راهنمای خرید انواع توستر نان؛ نکات، انواع و پرفروش ترین مدل ها

به گزارش بوستان گفتگو، خرید یک توستر نان برای آشپزخانه آن طور که انتظار دارید ساده نیست، چراکه این دسته لوازم خانه از مقدار ها و سبک های متنوعی در بازار برخوردار هستند. یک توستر باکیفیت می توان تکه های خمیری نان تشت را تا حد کمال طلایی و برشته کند، نان های برشته اما یخ زده را یخ زدایی کند و شیرینی ها را تا زمانی که داخل آن ترد و از بیرون نرم اند، به شکلی لذت بخش گرم نمایند. مدل های رده بالاتر توستر جزو گزینه هایی سریع هستند و می توانند نان تست را به طور یکنواخت (از هر دو طرف) طلایی نمایند، از طرفی شکاف هایی عمیق دارند که برای برشته شدن بلندترین تکه های نان مناسب است. این مدل ها در زمان استفاده بدنه ای خنک دارند و به راحتی هم تمیز می شوند. بنابراین، در زمان خرید تستر نان المان های زیادی برای خرید این کالا وجود دارد.

راهنمای خرید انواع توستر نان؛ نکات، انواع و پرفروش ترین مدل ها

چه نوع توستری برای من مناسب است؟

یکی از موارد مهم در زمان خرید توستر نان توجه به گزینه های دو شکافی یا چهارشکافی است. اگرچه هر دوی این مدل ها به شما این امکان را می دهند که نان در شکاف های بلند قرار دهید و برشته کنید اما نوع توستری که می خرید می تواند تفاوت زیادی در برنامه صبحگاهی شما ایجاد کند. اگر خانواده ای پر جمعیت دارید و پیشخوان آشپزخانه شما به اندازه کافی بزرگ است، می توانید خرید توستر چهار شکاف را در دستور خرید خود قرار دهید، اما اگر فضای پیشخوان کمی دارید و اغلب در خانه صبحانه نمی خورید، ممکن است گزینه های دو شکاف برای شما انتخابی بهتر باشند.

توسترهای دو شکاف (Two-slice toasters)

یک توستر دو شکاف برای خانواده هایی مناسب است که فقط به چند برش نان گرم و برشته در زمان صبحانه احتیاج دارند. به طور کلی کوچکتر و سبک تر بودن این مدل ها نسبت به گزینه های 4 شکاف، توسترهای دو شکاف را به انتخاب هایی مقرون به صرفه تر و راحت تر در تمیزکاری تبدیل نموده است. فقط در فکر داشته باشید که انتظار عملنمودهای زیاد و اضافی که در ادامه اشاره می کنیم، از این مدل ها را نداشته باشید.

توسترهای چهار شکاف (Four-slice toasters)

همانطور که قبلا هم اشاره شد، توسترهای چهار شکاف برای خانواده های پرجمعیت یا کسانی که صبحانه را در خانه و به شکل کامل می خورند انتخابی بهتر است. این مدل ها معمولا سنگین تر هستند و ساختار پایدارتری نسبت به گزینه قبلی دارند. توسترهای چهار شکاف قابلیت های بیشتری همانند امکان گرم نگه داشتن اتوماتیک نان تست در صورتی که نان را از دستگاه خارج ننموده اید را دارند، اما طبیعتا با توجه به ابعادشان فضای پیشخوان بیشتری را اشغال می نمایند.

توسترهای شیشه ای

مهم ترین دلیل مجذوب کنندهیت این مدل ها در این است که به شما این امکان را می دهند که پیشرفت برشته شدن نان خود را تماشا کنید، اما تمیز نگه داشتن آن ها نسبت به سایر گزینه ها پر زحمت تر است. در مواردی ممکن است که بخشی از بدنه شیشه ای دستگاه صیقل بخورد و درون آن خرده شیشه جمع گردد!

بازگشت به لیست

توستر فلزی بهتر است یا پلاستیکی؟

در پی توستری باشید که متناسب با سبک زندگی و ترجیحات آشپزی شما باشد. به عنوان مثال، اگر برشته کردن شیرینی را به برش های نان ترجیح می دهید، انتخاب بادوام ترین متریال همانند فلز می توان کار عاقلانه ای باشد. اگرچه استفاده از پلاستیک در ساخت توستر نان مزایایی همانند ساختار ظریف تر و تمیز کردن آسان تر را به همراه دارد اما به خاطر داشته باشید که پلاستیک نسبت به سایر گزینه ها دوام کمتری دارد و نسبتاً راحت تر شکسته می گردد. از طرفی توسترهای پلاستیکی مقرون به صرفه تراند، در برابر خراش مقاوم تر هستند و تمیز کردن آن ها آسان تر است. بعلاوه در طیف وسیع تری از رنگ ها نسبت به محصولات فلزی عرضه می شوند.

فاکتور دوام محصول: هنگام انتخاب بین توستر فلزی و پلاستیکی باید در نظر داشته باشید که، فلز بادوام ترین متریال در بین انواع مواد است. با این حال، یک محصولات پلاستیکی خوش ساخت در صورت استفاده صحیح می توانند تا سال ها دوام بیاورد. اگرچه پلاستیک ممکن است شنماینده تر از فلز به نظر برسند، اما این گزینه های خرید با رعایت ملاحظات لازم می توانند همراه خوبی باشند.

سبک دستگاه: توسترهای فلزی در رنگ ها و اندازه های محدودی فراوری می شوند اما در اغلب موارد با سایر لوازم آشپزخانه قابل سِت هستند. بیشتر فراورینمایندگان توسترهای سنتی را به رنگ مشکی و از جنس فولاد ضدزنگ ارائه می دهند. با این حال، بسیاری از روکش های منحصربه فرد مانند محصولات تمام مس هم در بازار وجود دارند. البته جای تاکید دارد که توستر خود را با توجه به عملکرد و کیفیت آن انتخاب کنید و اجازه ندهید فاکتوری مانند ظاهر، تنها معیار شما برای خرید گردد.

بازگشت به لیست

7 نکته مهم قبل خرید انواع توستر نان

پس از آشنایی با انواع مدل های توستر در بازار ضروری است تا یکسری فاکتورهای ظریف و باریک بینانه را در نظر داشته باشید تا بتوانید خریدی پیروز را تجربه کنید.

1. سهولت در استفاده

موارد مهمی همانند طراحی بخشی برای قرار دادن و جمع کردن سیم برق، وجود پایه های ضد لغزش، ساختاری با تمیزکاری راحت و بدنه خنک در زمان استفاده، کاربری توستر را بسیار ساده تر و بی دردسر می نماید، به همین خاطر هم در نظر داشتن سهولت کاربری نکته مهمی در زمان خرید توستر است. از طرفی بیشتر توسترهای مقرون به صرفه قیمت به گونه ای طراحی شده اند که در خاتمه عمر کوتاه خود به جای رفتن به تعمیرگاه وارد زباله دانِ زباله های الکترونیکی شما می شوند. بنابراین قابلیت تعمیر پس از هرگونه ایرادی در آن می توان فاکتور مهمی در انتخاب توستری باکیفیت باشد.

2. طراحی دکمه های توستر

دکمه های طراحی شده بر روی دستگاه باید به راحتی قابل خواندن و در عین حال کاربردی باشد. بعلاوه دکمه ها باید از نقاط داغ دستگاه دور باشند. وجود دکمه های کنترلی دوگانه بر روی توستر مزیتی جالب توجه است. چراکه این دکمه های مجزا برای هر شکاف یا هر جفت شکاف، به ویژه در زمانی که از دو نوع نان مختلف استفاده می کنید، به شما این امکان را می دهد که دو چرخه برشته سازی متفاوت داشته باشید.

3. قابلیت یخ زدایی، گرم کردن مجدد و سایر امکانات اضافی

اگر آدم فراموش کاری هستید و ممکن است از یاد ببرید که نان تست خود را از دستگاه بیرون بیاورید، بهتر است مدل هایی با قابلیت گرم نگه داشتن نان را بخرید، چراکه با تماشا نان هایی طلایی اما سرد تجربه بدی در استفاده از این نوع دستگاه ها نخواهید داشت. در عین حال اگر نان را مستقیماً از فریزر به داخل توستر انتقال می دهید، وجود امکان یخ زدایی می تواند در آن مفید باشد. درواقع با یخ زدایی از نان ها ابتدا می توانید یخ آن ها را به خوبی ذوب کنید و سپس نان های طلایی و کاملا مغز پخت را تحویل بگیرید. بعلاوه بعضی مدل ها این امکان را دارند که به شما اجازه آنالیز پیشرفت عملیات به منظور برشته کردن نان تست را می دهند. در چنین حالتی وقتی اهرم را به بالا می برید، عملیات برشته کردن نان متوقف می گردد و وقتی دوباره آن را پایین می آورید، از همان جایی که متوقف شده بود، کار ادامه می یابد.

بعضی از توسترها مانند توستر Carrera 2-Slice 552 دارای نمایشگر دیجیتالی هستند که زمان به جامانده برای برشته کردن نان را به شکل شمارش معکوس نمایش می دهد.

4. توجه به سینی های داخلی دستگاه

سینی های داخلی دستگاه باید این امکان را داشته باشند که به راحتی بیرون کشیده شوند و بعد از خالی کردن خرده نان ها از سطوح آن دوباره در داخل آن قرار گیرند. بعلاوه ساختار آن ها به گونه ای باشد که خرده نان ها در آن پراکنده نشوند تا بر عملکرد توستر تأثیر بگذارند. گفتنی است که سینی های داخلی سیستم را مرتباً خالی و تمیز کنید تا از تجمع نان و حشرات جلوگیری گردد! گهگاهی توستر را وارونه تکان دهید تا کاملاً تمیز گردد، مگر اینکه دستورالعمل دستگاه شما را از این کار منع نموده باشد.

5. طراحی بیرونی دستگاه

در پی توستری باشید که بخش های بیرونی آن به راحتی تمیز گردد، به این معنی که هرگونه شکافی که آلودگی را در خود محبوس می نماید، روی بدنه آن وجود نداشته باشد، بعلاوه وجود لبه های تیز می تواند سنگ اپن یا پیشخوان را خراش بیاندازد. به یاد داشته باشید که اگرچه توستری با بدنه ای از فولاد ضد زنگ ممکن است به لحاظ ظاهری مجذوب کننده تر از پلاستیک به نظر برسد، اما اغلب تمیز کردن آن کوشش بیشتری را می طلبد.

6. خصوصیات داخلی و دمای بدنه توستر

دمای بیرونی دستگاه در هنگام برشته کردن نان باید به اندازه کافی خنک باشد تا بتوان توستر را لمس کرد، به بیانی دیگر دمای بدنه آن با حدودا از 60 درجه سانتی گراد تجاوز نکند. از طرفی بخش داخلی (محفظه نان تست) باید به اندازه کافی عریض و بلند باشد تا انواع نان در شکل ها و اندازه های متنوع را پشتیبانی کند. اگر علاقه مند به خوردن برش های بلندی از نان تست هستید، یک توستر با شکاف بلند برترین کالا برای خرید شماست.

7. لوازم جانبی توستر

بعضی از توسترهای بازار دارای قفسه های فلزی هستند که در بالای آن قرار می گیرد و به شما اجازه می دهد اقلامی مانند رول شکلاتی یا کروسان صبحانه خود را گرم کنید. بعضی دیگر، مانند توستر KitchenAid Artisan مدل دو شکاف، شامل یک قفسه ساندویچ که می تواند ناهار روز شما را داخل بسته بندی گرم و برشته کند. جالب است بدانید که توسترهایی که این دسته از لوازم جانبی را به کاربران ارائه می نمایند دارای تنظیمات خاصی برای هر کدام از دستورالعمل ها هستند.

بازگشت به لیست

برترین برندهای خارجی توستر نان

به منظور انتخابی صحیح تر ضروری است که با برندهای مطرح جهان در زمینه فراوری توستر نان هم آشنا شوید. با توجه به همین موضوع هم در این بخش برترین برندهای خارجی توستر نان را معرفی می کنیم.

  1. برند فلر: شرکت فلر یکی از شناخته شده ترین برندهای آلمانی در فراوری لوازم خانگی برقی و وسایل مخصوص پخت وپز است که به واسطه کیفیت بالای محصولاتش در سراسر جهان شناخته شده است. این برند در فراوری توسترهای کوچک و جمع وجور برای خانواده های دونفره بسیار عالی عمل نموده است و توانسته با قیمت هایی مناسب رضایت این دسته از خریداران را جلب کند. بدنه توسترهای این برند اغلب ترکیبی از استیل ضدزنگ و پلاستیک باکیفیت است و جزو گزینه هایی با توان مصرفی میانه به شمار میرود.
  2. برند فیلیپس: یکی از پرفروش ترین و برترین مارک های توستر های نان، محصولات شرکت آلمانی فیلیپس است که از قدیمی ترین شرکت های اروپایی به شمار می رود. از جمله دلایل معرفی این برند این است که توسترهای آن به یکنواختی در برشته کردن نان مشهور است، بعلاوه طراحی های این برند مدرن و در عین حال سبک است.
  3. برند همیلتون: شرکت همیلتون یکی از شناخته شده ترین برندهای فراوری نماینده لوازم برقی آمریکایی است که برای اولین بار فعالیت خود را در سال 1910 در استان ویسکانسین آغاز به کار کرد. در حال حاضر محصولات این شرکت در نقاط مختلف جهان از جمله ایران به فروش می رسند و از نظر کیفیت و کارایی بسیار مورد تایید هستند. بدنه توسترهای این برند اغلب استیل است و دستگاه های آن جزو گزینه های بسیار بادوام به شمار می رود.
  4. برند بوش: اگر در پی توسترهایی لوکس و بالارده هستید بهتر است مدل های برند بوش را مورد آنالیز قرار دهید. این شرکت آلمانی همیشه در فراوری لوازم خانگی باکیفیت و لوکس پیشتاز بوده است و محصولات آن علاوه بر طراحی خاص دارای عملکرد قدرتمندی است. البته گفتنی است که با توجه به قابلیت هایی که توسترهای مارک بوش به کاربر ارائه می نماید، قیمت این کالاها از سایر رقبا بالاتر است.

بازگشت به لیست

چگونه و هر چند وقت یک بار توستر را تمیز کنیم؟

قبل از تمیز کردن توستر، دستگاه را از برق بکشید و اجازه دهید تا خنک گردد. همانطور که در سایر بخش های این مقاله ذکر شد به منظور تمیز کردن دستگاه کار را با سینی داخلی آن آغاز کنید. قبل از شست وشو با آب گرم و صابون، آن را بردارید و خرده نان های چسبیده به آن را در سطل زباله خالی کنید. در حالی که سینی در حال خشک شدن است، از یک برس نرم برای خالی و جمع کردن باقی خرده نان ها بهره ببرید. به یاد داشته باشید که هرگز توستر خود را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید و آن را در آب غوطه ور نکنید! بعلاوه از مواد شیمیایی پاک نماینده برای تمیز کردن داخل آن استفاده نکنید. طی تمیز کردن دستگاه تنها کافیست با یک پارچه میکروفایبر تمیز و مرطوب بدنه آن را پاک کنید.

اگر روزانه از توستر خود استفاده می کنید، هفته ای یک بار آن را تمیز کنید تا از تجمع خرده نان ها و اختلال در عملکرد آن جلوگیری گردد. بعلاوه اگر به مدل هایی از جنس فولاد یا کروم علاقه مند هستید، توجه داشته باشید که ممکن است با لمس دستگاه اثر انگشت شما روی آن بیافتد، طبیعتا این موضوع به معنای نگهداری بیشتر برای حفظ ظاهر این توسترهای زیبا و خاص است.

بازگشت به لیست

پرفروش ترین مدل های توستر خانگی در بازار ایران

حال که تمام جزئیات و نکات لازم به منظور خرید انواع توستر نان را مرور کردیم وقت آن است که با استناد به سایت خبرنگاران انواع پرفروش این کالا را هم آنالیز کنیم تا انتخابی دقیق تر و آگاهانه تر را تجربه کنید.

توستر کنوود مدل TTM440

یکی از مدل های توستر نان با وزن معقول (1.7 کیلوگرم) و شکل و ظاهری کلاسیک توستر کنوود مدل TTM440 است که از قابلیت هایی همانند دکمه توقف عملیات، یخ زدایی، تنظیم دما و حدبیشتر توان مصرفی 900 وات برخوردار است. به طور کلی توان مصرفی بالا در یک وسیله می تواند نشانی از قدرت دستگاه باشد. بنابراین با توجه به توان 900 وات این مدل توستر می توان اذعان داشت که TTM440 قابلیت تست و برشته سازی نان را با سرعت مناسبی دارد. تعداد شکاف های قرارگیری نان در این محصول دو درگاه است اما باید در نظر داشته باشید که بدنه آن مستعد گرم شدن به ویژه پس از چند بار استفاده پشت سر هم است. در حالت کلی توستر کنوود مدل TTM440 با وجود سیم یک متری و ابعاد 300x180x200 سانتی متری گزینه ای مناسب برای خانه است.

توستر کنوود مدل TTM440

1,869,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر بوش مدل TAT8613

برند بوش از فراورینمایندگان مطرح لوازم خانگی برقی در جهان است که در سراسر جهان از پیروزیت زیادی در فروش کالاهای باکیفیت بهره برده است. به همین دلیل توستر بوش مدل TAT8613 یکی از گزینه های ارزشمند و معتبر بازار است که علاوه بر ظاهری زیبا با طراحی ویژه، وجود دکمه های توستر در بخش بالایی آن کاربری دستگاه را راحت تر نموده است. این نوع توستر ازجمله گزینه های دو شکاف است و پس از قرار گیری نان در آن با استفاده از دکمه های لمسی می توان اندازه برشتگی نان ها را تنظیم کنید.

توستر بوش مدل TAT8613 مجهز به بدنه ای با عایق حرارتی است و در کنار آن قابلیت گرم کردن مجدد و یخ زدایی و تنظیم دما دارد. بعلاوه وجود سینی متحرک جهت جمع آوری خرده نان ها و محفظه نگهداری سیم از دیگر ویژگی های این کالا است. حدبیشتر توان مصرفی توتسر بوش به 860 وات می رسد بنابراین از جهت سرعت عملکرد هم در دسته مدل های سریع قرار گرفته است. به طور کلی این مدل توستر یکی از گزینه های پرفروش و با ارزش خرید بالا است که می تواند تا سال های سال در کنار شما قرار داشته باشد.

توستر بوش مدل TAT8613

2,749,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر نان جی پاس مدل GBT-6152

یکی دیگر از گزینه های خوش ساخت و باکیفیت بازار توستر نان جی پاس مدل GBT-6152 است. ازجمله ویژگی های این محصول می توان به مواردی همانند موتور 900 واتی دستگاه، قابلیت برشته کردن نان تا هفت درجه مختلف، امکان گرم کردن مجدد، یخ زدایی، سینی جمع آوری خرده نان و راحتی در نظافت دستگاه اشاره نمود. توستر نان جی پاس مدل GBT-6152 بدنه ای از جنس استیل دارد و در دسته مدل های دو شکاف قرار می گیرد. گفتنی است که در صورت احتیاج می توانید با استفاده از دکمه توقف عملیات در هر زمانی، کارکرد دستگاه را متوقف کنید، چنین ویژگی ای از لحاظ آنالیز اندازه برشته شدن نان بسیار کاربردی است. طول سیم این توستر 0.9 متر است و وزن آن به 1.3 کیلوگرم می رسد.

توستر نان جی پاس مدل GBT-6152

مشاهده کالا

توستر سوکانی مدل HJT-022

توستر سوکانی مدل HJT-022 یکی از مدل های مقرون به صرفه قیمت بازار است که با وجود قابلیت یخ زدایی و تنظیم دما به یکی از مدل های مجذوب کننده برای خرید تبدیل شده است. این نوع توستر توانی تا 700 وات دارد و می توان تا شش سطح مختلف نان را برشته کند. قابلیت گرمایش دوباره یکی دیگر از امکانات این کالا است که به یاری آن می توان بدون اینکه نگران سرد شدن یا سوختن نان ها باشید آن ها را دوباره گرم کنید. توستر سوکانی مدل HJT-022 گزینه ای دو شکاف است و با توجه به ابعاد و اندازه ای که شکاف های آن دارد برای استفاده یک الی دو نفر مناسب است. البته در نظر داشته باشید که این مدل دارای سیستم قطع اتوماتیک برق نیست. وزن این دستگاه حدودا 0.97 کیلوگرم است و ابعاد آن به 220x130x155 سانتی متر می رسد.

توستر سوکانی مدل HJT-022

22 %

850,000

660,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر فیلیپس مدل HD2581 830W

شرکت فیلیپس یکی از بزرگترین شرکت های فراورینماینده لوازم و تجهیزات الکترونیکی در جهان است که در 100 کشور جهان، خدمات خود را ارائه می نماید، با وجود کیفیت بالا و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهان در ساخت انواع لواز م خانگی خرید از این برند، عملا نگرانی های شما از بابت خرید کالایی دردسرساز را برطرف می نماید. توستر فیلیپس مدل HD2581 830W هم از این قاعده مستثنی نبوده و با قابلیت هایی همانند تنظیم دما، یخ زدایی، هشت حالت مختلف برای تست و همراه با سینی جمع آوری خرده نان همراه شده است.

این مدل توستر نان خانگی بدنه ای از جنس پلاستیک مرغوب دارد به همین خاطر هم از آسیب هایی مانند خط و خش در امان است. بعلاوه همین بدنه پلاستیکی هم عاملی برای وزن کم آن (1.5 کیلوگرم) است. در کنار این ویژگی ها ضروری است بدانید که توستر HD2581 830W حدبیشتر توان مصرفی ای تا 830 وات دارد، بنابراین با سرعت خوبی می توان نان گرم و برشته به شما تحویل دهد. سیستم قطع اتوماتیک، دو شکاف برای قرارگیری نان، طول سیم یک متری، امکان توقف کارکرد به شکل دستی و قابلیت تنظیم دما از دیگر مشخصه های این کالا است که ارزش خرید آن را به شدت بالا برده است.

توستر فیلیپس مدل HD2581 830W

مشاهده کالا

توستر بوش مدل TAT6A113

یکی دیگر از مدل های توستر از برند معتبر بوش توستر بوش مدل TAT6A113 است که همراه با مشخصه هایی همانند قابلیت تنظیم دما، یخ زدایی، دو شکاف برای قرارگیری نان، توان مصرفی تا 1000 وات و قابلیت قطع اتوماتیک و توقف عملیات به بازار عرضه شده است. یکی دیگر از ویژگی های این محصول وجود سینی جمع آوری خرده نان ها است که به راحتی از دستگاه خارج می گردد، این بخش دستگاه خرده نان ها را در کشوی جمع آوری مخصوص خود می ریزد تا در استفاده های بعدی دود و سوختگی ایجاد نگردد. توستر بوش مدل TAT6A113 بدنه ای از جنس پلاستیک باکیفیت دارد و همراه با پایه هایی برای گرم کردن انواع کروسان و نان های گرد به بازار عرضه شده است. خاموش شدن اتوماتیک در صورت چسیبیدن نان از دیگر مشخصه های این کالای ارزشمند است که با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

توستر بوش مدل TAT6A113

2,047,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر وگاترونیکس مدل VE-68

توستر وگاترونیکس مدل VE-68 یک گزینه خوش قیمت و زیبا است که با مشخصاتی همانند قابلیت یخ زدایی و تنظیم دما تا هفت سطح مختلف، توان مصرفی تا 930 وات، قابلیت گرم کردن مجدد و توقف در حین انجام کار همراه شده است. این مدل کالای آشپزخانه دارای دو شکاف در ساختار خود است و طول سیم آن به منظور راحتی در جابه جایی به 0.9 متر می رسد. از طرفی وجود سینی جمع آوری خرده نان در ساختار این کالا عاملی برای نظافت راحت تر دستگاه پس از خاتمه کار است که خود مزیتی جالب توجه به شمار می رود.

توستر وگاترونیکس مدل VE-68

920,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر اسمگ مدل TSF01PB

توستر اسمگ مدل TSF01PB با الگوبرداری دقیقی از سبک طراحی در دهه 60 و اوج دوران مدرنیته طراحی شده است. این محصول از جمله گزینه های بالارده است و در ساختار خود دو شکاف به منظور تهیه نان گرم و طلایی دارد، از این رو برای خانواده های کوچک دو نفره بسیار مناسب است. توستر اسمگ مدل TSF01PB قابلیت هایی همانند دکمه توقف در زمان کار، یخ زدایی، امکان تنظیم دما در 6 حالت، پایه های ضد لغزش، قابلیت گرم کردن مجدد و وزن 2.4 کیلوگرمی دارد و در کنار آن توان مصرفی دستگاه به 950 وات می رسد که می توان در زمان معقولی نان ها را طلایی کند. برند مبدا این مدل توستر کشور زیبای ایتالیا است و ابعاد آن 310x195x198 سانتی متر است.

توستر اسمگ مدل TSF01PB

9,700,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر دبلیو ام اف مدل Lumero T

در همین ابتدای کار ضروری است بدانید که اگر توستر دبلیو ام اف مدل Lumero T را بخرید می توانید با استفاده از شکاف هایی با قطر بالا در ساختار آن نان های حجیم و شیرینی هایی مانند کروسان را در آن تست و گرم و طلایی میل کنید. این مدل توستر دارای 5 برنامه اتوماتیک در تست نان است و در کنار آن 10 حالت گرما برای گرم کردن موادغذایی دارد! توستر دبلیو ام اف مدل Lumero T یکی از برترین محصولات شرکت WMF به شمار میرود که می تواند حدبیشتر توان مصرفی 980 وات را به منظور آماده سازی سریع تر نان فراهم کند. بعلاوه وجود نشانگر ال ای دی برای آنالیز پخت نان و یک شکاف برای قرارگیری محصول از دیگر مشخصه های این محصول است. گفتنی است که این نوع توستر با لوازم جانبی مخصوص به منظور گرم کردن انواع شیرینی همراه شده است.

توستر دبلیو ام اف مدل Lumero T

9,690,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر برویل مدل Impressions

توستر برویل مدل Impressions یکی از مدل های بسیار زیبای بازار است که علاوه بر زیبایی با عملکرد مناسبی هم همراه شده است. اولین چیزی که در خصوص این دستگاه باید بدانید این است که این مدل توستر جزو گزینه های 4 شکافی است، به همین خاطر هم برای خانواده های پرجمعیت محصولی مناسب تر به شمار می رود. در کنار این موارد جالب است بدانید که توان مصرفی این توستر به 2000 وات می رسد بنابراین نان گرم با سرعت بالایی در میز صبحانه قرار خواهد گرفت.

در کنار این موارد، ایمنی دستگاه هم شایان توجه است چراکه وجود سیم حدودا یک متری و پایه های غیرلغزشی و عایق آن حتی بر روی سطوح مرطوب هم ایمنی شما را به خوبی حفظ می نماید. وجود 9 درجه برشتگی قابل تنظیم، بالا آمدن نان به یاری فشار دکمه، امکان آنالیز کردن شرایط نان در حین گرم شدن، قطع اتوماتیک در صورت چسبیدن یا سوختن نان، سینی جمع آوری خرده های نان و وجود محفظه جمع آوری سیم از جمله مشخصات قابل توجه این سیستم است که با گارانتی 18 ماهه، آنتوستر برویل مدل Impressions را به کالایی با ارزش خرید بالا تبدیل نموده است.

توستر برویل مدل Impressions

3,588,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر کزینارت مدل CPT420E

اگر وجود نمایشگر در ساختار توستر برای شما با اهمیت است، پیشنهاد می کنیم که نگاهی به توستر کزینارت مدل CPT420E بیاندازید. این مدل وسیله آشپزخانه از نوع دو شکاف است و بدنه ای از جنس استیل ضد لک دارد، بنابراین می تواند خیال شما را از دستمال کشی دائمی بدنه توستر راحت کند. وجود قابلیت هایی همانند عملکرد کاملا اتوماتیک، قابلیت 7 درجه تست نان، مجهز به صفحه نمایش LCD همراه با شمارش معکوس به منظور آگاهی از زمان آماده شدن نان، وجود 4 قابلیت پخت (تست نان، یخ زدایی، گرم کردن مجدد، پشتیبانی از شیرینی) و اعلام هشدار خاتمه برنامه از دیگر مشخصه های این توستر است که در کنار راحتی در نظافت آن می توان گزینه ای میان رده و مناسب برای اغلب افراد باشد.

توستر کزینارت مدل CPT420E

14 %

2,300,000

1,978,000 تومان

مشاهده و خرید

توستر مدل اریته 1940

یکی از مدل های فانتزی و دوست داشتنی در بین انواع توسترهای موجود در بازار توستر مدل اریته 149 0 است که احتمالا شما را به عصر کلاسیک در اروپا می برد. این مدل توستر محصول کشور ایتالیا است و علاوه بر زیبایی ای که دارد با مشخصاتی همانند تست کردن دو برش نان، تکنولوژی مناسب جهت خنکی سطوح بیرونی، عملکرد یخ زدایی سریع و بیرون انداختن اتوماتیک نان همراه شده است. بعلاوه وجود 6 سطح مختلف در برشته کردن نان از دیگر امکانات مجذوب کننده این توستر کلاسیک است. در کنار این موارد گفتنی است که توستر مدل اریته 149 0 دو شکاف است و سیستم قطع اتوماتیک آن در زمان سوختن خرده نان های دستگاه به ایمنی و دسترسی به نانی باکیفیت و گرم یاری می نماید.

توستر مدل اریته 149 0

3,990,000 تومان

مشاهده و خرید

بازگشت به لیست

سخن آخر

در خاتمه لازم به تاکید است که از دیدگاه عملکرد عملا تفاوتی بین یک مدل 800 هزار تومانی با 2 میلیون تومانی وجود ندارد، بلکه آنچه فرق دارد، ویژگی های توستر و تفاوت در برند محصول است. بعلاوه به یاد داشته باشید که هر چه اندازه قدرت توستر بر حسب وات بالاتر باشد، دستگاه عملیات برشته کردن را سریع تر انجام می دهد.

منبع: GH

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2283

به "راهنمای خرید انواع توستر نان؛ نکات، انواع و پرفروش ترین مدل ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید انواع توستر نان؛ نکات، انواع و پرفروش ترین مدل ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید