فعلا که فقط چند مدیر این ور و آن ور شده!

به گزارش بوستان گفتگو، امیر پارسی ـ از گویندگان و بازیگران پیشکسوت رادیو و تلویزیون ـ درباره تغییرات احتمالی صداوسیما با گذشت چند ماه از ریاست پیمان جبلی، می گوید: من که فعلا تغییر خاصی نمی بینم؛ فقط به تبع تغییر رییس صداوسیما، چند مدیر هم این ور و آن ور جابه جا شده اند.

فعلا که فقط چند مدیر این ور و آن ور شده!

این هنرمند که عمده شهرتش در زمینه ایفای نقش اوستا یا آمیرزا در مجموعهٔ عبدلی و اوستا است و در حال حاضر گوینده برنامه طنز کوی نشاط رادیو ایران است، در زمینه جابه جایی ها در سازمان صداوسیما به ذکر مثالی در این زمینه پرداخت و به خبرنگاران گفت: تهیه نماینده کوی نشاط فرد دیگری بود که به رادیو صبا رفت و این برنامه را به خانم ندا حاج اسماعیلی تحویل دادند. تغییرات تا به حال در همین حد بوده است و جابه جایی محتوایی تا به امروز زیاد ندیده ام.

پارسی با اعتقاد بر اینکه افزایش بودجه در صداوسیما نمی تواند تغییر خاصی در رادیو ایجاد کند، در این زمینه شرح داد: اگر چیزی از آن بودجه به بچه های نویسنده و بازیگر رادیو برسد، ممکن است مقداری تحول ایجاد کند ولی اگر نرسد اتفاق خاصی نمی افتد. بیشتر، عشق به کار است که بچه های رادیو را نگه داشته. بچه هایی که به رادیو می آیند مسائل اقتصادی خیلی برایشان در اولویت اصلی نیست. و الان هم فکر نمی کنم افزایش بودجه صداوسیما تاثیر آنچنانی و زیادی بر شرایط رادیویی ها داشته باشد.

پیشنهاد به رییس صداوسیما برای بهتر شدن اوضاع رادیو

او در پاسخ به این پرسش که پیشنهادش به رییس صداوسیما برای بهبود اوضاع رادیو چیست؟ بیان کرد: برترین راه این است که از همه افرادی که برای رادیو خوب هستند، استفاده گردد. الان می بینم افرادی از جاهای مختلف مثلا تئاتر و تلویزیون به رادیو آورده می شوند، مثلا گوینده تبلیغات تلویزیون که خیلی با رادیو آشنا نیست به رادیو می آید. اگر شایسته سالاری اتفاق بیفتد و از کسانی که در رادیو تبحر دارند استفاده گردد، اوضاع بهتر می گردد. در حال حاضر به ویژه در مبحث طنز این اتفاق نمی افتد و از کسانی استفاده می گردد که خیلی در حوزه طنز رادیو تبحر ندارند.

پارسی در انتها درباره تاثیر کرونا بر فعالیت رادیویی ها نیز گفت: کرونا بر کار رادیو خیلی تاثیر منفی گذاشت؛ به ویژه اوایل کرونا که یک عده کرونا گرفتند و آن هایی که سن بالاتری داشتند فوت کردند. مقداری کار شُل شده بود و خوب نبود، اما الان با بهتر شدن اوضاع در کل کشور، رادیو هم بی نصیب نمانده است و اوضاعش بهتر شده. برنامه هایی مثل کوی نشاط که عوامل زیادی دارد و 30 ـ 40 نفر برای فراوری آن ضروری است را در استودیوهای بزرگ ضبط می نمایند و خطر خیلی کمتر می گردد.

به گزارش خبرنگاران، برنامه کوی نشاط به تهیه نمایندگی ندا حاجی اسماعیلی، به کارگردانی شاهرخ باقری نژاد و با حضور هنرمندانی چون امیر پارسی، تورج نصر، اردشیر منظم، عباس نباتی و ناهید امیریان، هر هفته پنجشنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2106

به "فعلا که فقط چند مدیر این ور و آن ور شده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا که فقط چند مدیر این ور و آن ور شده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید