حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی

به گزارش بوستان گفتگو، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای ارتقاء کیفیت طراحی های صنعتی محصولات نانو برنامه حمایتی برای طراحی صنعتی و بسته بندی برگزار می کند.

حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، بسته بندی محصولات همواره اولین نقطه ارتباطی مشتری با محصول است؛ از این رو بسته بندی زیبا می تواند فرد را ترغیب به خرید کند و این عامل موجب موفقیت تولید یک محصول جدید یا راه اندازی مجدد یک خط تولید از کار افتاده باشد.

موضوع طراحی بسته بندی محصولات در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است؛ به همین دلیل، پیشرفت و خلاقیت های به کار رفته در این زمینه بسیار چشم گیر است. دلیل این توجه آن است که شرکت های بزرگ به این نتیجه رسیده اند که طراحی بسته بندی خوب، بدون شک منجر به افزایش فروش محصولات می شود.

در این راستا کریدور خدمات فناوری تا بازار با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اقدام به ارائه خدمات طراحی صنعتی و بسته بندی، طراحی و ساخت دمو (نمونه نمایشی) و مشاوره طراحی صنعتی کرده است.

بر اساس اعلام ستاد نانو، اعطای 70 درصد از هزینه های مربوط به طراحی صنعتی محصول و بسته بندی تا سقف 250 میلیون ریال، 70 درصد از هزینه های مربوط به طراحی و ساخت دمو (نمونه نمایشی) تا سقف 150 میلیون ریال، 100 درصد هزینه مشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی از جمله حمایت های اعطا شده به تیم های فعال در این حوزه است.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1180

به "حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید