جلالی: صنعت نفت برای ما یک چالش است

سرمربی نساجی مازندران می گوید درباره فصل آینده هیچ صحبتی با او انجام نشده است.

جلالی: صنعت نفت برای ما یک چالش است

به گزارش خبرنگاران، مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار کرد: ما خودمان را برای بازی ای آماده می کنیم که می تواند ما را به عنوان یک تیم خوب و سخت کوش معرفی کند. ما در بازی برابر استقلال خوزستان هم توانستیم خوب بازی کنیم. آمار را هم می دیدم بد نبود اما مثل بقیه بازی ها نبود اما ما می خواهیم فردا با انگیزه، رتبه خود را در جدول ارتقا دهیم و هواداران خود را راضی کنیم.

او ادامه داد: ما بازی استقلال خوزستان را خوب شروع کردیم و خیلی زود گل زدیم. نیمه اول هم خوب بودیم و شانس گل زیادی داشتیم اما برای استقلال خوزستان هم بازی حیاتی بود. برخی از بازی های هستند که منطق گذشته را ندارند مثل بازی تراکتور و سپیدرود رشت و برخی تیم ها هم خطرناک می شوند. روی همین مساله موجب شد از بازیکنان جوان خود استفاده کنیم. ما اگر دیدگاهی برای آینده داشته باشیم باید تمام بازیکنان را ببینیم.

جلالی اضافه کرد: صنعت نفت بهترین نتایجش را همین چند وقت اخیر دارد می گیرد و این برای یک چالش است و بازی راحتی نداریم و در این بازی سخت، باید سخت کوش باشیم و به آن چیزی که می خواهیم برسیم. ما محروم نداریم ولی یکی از بازیکنان ما مصدوم است.

او درباره فصل آینده نیز اشاره کرد: درباره فصل آینده با من هیچ صحبتی نشده است. باید دید در آینده چه پیش می آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 25 تیر 1398 شناسه مطلب: 212

به "جلالی: صنعت نفت برای ما یک چالش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: صنعت نفت برای ما یک چالش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید