یلدا تکلیف دورهمی و خندوانه را روشن کرد

به گزارش بوستان گفتگو، مهران مدیری در تک قسمت یلدایی دورهمی خبر از سرنوشتِ قسمت های باقیمانده فصل چهارم داد و رامبد جوان هم با ویدئویی از بازگشت خندوانه گفت.

یلدا تکلیف دورهمی و خندوانه را روشن کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، یلدایِ تلویزیون چند گره خبری را باز که یکی سرنوشت دورهمی بود و یکی تکلیف خندوانه؛ مهران مدیری و صحبت های ابتدایی اش تکلیفِ ادامه پخش فصل چهارم را معین کرد و رامبد جوان هم در یک ویدئو هم توضیحاتی درباره فصل جدید خندوانه داد.

ادامه فصل چهارم دورهمی

فارغ از حضور استاد نصیریان در کتاب باز و حتی شوتبال ویژه، مهران مدیری با قدری تأخیر نسبت به ساعت 21:30 اعلام شده، با ویژه برنامه دورهمی به آنتن رسید. در ابتدای شروع برنامه، مهران مدیری گفت که ادامه فصل چهارم پخش می شود. او گفت: قرار بود سری چهارم دورهمی در 100 قسمت ساخته شود، ما 80 قسمت ضبط کردیم اما به خاطر شرایط کرونا و ایام ماه محرم و صفر برنامه را ضبط نکردیم و متوقف شد.

مدیری تأکید کرد: طبق تعهد قبلی 20 قسمت از فصل چهارم را ضبط کردیم و ویژه برنامه یلدا یکی از آن ضبط شده ها است.

چندی پیش یکی از عوامل برنامه دورهمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم از شروع ضبط این برنامه تلویزیونی خبر داده بود و گفته بود که قسمت های باقیمانده فصل چهارم در حال ضبط است. حتی او احتمال داده بود که مهران مدیری با دورهمی در شبِ یلدا برشود که در دقیقه 90 این خبر از سوی سیما تأیید شد.

برنامه دورهمی قرار است از این هفته ادامه پیدا کند و چهارشنبه ها و پنجشنبه ها روی آنتن شبکه نسیم می رود.

مدیری با بهروز رضوی از رادیو و مشکلاتش و همچنین به حضور خودش در رادیو و همبازی بودنش با رضوی در تئاترهایی که قطب الدین صادقی کارگردانی صحبت کرد.

خندوانه به آنتن نزدیک شد

رامبد جوان هم با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی دوباره خودش و فصل جدید خندوانه را سر زبان ها انداخت. او در این ویدئو علاوه بر تبلیغِ برنامه های شبکه نسیم در شبِ یلدا و درخواست از مردم برای نرفتن به دورهمی های خانوادگی، توصیه های کرونایی هم برای مردم داشت. او در لا به لای همین توصیه ها و تبلیغ ها، گفت در تدارکِ فصل جدید خندوانه ایم تا به زودی با کلی اتفاق جدید و جذاب، به آنتن برسیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1501

به "یلدا تکلیف دورهمی و خندوانه را روشن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یلدا تکلیف دورهمی و خندوانه را روشن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید