واکنش کاپیتان و سرمربی تیم فوتسال بانوان به باخت مقابل تایلند

به گزارش بوستان گفتگو، تیم ملی فوتسال بانوان امروز (چهارشنبه) در دومین دیدار مرحله نهایی نتیجه را به تیم تایلند واگذار کرد، اما با سه امتیاز به عنوان تیم دوم گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

واکنش کاپیتان و سرمربی تیم فوتسال بانوان به باخت مقابل تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتسال بانوان امروز (چهارشنبه) در دومین بازی مرحله گروهی خود مقابل تایلند نتیجه را 2 بر صفر واگذار کرد و به عنوان تیم دوم گروه بازی سختی را مقابل ژاپن در نیمه نهایی خواهد داشت. ملی پوشان در دوره گذشته بازی های داخل سالن آسیا در فینال نتیجه را به تیم ژاپن واگذار نموده بودند و به عنوان نایب قهرمانی رقابت ها دست یافته بودند.

واکنش کاپیتان، سرمربی و فرشته کریمی به باخت مقابل تایلند به توضیح زیر است:

نسیمه غلامی، کاپیتان تیم فوتسال بانوان پس از شکست برابر تایلند، بیان کرد: بازی بسیار خوبی بود و هر دو تیم پایاپای بودیم. نمی خواهم بگویم نتیجه کسب شده به داوری مربوط می گردد، اما داوری بد بود و در این دیدار از داور ژاپنی استفاده نموده بودند که نباید این اتفاق می افتاد. ما چیزی را از دست نداده ایم. بازی بعدی خود مقابل ژاپن را اگر پیروز شویم به فینال صعود خواهیم کرد. تیم برای بازی با ژاپن پر قدرت ظاهر خواهد شد و چیزی را از دست نداده ایم.

فرشته کریمی نیز پس از انتها بازی با تایلند، اظهار کرد: بازی بسیار سختی را مقابل تایلند انجام دادیم، شانس با ما یار نبود. تیم ما 30 موقعیت گل داشت در صورتی که تیم تایلند تنها 18 موقعیت گل داشت. نتیجه را واگذار کردیم. باید این بازی را فراموش کنیم و به بازی نیمه نهایی خود که مقابل ژاپن قرار خواهیم گرفت باید فکر کنیم تا در صورت پیروزی مقابل ژاپن و صعود به فینال نتیجه مقابل تایلند را فراموش کنیم. بازی با ژاپن بسیار سخت است، اما ما نیز همواره مرد روزهای سخت بوده ایم. ان شاء الله که این نتیجه را جبران خواهیم کرد. در این دیدار شانس اصلا شانس با ما یار نبود، از 30 موقعیت گل حتی یک مورد هم گل نشد، اینها همه جزو بدشانسی های ورزش محسوب می گردد. امیدوارم که در بازی مقابل ژاپن شانس با تیم ما یار باشد تا به فینال صعود کنیم.

شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان نیز در انتها بازی با تایلند، بیان کرد: بازی بسیار سختی بود. حوادث بازی از ابتدا به سود تیم ما رقم نخورد. پنالتی دقیقه سوم بازی صرف نظر از درستی و یا غلط بودن آن بر روی روند بازی تاثیرگذار بود. در مجموع تیم ما در نیمه نخست خوب بازی نکرد و آن چیزی را که از بچه ها انتظار داشتم اجرا نشد، اما بر خلاف آن در نیمه دوم بازیکنان بازی را خوب شروع کردند و تا آخر نیز این روند را ادامه دادند، اما موقعیت های ما تبدیل به گل نشد تا این که تیم پنج اخطاره شد و پنالتی دوم تایلند نیز تبدیل به گل شد.

او در ادامه اضافه نمود: فوتسال بازی است که زمانی با تیم مقابل همسان هستی اتفاقات بازی هم باید با تیم یار باشد که امروز برای تیم ما این گونه نبود. دو نیمه متفاوت را از تیم ملی فوتسال ایران امروز شاهد بودیم و فکر می کنم که تا انتها بازی تقاص بازی نیمه نخست را دادیم. می خواستیم در نیمه نهایی بازی آسانی را مقابل چین داشته باشیم که این امر نیز محقق نشد و بازی سخت دیگری را مقابل ژاپن خواهیم داشت که باید تمام تمرکز خود را روی آن بازی بگذاریم تا با پیروزی مقابل ژاپن به فینال صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 521

به "واکنش کاپیتان و سرمربی تیم فوتسال بانوان به باخت مقابل تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کاپیتان و سرمربی تیم فوتسال بانوان به باخت مقابل تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید