ضرورت آنالیز شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس

به گزارش بوستان گفتگو، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوزهای فضای کسب وکار‬⁩ که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در اسرع وقت در دستور کار مجلس قرار گیرد.

ضرورت آنالیز شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس

به گزارش خبرنگاران، محمد رشیدی در صفحه رسمی توییتر خود نوشت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوزهای فضای کسب وکار‬⁩ که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در اسرع وقت در دستور کار مجلس قرارگیرد تا مردمی بودن و انقلابی بودن نمایندگان مجلس یازدهم برهمگان آشکار شود.

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان در جلسه علنی روز یکشنبه (11 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان آنالیز طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، با اصل ماده 1 این طرح و تبصره های 1 تا 6 آن با 175 رأی موافق، 6 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 230 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند. بیستم مهر ماه هم سازمان ثبت اسناد موظف به برگزاری سالانه آزمون سردفتری شد. نمایندگان بعلاوه در 21 مهرماه خود به ادامه رسیدگی به طرح تسهیل صدور بعضی مجوز های کسب و کار پرداختند.

علی خضریان، سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی هم اخیرا در گفت وگو با خبرنگاران به ارائه توضیحاتی درباره طرح تسهیل صدور بعضی مجوزهای کسب وکار پرداخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1950

به "ضرورت آنالیز شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت آنالیز شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید