انصاری فرد: پیروانی در کارش یکی از بهترین هاست، صفر تا صد مسائل فنی با کالدرون است

به گزارش بوستان گفتگو، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که مدیر جدید تیم فوتبال این باشگاه نشان داده در کار خود، یکی از بهترین هاست.

انصاری فرد: پیروانی در کارش یکی از بهترین هاست، صفر تا صد مسائل فنی با کالدرون است

به گزارش بوستان گفتگو، محمد حسن انصاری فرد در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: امروز (چهارشنبه) پس از اینکه موضوع تغییر مدیر تیم را با خلیلی در میان گذاشتیم، از پیروانی دعوت کردیم به باشگاه بیاید. از کالدرون هم دعوت شد و معرفی و صحبت ها درباره انجام کارها صورت گرفت. فردا برای معارفه و شروع به کار پیروانی به عنوان مدیر تیم، در تمرین تیم حضور خواهم داشت.

وی درباره انتخاب پیروانی گفت: افشین پیروانی نشان داده در کار خود یکی از بهترین هاست. پس از محمودخان خوردبین، برای انجام این مسئولیت بسیاری روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که به امور مختلف تیم تسلط دارد، یاد می کردند. پیروانی در زمره برترین های تاریخ پرسپولیس از لحاظ تعداد بازی و کاپیتانی است و به واسطه سال ها حضور در تیم به عنوان کاپیتان، سرمربی، مربی و مدیر تیم و سال ها حضور در تیم ملی، تجربیات گرانبهایی دارند. او به واسطه تحصیلات عالیه تا مقطع دکترا و مدیریت قوی می تواند به تیم یاری کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: امروز در این زمینه با کالدرون و پیروانی جلساتی داشتیم و صحبت هایی درباره این تغییرات داشتم. ضمن معرفی سوابق مدیر جدید تیم، در جلسه معارفه هم گفتم که صفر تا صد مسائل فنی با کالدرون است و نظم و انضباط و برنامه ریزی، در حوزه اختیارات مدیر تیم خواهد بود. تردیدی نیست که با همدلی و اتحاد میان مجموعه تیم و حمایت هوداران و پیشکسوتان عزیز، می توان روزهای خوب را تکرار کرد.

انصاری فرد گفت: کالدورن نگاه مثبت به موضوع داشته، تأکید کرد پرسپولیس تیم و نام بزرگی است و همه ما موظف هستیم با اتحاد و همدلی و سختکوشی، بهترین عملکرد ممکن را داشته و انتظارات را برآورده کنیم. همچنین امروز درباره این تغییرات با اعضای محترم هیئت مدیره نیز صحبت کردم. می دانیم که هوداران هم از دوران حضور پیروانی در تیم و کوشش های او خاطرات خوبی دارد. طرفداران با حمایت خود از تیم و کادر فنی می توانند شرایطی را فراهم نمایند که پرسپولیس به صدر بازگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 525

به "انصاری فرد: پیروانی در کارش یکی از بهترین هاست، صفر تا صد مسائل فنی با کالدرون است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: پیروانی در کارش یکی از بهترین هاست، صفر تا صد مسائل فنی با کالدرون است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید