انعقاد تفاهم نامه شرکت فجر جهاد با شرکت نفت پاسارگاد

به گزارش بوستان گفتگو، تهران (پانا) - شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد با انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت نفت پاسارگاد وارد عرصه لجستیک صنعت نفت کشور شد.

انعقاد تفاهم نامه شرکت فجر جهاد با شرکت نفت پاسارگاد

به گزارش روابط عمومی شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد، براساس این تفاهم نامه، شرکت فجر جهاد به بازوی لجستیک شرکت نفت پاسارگاد تبدیل می گردد.

رضا امیدوار تجریشی سرپرست و عضو هیات مدیره شرکت فجر جهاد در آئین انعقاد این تفاهم نامه گفت: این قرارداد در راستای افزایش، هم افزایی و بالا بردن ظرفیت های بالقوه و بالفعل مشترک بین شرکت های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حفظ و افزایش درآمدهای درون بنگاهی منعقد می گردد.

رضا امیدوار تجریشی ادامه داد: شرکت فجر جهادی با انعقاد این تفاهم نامه در جهت لجستیک مشتقات نفتی و پتروشیمی گام بر خواهد داشت. چرا که ظرفیت های موجود در این شرکت می تواند زمینه همکاری های آینده میان دو صنعت راهبردی و استراتژیک حمل و نقل و نفت را فراهم آورد. براساس مأموریت های تازه ای که به شرکت فجر جهاد تکلیف شده است، استفاده از این ظرفیت ها در دستور کار واقع شده است.

وی تاکید نمود: بحث حمل و نقل در توسعه یافتگی کشورهای اروپایی و امریکایی نقش مهمی ایفا نموده است و اگر دولت و بخش خصوصی در کشور ما در این حوزه سرمایه گذاری نمایند، قابلیت تبدیل شدن به هاب منطقه را داریم. موقعیت خاص ترانزیتی کشور و توان ناوگان موجود ـ به لحاظ اسمی و عملیاتی ـ این امکان را برای ایران به شکلی جدی تر فراهم می آورد.

مدیرعامل نفت پاسارگاد نیز در این نشست گفت: آنالیز های شرکت نفت پاسارگاد نشان داد که یکی از گره های اصلی کار ما بحث حمل و نقل است و فرمول لازم برای حل آن به استفاده از شرکت های حمل و نقل مربوط می گردد .

حسین نیکخواه اضافه نمود: با کمک شرکت فجر جهاد قصد داریم امنیت و دسترسی به کالای خود را بالا ببریم.

وی مطرح نمود: انعقاد این تفاهم نامه، آغاز عظیم برای همکاری میان دو شرکت است.

در ادامه نشست رییس هیات مدیره شرکت فجر جهاد نیز گفت: شرکت فجر جهاد تا سرانجام سال جاری 50 دستگاه و تا سرانجام سال آینده 150 دستگاه به ناوگان خود اضافه می نماید.

هادی اکبرپور گفت: با انعقاد این تفاهم نامه، در بحث انتقال فرآورده های قیری و انتقال به بنادر جنوب کشور به منظور صادرات، در کنار نفت پاسارگاد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1366

به "انعقاد تفاهم نامه شرکت فجر جهاد با شرکت نفت پاسارگاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد تفاهم نامه شرکت فجر جهاد با شرکت نفت پاسارگاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید