سرگذشت هولناک هتل جن زده

به گزارش بوستان گفتگو، آیا شما هم از مشتری های پروپاقرص داستان های ترسناک هستید؟ آیا شما هم به مکان های جن زده و تسخیر شده علاقه دارید؟ داستان این هتل را از دست ندهید.

سرگذشت هولناک هتل جن زده

هتل دل سالتو کلمبیا یکی از محبوب ترین مکان های ساخته شده در کلمبیا بود که یک روزه و به شکل ناگهانی به یکی از ترسناک ترین مکان ها در تمام این کشور تبدیل شد. همراه مجله گردشگری خبرنگاران داستان ترسناک این هتل را بخوانید.

چرا هتل دل سالتو کلمبیا به یکباره متروکه شد؟

در سی کیلومتری مرکز بوگوتا آبشاری صد و سی هفت متری وجود دارد که نام آن آبشار درباز یا به عبارتی Tequendama بود. نام این آبشار را هندی هایی که در دره رودخانه ساکن بودند، داده اند. بااین حال، آنها نسبت به این مکان محتاط بودند: طبق اعتقاد آنها، ارواح از دنیا دیگر در اینجا زندگی می کردند. سرخ پوستان معتقد بودند که سال ها پیش جادوگری بدذات کوه این منطقه را از وسط به دونیم نموده؛ اما از محل بریدگی آبشاری زیبا و تماشایی به وجود آمده بود.

در دهه 1990 میلادی مسئولین کشوری کلمبیا تصمیم به طراحی ساختمانی برای آموزش دانشجویان در نزدیکی این آبشار گرفتند. ساختمان طراحی شده در سال 1923 در شهر کوچک سن آنتونیو دل تکنداما در 30 کیلومتری جنوب شرقی مرکز کشور ساخته شد. ساختمان در زمینی بین دامنه های شیب دار و بزرگ راه ساخته شد. چند سال بعد در سال 1950 این ساختمان آموزشی تبدیل به یک هتل مجلل شد. نام آن را هتل دل سالتو کلمبیا نهادند.

هتل دل سالتو صد و بیست و دو اتاق لوکس و امکانات رفاهی فوق العاده ای برای مسافران و گردشگران داشت. مسافران وی آی پی هتل اغلب از برگزیده ترین شخصیت های شهر مانند رئیس جمهور بودند.

کم کم آوازه این هتل لوکس در سراسر کشور پیچید و ثروتمندان بسیاری برای یک شب اقامت در آن راهی این منطقه خوش آب وهوا شدند.

جمعیت ثروتمند از هتل تماشا می کردند و صاحب آن فقط وقت داشت پول را بشمارد و آرزو می کرد که به زودی به همان کیسه پول تبدیل گردد. این امر ادامه یافت تا اینکه مرگ های مرموز در یک عمارت گران قیمت آغاز شد. مهمانان یکی یکی آغاز به خودکشی کردند و بعد از چند سال هتل به زیارتگاه خودکشی تبدیل شد. ساکنان محلی که با چشم اندازهای عجیب وغریب در منطقه هتل روبرو می شدند، شایعاتی در خصوص آن منتشر می کردند.

مقدار آب آبشار تکندما کم شد و رودخانه به شدت کم عمق و بویی متعفن در اطراف هتل پدیدار شد. شایعات زیادی در خصوص هتل پخش شد و مردم از رفتن به آنجا هراسان شدند. هتل دل سالتو کلمبیا به یک باره از جلال و شکوه افتاد و به متروکه ای خاموش و جن زده تبدیل شد. از آن به بعد ساختمان متروکه هتل تنها جایی برای ماجراجویی شکارچیان ارواح شد.

پس از آن حوادث هیچگاه، هیچ کس به درستی متوجه نشد علت تمام آن مرگ های مرموز چه بوده است. در سال 2009 دولت تصمیم گرفت با تبدیل هتل دل سالتو کلمبیا به موزه رونق را دوباره به آن برگرداند؛ اما شایعات از رفتن مردم به آنجا جلوگیری می کرد.

محققان در خصوص هتل چه می گفتند؟

بعدها محققان اعلام کردند که آب آشامیدنی هتل به علت ورود فاضلاب و گنداب های اطراف به آب لوله کشی آن، آلوده و مسموم شده بوده است. از همین رو علت مرگ مسافران را آلودگی زیست محیطی و آب آشامیدنی هتل اعلام کردند اما مردم محلی می گفتند صداهای جیغ گونه ارواحی که هتل دل سالتو کلمبیا را تسخیر نموده اند هنوز هم در آنجا شنیده می گردد.

پیشنهاد مطالعه : اقیانوس ابر بر فراز روستای فیلبند را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 21 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1402 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2342

به "سرگذشت هولناک هتل جن زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرگذشت هولناک هتل جن زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید