مهدی تاج به جای کفاشیان نامزد پست نایب رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا شد

به گزارش بوستان گفتگو، کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای تصدی پست در کمیته اجرایی این سازمان برای دوره 4ساله بعدی را خاطرنشان کرد که نام رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم میان آنها دیده می گردد.

مهدی تاج به جای کفاشیان نامزد پست نایب رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا شد

به گزارش بوستان گفتگو و به نقل از سایت AFC، کنفدراسیون فوتبال آسیا، فهرست افرادی را که برای تصدی پست های مختلف در کمیته اجرایی این سازمان برای دوره آینده (2019 تا 2023) کاندیدا شده اند بیان کرد که در بخش نایب رئیسی و در منطقه آسیای میانه قاره کهن، نام مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران به چشم می خورد.

معرفی تاج به عنوان نامزد نایب رئیسی AFC در حالی است که در حال حاضر علی کفاشیان به عنوان نماینده ایران در این سمت در کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا فعالیت می نماید. تاج برای احراز این پست یک رقیب از قرقیزستان به نام سمتی سلطانوف دارد.

انتخابات معین اعضای کمیته اجرایی AFC در بیست و نهمین کنگره نهاد حاکم بر فوتبال آسیا در تاریخ ششم آوریل سال 2019 (17 فروردین سال 1398) در کوالالامپور مالزی برگزار می گردد.

اتحادیه ها و فدراسیون های عضو AFC تا سرانجام روز ششم دسامبر (دو روز قبل) مهلت داشتند که نمایندگان خود را معرفی نمایند.

صلاحیت نامزدهای معرفی شده از سوی سایت AFC، توسط کمیته انتخابات این سازمان و همچنین توسط کمیته بازبینی فیفا برای پست های شورای فیفا آنالیز خواهد شد. کمیته انتخابات AFC مسئول تمام امور مربوط به سازماندهی، اجرا و نظارت انتخابات است. همچنین انتخابات مربوط به تخصیص پست های شورای فیفا همچنین زیر نظر نمایندگان معین شده از سوی کمیته نظارت فدراسیون جهانی فوتبال برگزار خواهد شد. فهرست نهایی کاندیداها در فاصله حداکثر 30 روز به برگزاری کنگره AFC اعلام خواهد شد.

فهرست کامل نامزدهای سایر بخش های مختلف کمیته اجرایی AFC را اینجا مشاهده کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 119

به "مهدی تاج به جای کفاشیان نامزد پست نایب رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تاج به جای کفاشیان نامزد پست نایب رئیسی کنفدراسیون فوتبال آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید