تاکید بانک شهر بر توجه شهروندان به دستورالعمل های بهداشتی و کاهش مراجعه حضوری به شعب

به گزارش بوستان گفتگو، معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر از تمامی شهروندان و مشتریان شبکه بانکی خواست در جهت حفظ سلامتی خود و کارکنان این بانک ضمن توجه بیشتر به دستورالعمل های بهداشتی از حضور در شعب اجتناب کرده و استفاده از خدمات بانکداری غیرحضوری را در اولویت قرار دهند.

تاکید بانک شهر بر توجه شهروندان به دستورالعمل های بهداشتی و کاهش مراجعه حضوری به شعب

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، جواد عطاران با اشاره به اعلام محدودیت های شدید کرونایی از امروز (اول آذر ماه) تاکید کرد: در راستای توجه به نیازهای مشتریان و کمک به کاهش حضور آنان در سطح شهرها، به خصوص کلان شهرهای کشور، سامانه های غیر حضوری بانک شهر آماده خدمات رسانی و رفع نیازهای بانکی شهروندان است.

عطاران با تاکید بر افزایش روزافزون کیفیت خدمات غیر حضوری بانک شهر ،شرح داد: هم اکنون خدماتی مانند: مدیریت چک، دریافت شماره شبا، امکان انسداد کارت، دریافت صورتحساب، خرید شارژ، انتقال پول در قالب کارت به کارت، انتقال وجه بین بانکی، استعلام و پرداخت تسهیلات ، مدیریت حساب ها ، پرداخت قبوض و ... بواسطه نرم افزار همراه شهر و اینترنت بانک شهر در دسترس است و شهروندان نیاز به حضور و مراجعه به شعب این بانک را ندارد.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 350 پیشخوان شهرنت بانک شهر در سراسر کشور، ادامه داد: همچنین شهروندان بسکمک از خدمات بانکی ارائه شده در شعب را می توانند در ساعت مختلف شبانه روز از طریق پیشخوان های شهرنت دریافت کنند.

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه قطعا رعایت دستورالعمل های بهداشتی به قطع زنجیره ویروسکرونا کمک خواهد کرد، گفت: شعب بانک شهر در کنار مدافعان سلامت به فعالیت خود با تمام مسائل و تمام محدودیت ها ادامه می دهند تا بتوانند به رفع رکود اقتصادی و کاهش مسائل در راه تحققجهش تولید بیش از پیش تاثیرگذار باشند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1434

به "تاکید بانک شهر بر توجه شهروندان به دستورالعمل های بهداشتی و کاهش مراجعه حضوری به شعب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بانک شهر بر توجه شهروندان به دستورالعمل های بهداشتی و کاهش مراجعه حضوری به شعب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید