خوشحالی کردن در استادیوم راجامانگالا ممنوع شد! ، تماشای بازی تایلند-استرالیا به شرط عزاداری!

به گزارش بوستان گفتگو، اتحادیه فوتبال تایلند برای طرفداران تیم ملی این کشور جهت تماشای بازی این تیم برابر استرالیا دو شرط جالب مشخص نموده است.

خوشحالی کردن در استادیوم راجامانگالا ممنوع شد! ، تماشای بازی تایلند-استرالیا به شرط عزاداری!

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه فوتبال تایلند موضع قبلی خود در خصوص برگزاری بازی تیم ملی این کشور برابر استرلیا در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه را تغییر داده و اعلام نموده است که در تاریخ مقرر میزبان این بازی خواهد بود.

پس از مرگ پادشاه 88 ساله تایلند، بومیبلوا آدولیادی، دولت به اتحادیه فوتبال این کشور دستور داده بود که بازی تیم ملی تایلند را لغو یا حتی المقدور آن را در خاک استرالیا یا در خاک کشوری بی طرف بازی کند که ظاهراً کوشش های این فدراسیون برای تحقق برنامه یادشده به نتیجه نرسیده است. اکنون فدراسیون فوتبال تایلند اعلام نموده است که تیم ملی این کشور طبق برنامه از پیش مشخص شده برابر استرالیا به میدان خواهد رفت و طرفداران می توانند به استادیوم راجامانگالای بانکوک بروند تا بازی را تماشا نمایند، اما به دو شرط.

برای این بازی که در تاریخ 15 نوامبر (25 آبان) برگزار می گردد، طرفداران نه تنها نباید هیچ گونه حرکتی که نشانگر شادی و خوشحالی آنهاست انجام داده و شعاری سر بدهند، بلکه ملزم هستند با ظاهری موقر که نشانه عزادار بودن آنهاست به میدان بروند. اتحادیه فوتبال تایلند از طرفداران خواسته است که به رسوم محلی احترام بگذارد و ضمن نشان دادن رفتاری مؤدبانه و موقرانه، با لباس هایی به رنگ های مسئله ای، خاکستری یا سفید که ترجیحاً روی آنها هیچ نقش و نگاری نداشته باشد، به استادیوم بروند. ضمن اینکه ورود هرگونه بنر، پرچم، طبل، شیپور، سوت و چوب های مخصوص خوشحالی تایلندی ها به استادیوم ممنوع بوده و با هرگونه خوشحالی طرفداران در استادیوم و یا محیط اطراف آن برخورد می گردد.

در همین حال فدراسیون فوتبال استرلیا هم اعلام نموده است که هم از بازیکنان و هم از طرفداران این کشور خواسته است که عزادار بودن کشور میزبان را مدنظر داشته باشند و حرکتی انجام ندهند که احساسات تایلندی ها جریحه دار گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 565

به "خوشحالی کردن در استادیوم راجامانگالا ممنوع شد! ، تماشای بازی تایلند-استرالیا به شرط عزاداری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالی کردن در استادیوم راجامانگالا ممنوع شد! ، تماشای بازی تایلند-استرالیا به شرط عزاداری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید