مجیدی: برادرم را جریمه کردم و اجازه ندادم سر تمرین بیاید، قول می دهم دربی برگشت مجذوب کننده تر گردد

به گزارش بوستان گفتگو، سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، نظم و انضباط تیمی اولین چیزی است که او در این تیم می خواهد.

مجیدی: برادرم را جریمه کردم و اجازه ندادم سر تمرین بیاید، قول می دهم دربی برگشت مجذوب کننده تر گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، گفت: پیکان تیم جوان و دونده ای است، اما با توجه به اینکه در پنج هفته گذشته پنج تساوی داشتیم چاره ای جز برد در این بازی نداریم و برای پیروزی به زمین می رویم، برای این کار باید هوشیار و تمرکز بالایی داشته باشیم، ان شاءالله با یک بازی خوب سه امتیاز را به دست بیاوریم.

وی در خصوص کیفیت زمین استادیوم دستگردی میزبان ملاقات تیم های پیکان و استقلال و این که ابتدا قرار بود این مسابقه در استادیوم انقلاب کرج برگزار گردد، توضیح داد: من هیچ کدام از این زمین ها را ندیدم و از کیفیت آنها اطلاعی ندارم.

سرمربی تیم استقلال در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه تیمش در فصل جاری به خلاف فصول گذشته جنبه احتیاط را رعایت می نماید و چقدر این موضوع به تفکرات گابریله پین و تأثیر او در تیم ربط دارد، بیان کرد: با تمام احترامی که برای شما قائلم با این نظر موافق نیستم، می توانید آمار را ببینید که تیم استقلال در این هشت هفته چند موقعیت گل داشته است، فقط در بازی با صنعت نفت هفت هشت موقعیت گل ایجاد کردیم، چطور می گویید بازی تدافعی انجام دادیم؟ فقط در دو بازی با سیستم 3ـ3ـ4 بازی کردیم. با توجه به اینکه بازیکن تهاجمی زیاد داریم، بازی تهاجمی در دستور کارمان است. شاید به جز بازی با صنعت نفت آبادان، در بازی های دیگر کیفیت لازم را در این بخش نداشتیم، ولی با این حال می توانستیم برنده بازی باشیم. امیدوارم فردا این بدشانسی ها تمام گردد و بتوانیم برنده میدان باشیم.

اتفاقاتی در داوری هفته های گذشته افتاده است، به نظر شما علت نتیجه گیری استقلال اتفاقات داوری بوده است یا کیفیت فنی تیم؟، مجیدی در واکنش به طرح این سؤال گفت: دو کار را در عرصه مربیگری انجام نمی دهم و نتیجه نگرفتن را گردن داور و بعلاوه بازیکن نمی اندازم، این دو کار را انجام نمی دهم. به عنوان مسئول فنی تمام نتایج را به عهده می گیرم. بنیادی فرد در دربی برای اولین بار نبود که برای ما قضاوت می کرد. قبل از بازی هم گفتند که داور خوبی است. من اگر اعتراضی کردم، به خاطر این بود که دیدم که داور آن صحنه را دید و فقط شهامت گرفتن پنالتی را نداشت. مطمئن باشید اگر آن صحنه در دقیقه 30 یا 50 می افتاد داور پنالتی می گرفت. الآن هم می گویم اگر استقلال نتیجه نگیرد به عهده من است، به هیچ عنوان نمی توانیم بگوییم داور باعث شده است و من این صحبت را رد می کنم و قبول ندارم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش و بعلاوه شرایط بابک مرادی گفت: غایب ما وریا غفوری است که به علت مصدومیت در جمع تیم حضور ندارد. بابک مرادی از بازیکنان خوب ماست و خیلی او را دوست دارم، ولی نظم و انضباط تیمی اولین چیزی است که من در استقلال می خواهم. فرزاد برادر من یک ربع دیر به تمرین آمد، دو هفته اجازه ندادم سر تمرین بیاید و 20 درصد جریمه اش کردم، با کسی تعارف نداریم. بابک بازیکن خوبی است، ولی باید بداند که در چارچوب تیم باشد. با صحبتی که با مدیرعامل داشته ام این بازیکن به کمیته انضباطی می رود و بعد به تمرینات ملحق می گردد. نمی خواهم بگویم که سر تمرین چه اتفاقاتی افتاده و این موضوع خانوادگی است. مرادی باید بداند که در چه تیمی بازی می نماید.

مجیدی در خصوص اینکه در غیاب غفوری چه بازیکنی جایگزین او می گردد، توضیح داد: به نکته خوبی اشاره کردید، وریا در بازی با پرسپولیس واقعاً به درد ما می خورد و با توجه به اینکه شرایط بدنی خوبی داشت و بازی با صنعت نفت هم فوق العاده بازی کرد، ولی متأسفانه مصدوم شد و به دربی نرسید. بازیکنان جوانی داریم که می توانند جایگزین وریا شوند.

سرمربی استقلال در واکنش به این موضوع که پس از پنج تساوی پیاپی چقدر امیدوار به نتیجه گیری مقابل پیکان است، گفت: به تک تک بازیکنانم ایمان دارم، تیمی که در هشت هفته نمی بازد و دو گل می خورد و این گل ها هم در جریان بازی نیست و از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده است، تیم باکیفیتی است. تمام کوشش و تمرکزم را می گذارم تا استقلال را به آن کیفیت دلخواهی که مدنظرم هست، برسانم و مطمئنم با این بازیکنان به این موضوع می رسیم.

مجیدی درباره صحبت هایش بعد از دربی و این که منظورش از فرگوسن های وطنی پیشکسوتان باشگاه بوده است یا خیر، گفت: این صحبت ها در خصوص آن بازی بود. دوست ندارم در این باره حرف بزنم و فکر و تمرکزم روی بازی فرداست. ان شاءالله در وقت مناسب کلی صحبت وجود دارد که انجام خواهم داد. تمرکزم روی بازی و تیمم است و نمی خواهم دیگر به آن موضوع بپردازم.

سرمربی استقلال درباره کیفیت پایین دربی یادآور شد: برد در این ملاقات می توانست خیلی به ما یاری کند. دربی حساس است و در آن موقعیت کم پیش می آید، این در دربی طبیعی است و تیمی برنده می گردد که از موقعیت ها استفاده کند. موافقم که بازی باکیفیتی نبود. هم پرسپولیس و هم ما موقعیت داشتیم، ولی این قول را می دهم که در دربی برگشت طرفداران دو تیم بازی مجذوب کننده تری خواهند دید.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2051

به "مجیدی: برادرم را جریمه کردم و اجازه ندادم سر تمرین بیاید، قول می دهم دربی برگشت مجذوب کننده تر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: برادرم را جریمه کردم و اجازه ندادم سر تمرین بیاید، قول می دهم دربی برگشت مجذوب کننده تر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید