مسموم کردن غذای همکاران برای مشاهده واکنش بدن آن ها

مرد 57 ساله در شمال غرب آلمان به اتهام مسموم کردن غذای همکارانش روانه دادگاه شده است.

مسموم کردن غذای همکاران برای مشاهده واکنش بدن آن ها

به گزارش یک مرد 57 ساله در منطقه بیله فلد در شمال غرب آلمان به اتهام مسموم کردن غذای همکارانش روانه دادگاه شده است.

بنابر اظهارات مقامات قضایی، این فرد که در یک کارگاه ساخت قطعات و ماشین آلات فلزی کار می نموده متهم است در طول سال های 2015 تا 2018 در شهر محل کار خود اشلوس هولته - اشتوکنبروک اقدام به آلوده کردن عمدی غذای همکاران خود با فلزات سنگین می نموده است.

به گفته مقامات، فرد متهم به دفعات ظرف های غذا را از کوله پشتی و کیف های همکاران خود برمی داشته است و پس از ریختن پودر حاوی جیوه و استات سرب در درون ساندویچ ها دوباره ظروف را به محل اصلی خود بازمی گردانده است.

مطابق اظهارات دادستان، متهم می خواسته واکنش بدن انسان ها به مسموم شدن را ببیند.

این ماجرا پس از آن فاش شد که یک کارگر کارخانه در ساندویچ خود پودر سفیدی یافت. وی بعد از آن که در روز دوم مشابه همین امر را مشاهده کرد، مسأله را با مدیریت شرکت در میان گذاشت و فرد متهم توسط دوربین های کارگذاشته شده شناسایی شد.

پلیس در خانه متهم یک آزمایشگاه کوچک سیار یافته که ظاهراً در آن اقدام به فراوری و ترکیب پودر های جیوه، کادیوم و سرب می نموده است.

دادگاه در کیفرخواست برای او اتهام های آغاز به قتل و قصد آسیب رسانی جدی و شدید فیزیکی را قید نموده است. با این حال دادگاه جاری تنها سه مورد قربانی را شامل می گردد که یکی از آن ها به دلیل آسیب مغزی در کماست و دو نفر دیگر دچار نقص کلیه شده اند.

منبع: روزنامه ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مسموم کردن غذای همکاران برای مشاهده واکنش بدن آن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسموم کردن غذای همکاران برای مشاهده واکنش بدن آن ها"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید