی انتشار کتاب بولتون را می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ جلوی انتشار کتاب بولتون را می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید