اعلام وزنه برداران سهمیه گرفته به کمیته ملی المپیک، دو سهمیه و 7 مدعی

به گزارش بوستان گفتگو، طبق قوانین جدید iwf، در انتها مسابقات گزینشی کلمبیا فدراسیون جهانی اسامی وزنه برداران ایرانی که برای حضور در المپیک به امتیاز لازم رسیده اند را به کمیته ملی المپیک معرفی خواهد نمود.

اعلام وزنه برداران سهمیه گرفته به کمیته ملی المپیک، دو سهمیه و 7 مدعی

به گزارش خبرنگاران، مسابقات گزینشی کلمبیا آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه در رشته وزنه برداری است که پس از آن لیست ورزشکارانی که برای حضور در المپیک به امتیاز لازم رسیده اند اعلام خواهد شد.

طبق اصلاحاتی که اخیرا فدراسیون جهانی در جهت کسب سهمیه اعمال نموده، اسامی وزنه بردارانی که به امتیاز لازم رسیده اند مستقیما به کمیته ملی المپیک آنها اعلام خواهد شد.

براین اساس در حالیکه علی داودی در مسابقات قهرمانی آسیا به مقام قهرمانی رسید و علی هاشمی نیز با وجود غیبت در رقابت های تاشکند، به خاطر اعمال اصلاحات جدید بی احتیاج از حضور در مسابقه دیگری شد، دو وزنه بردار ایرانی هستند که سهمیه المپیک شان قطعی شده است.

همچنین علیرضا بیرالوند، علی میری، ایوب موسوی، کیانوش رستمی و سهراب مرادی نیز دیگر وزنه بردارانی هستند که منتظر اعلام IWF می مانند.

ایران تنها دو سهمیه در مسابقات المپیک خواهد داشت که اکنون 7 نفر شانس کسب سهمیه را دارند.

کمیته ملی المپیک با نظرخواهی از فدراسیون وزنه برداری، از بین کسانی که سهمیه گرفته اند، دو نفر را برای حضور در المپیک به IWF معرفی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1728

به "اعلام وزنه برداران سهمیه گرفته به کمیته ملی المپیک، دو سهمیه و 7 مدعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام وزنه برداران سهمیه گرفته به کمیته ملی المپیک، دو سهمیه و 7 مدعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید