مدیر موفقیت مشتریان تپسل: افزایش ناگهانی قیمت ها، جزو سیاست های ما نیست

به گزارش بوستان گفتگو، مدیر موفقیت مشتریان تپسل درباره شیوه قیمت گذاری تبلیغات در سال تازه گفت: اینکه بدون هماهنگی با صاحبان صنایع و برندها افزایش قیمت را به طور هیجانی به بازار تحمیل کنیم، نتیجه ای جز ایجاد فضای ناامن برای کسب و کار ندارد و افزایش ناگهانی قیمت ها، جزو سیاست های ما نیست.

مدیر موفقیت مشتریان تپسل: افزایش ناگهانی قیمت ها، جزو سیاست های ما نیست

اگرچه اخیرا گزارش هایی مبنی بر افزایش قیمت تبلیغات دیجیتال در رسانه های مختلف منتشر شده است. بهرنگ تنکابنی، مدیر موفقیت مشتریان تپسل با اشاره به این خبر اظهار داشت: با توجه به افزایش هزینه های عملیاتی، افزایش قیمت تبلیغات در پلتفرم ها اجتناب ناپذیر است، اما این تغییرات در تپسل ناگهانی و یکباره نیست. برای همین فرصتی را در اختیار کسب و کارها قرار دادیم که تا زمان اعمال تغییرات نو، قرارداد امسال خود را با قیمت سال گذشته رزرو نمایند.

تنکابنی در شرح این خبر گفت: تورم و افزایش هزینه های عملیاتی، هزینه تبلیغات آنلاین را هم افزایش داده و ما ناگزیر از افزایش قیمت هستیم. اما در عین حال معتقدیم هر تغییر ناگهانی، هر چند محدود، می تواند فضای کسب و کارها را تحت تاثیر قرار دهد. اما هدف ما چنین نیست.

تنکابنی در ادامه گفت: از طرف دیگر هزاران ناشر در حال حاضر با تپسل همکاری دارند که هر یک به تنهایی ارزش های منحصر به فردی به تپسل می افزایند. ایجاد بستر مناسب برای درآمدزایی ناشران در کنار ارائه خدمات مناسب به مشتریان هدف عالی تپسل محسوب می گردد. از این رو سیاست های و فرآیندهای ویژه ای برای حفظ منافع کلیه ذی نفعان در تپسل تدوین شده که هر دو سمت صاحب آگهی و ناشر همچنان با کمترین دغدغه به همکاری خود با تپسل ادامه دهند.

صاحبان آگهی برای اطلاع از جزئیات بیشتر این خبر و استفاده از این فرصت می توانند به این آدرس مراجعه نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 24 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1403 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2409

به "مدیر موفقیت مشتریان تپسل: افزایش ناگهانی قیمت ها، جزو سیاست های ما نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر موفقیت مشتریان تپسل: افزایش ناگهانی قیمت ها، جزو سیاست های ما نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید