نظام مهندسی یزد، ساختمان های ناایمن را معرفی می نماید

به گزارش بوستان گفتگو، خبرنگاران/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد گفت: ساختمان هایی که مطابق با استانداردهای تعیین شده در قانون ساخته نشده اند، به مردم معرفی خواهند شد.

نظام مهندسی یزد، ساختمان های ناایمن را معرفی می نماید

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

مهدی سالاری با اشاره به نامه دادستان یزد مبنی بر معرفی ساختمان های ناایمن استان به مردم، گفت: شفافیت یکی از اصول مدنظر مدیریت نظام مهندسی استان است و در این راستا ضمن قدردانی از توجه مجموعه دستگاه قضایی استان و دادستان یزد نسبت به بهبود فرآیندهای ساخت و ساز، ساختمان هایی که مطابق با استانداردهای مشخص شده در قانون ساخته نشده اند، به مردم معرفی خواهند شد.

وی یکی از جلوه های فرهنگ سازی ساخت و ساز ایمن و مجاز را برخورد با خاطیان دانست و اضافه نمود: در شرایطی که قیمت تمام شده واحدهای مسکونی افزایش چشمگیری داشته، قطعاً برای مردم خرید مسکن ایمن و مهندسی ساز در اولویت قرار گرفته است و بنابراین موضوع معرفی ساختمان های فاقد کیفیت، اهمیت دوچندانی دارد.

به گزارش بوستان گفتگو و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد، محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با صدور نامه ای خطاب به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، از این نهاد تخصصی خواست تا در جهت حفظ حقوق عمومی و پیشگیری از تخلفات ساختمان های عظیم، ساختمان های نا ایمن را به مردم معرفی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1190

به "نظام مهندسی یزد، ساختمان های ناایمن را معرفی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظام مهندسی یزد، ساختمان های ناایمن را معرفی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید