امتحانات سرانجام ترم تمام دانشگاه ها حضوری شد

به گزارش بوستان گفتگو، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی از حضوری شدن امتحانات خاتمه ترم تمام دانشگاه ها با توجه به شرایطی فعلی کرونا اطلاع داد.

امتحانات سرانجام ترم تمام دانشگاه ها حضوری شد

محمدرضا آهنچیان، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم در مصاحبه با خبرنگاران، درباره نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشگاه ها گفت: تصمیمات درباره نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم بستگی به آمادگی دانشگاه ها در زمینه اسکان دانشجویان و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در جامعه دارد.

او اضافه کرد: تاکید وزارت علوم بر برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه هاست، چرا که بهبود کیفیت مطالعه دانشجویان و تاکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها از لحاظ حضور دانشجویان در کلاس و محیط دانشگاه و امتحانات اهمیت دارد.

آهنچیان توضیح داد: تا برگزاری امتحانات ترم اول دانشگاه ها حدود 15 الی 20 روز فاصله داریم و در این زمان تمام اتفاقات پیش رو درباره ویروس کرونا بر حضوری شدن یا نشدن آزمون ها موثر خواهد بود.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم ادامه داد: در حال حاضر تصمیمات وزارت علوم بر مبنای حضوری شدن امتحانات خاتمه ترم است و به دانشگاه ها این اختیار را داده ایم که بر اساس امکانات خود در زمینه ارائه اسکان به دانشجویان غیر بومی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در فضای امتحان و شرایط منطقه و شهر خود در آستانه ورود به امتحانات تصمیم گیری نهایی را انجام دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1400 بروزرسانی: 5 بهمن 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2034

به "امتحانات سرانجام ترم تمام دانشگاه ها حضوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات سرانجام ترم تمام دانشگاه ها حضوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید