71 مخزن ماسه و نمک در معابر شیبدار سنندج تعبیه شد

به گزارش بوستان گفتگو، خبرنگاران/کردستان مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج از تعبیه 71 مخزن ماسه و نمک در معابر شیبدار سطح شهر خبر داد.

71 مخزن ماسه و نمک در معابر شیبدار سنندج تعبیه شد

شکور صلواتی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تعداد 15 عدد درمعابر منطقه یک و ننله، 23 عدد منطقه دو و نایسر، 23 مخزن در منطقه سه و ناحیه حسن آباد و 10 عدد در سطح ناحیه ویژه بهاران تعبیه شده است.

صلواتی اعلام نمود: تمهیدات لازم جهت انجام اقدامات مناسب در زمان یخ زدگی معابر اجرا شده است.

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در ایام بارش برف و جلوگیری از یخ زدگی معابر 11 ستاد برف روبی در سطح شهر برپا شده و 60 دستگاه انواع ماشین آلات برف روب و نمک پاش در این ستادها مستقر شده است.

شکور صلواتی اعلام نمود: شرایط توپوگرافی شهر سنندج به گونه ای است که بیشتر معابر دارای سطح شیبدار بوده و در زمان بارش برف و یخبندان معابر دچار یخ زدگی می شود.

وی اعلام نمود: یکی از مصوبات ستاد برف روبی در راستای جلوگیری از یخ زدگی معابر و سهولت در دسترسی به ماسه و نمک تعبیه مخازن ماسه و نمک در معابر شیبدار سطح شهر بود.

صلواتی در ادامه گفت: در دو هفته گذشته شاهد بارش فراوان باران در سطح شهر بودیم که با کوشش و کوشش پاکبانان خدوم و زحمتکش علاوه بر برداشت به موقع زباله، پاکسازی جداول و جمع آوری برگهای پاییزی کمترین آب گرفتگی را در سطح شهر داشتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1454

به "71 مخزن ماسه و نمک در معابر شیبدار سنندج تعبیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "71 مخزن ماسه و نمک در معابر شیبدار سنندج تعبیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید