نوجوان 15 ساله سیاه پوست، جدیدترین قربانی نژادپرستی پلیس آمریکا

به گزارش بوستان گفتگو، خبرنگاران : پلیس آمریکا در جدیدترین مورد خشونت خود علیه رنگین پوستان، نوجوان 15 ساله سیاه پوست را با شلیک 4 گلوله کشت.

نوجوان 15 ساله سیاه پوست، جدیدترین قربانی نژادپرستی پلیس آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، یکی از افسران اداره پلیس کلمبوس (CPD)، اوهایو آمریکا روز سه شنبه یک دختر نوجوان سیاهپوست را 4 بار هدف اصابت گلوله قرار داد.

یکی از بستگان این دختر نوجوان گفت این تیراندازی پس از آن صورت گرفت که این دختر نوجوان در مورد سوء استفاده فردی از او در خانه اش با پلیس تماس گرفت.

اداره پلیس کلمبوس تصاویر مربوط به این تیراندازی مرگبار را منتشر کرد که عصر سه شنبه روی داد و موجب کشته شدن یک دختر نوجوان سیاهپوست شد.

در این تصاویر یک افسر پلیس در حال نزدیک شدن به چند نفر است که سر یکدیگر فریاد می زنند. زمانی که این افسر پلیس به این گروه از افراد نزدیک می گردد، درگیری بین دو نفر از آن ها آغاز می گردد و یک نفر هم روی زمین می افتد. در آن لحظه یک زن که به نظر می رسد همان دختر نوجوان سیاه پوست باشد در حالی که یک چاقو در دست دارد به سمت یک زن دیگر حمله ور می گردد که افسر پلیس نیز چهار بار به سوی این دختر 15 ساله تیراندازی می نماید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1716

به "نوجوان 15 ساله سیاه پوست، جدیدترین قربانی نژادپرستی پلیس آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوجوان 15 ساله سیاه پوست، جدیدترین قربانی نژادپرستی پلیس آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید