صعود صادقی، قاسمپور و شهبازی به نیمه نهایی، طاهری در ثانیه پایانی از حریف روس بازنده شد

به گزارش بوستان گفتگو، ایمان صادقی در 61، کامران قاسم پور در 86 و حسین شهبازی در وزن 92 کیلوگرم با برتری مقابل رقبا راهی دیدار نیمه نهایی کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا شدند اما امین طاهری در سنگین وزن مقابل حریف روس باخت.

صعود صادقی، قاسمپور و شهبازی به نیمه نهایی، طاهری در ثانیه پایانی از حریف روس بازنده شد

به گزارش بوستان گفتگو، در ادامه رقابت های 5 وزن دوم و انتهای کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی دنیا در بخارست رومانی، نمایندگان اوزان 61،86 و 92 کیلوگرم ایران راهی مرحله نیمه نهایی شدند و امشب(شنبه) برای رسیدن به فینال به ترتیب برابر حریفانی از آمریکا، مغولستان و روسیه به روی تشک می روند اما امین طاهری در سنگین وزن برابر حریف روس در ثانیه انتهای مغلوب شد.

در وزن 61 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، ایمان صادقی در دور نخست به مصاف بایرجان توربک از قزاقستان رفت و در انتها با نتیجه 4 بر 4 به برتری رسید. وی در دور دوم نیز برابر ارطغرل قهوه چی از ترکیه 5 بر صفر پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.وی در این مرحله نیز با برتری 5 بر 3 مقابل جئورجیو پیلیدیس از یونان راهی نیه نهایی شد.صادقی برای رسیدن به فینال باید از سد سین فائوز از آمریکا بگذرد.

در وزن 74 کیلوگرم نوید زنگنه پس از استراحت در دور اول به مصاف ماکسیم واسیلی اوگلو از رومانی رفت و در انتها در حالیکه 4 بر 3 از حریف خود عقب بود با ضربه فنی مغلوب شد. زنگنه برای اینکه بتواند در گروه بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز کوشش کند باید منتظر صعود رقیبش به دیدار فینال باشد.کشتی گیر رومانی تاکنون موفق شده به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.

در وزن 86 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، کامران قاسم پور در دور اول استراحت کرد و در دور دوم لارس چافلی از آلمان را 10 بر صفر مغلوب کرد. او در دور سوم نیز مقابل عارف اوزن از ترکیه قاطعانه و با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.قاسمپور برای رسیدن به فینال باید از سد گانباتار از مغولستان عبور کند.

در وزن 92 کیلوگرم، حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ایلجا ماتوهان از آلمان را 10 بر صفر مغلوب کرد.وی در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز برابر تاکاشی ایشیگورو از ژاپن با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد.شهبازی در دیدار ماقبل فینال باید به مصاف اصلان بک سوتیف از روسیه برود.

در وزن 125 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، امین طاهری در دور اول مقابل گئورگی نوگایف از اسلواکی 7 بر صفر به برتری رسید اما در مبارزه بعد مقابل سعید گامیدوف از روسیه در حالیکه تا ثانیه انتهای مبارزه با نتیجه 2 بر یک پیش بود در خاک حریف نشست و در نهایت ناباورانه 3 بر 2 مغلوب شد.طاهری برای اینکه بتواند در گروه بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز کوشش کند باید منتظر صعود رقیبش به فینال باشد در غیراینصورت حذف خواهد شد.کشتی گیر روس در دور بعد نیز حریف اوکراینی را 5 بر 2 برد و راهی نیمه نهایی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 101

به "صعود صادقی، قاسمپور و شهبازی به نیمه نهایی، طاهری در ثانیه پایانی از حریف روس بازنده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود صادقی، قاسمپور و شهبازی به نیمه نهایی، طاهری در ثانیه پایانی از حریف روس بازنده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید