خبرنگاران دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب شد

به گزارش بوستان گفتگو، تهران- خبرنگاران- معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی هومان اسعدی را به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب کرد.

خبرنگاران دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب شد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدمجتبی حسینی در حکمی هومان اسعدی را به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب و در نشستی با حضور محمد اله کمک مدیرکل دفتر موسیقی حکم دبیری را به اسعدی اعطا کرد.

معاون امور هنری در حکم اسعدی نوشته است: نظر به سوابق علمی تجربیات ارزنده مدیریتی و هنری جناب عالی و به پیشنهاد مدیرکل دفتر موسیقی، به موجب این حکم، به عنوان دبیر پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال، بهره گیری ازظرفیت های استادان ارجمند موسیقی، بهره مندی از تجارب دوره های گذشته و پیش بینی شرایط جاری کشور به واسطه ویروس کرونا، جشنواره ای سلامت و برخوردار از شاخصه های هنری مورد قبول، در پیشِ رو داشته باشیم.

حسینی گفت: برگزاری رویدادهایی مانند جشنواره موسیقی جوان و جشنواره تجسمی جوانان که بستر و نظام استعدادیابی هستند در اولویت معاونت امور هنری قرار دارند. جشنواره موسیقی جوان در چند دوره با تثبیت دبیر و مشارکت هنرمندان استمرار یافته است. ثبت و تحلیل جشنواره می تواند اهمیت این رویداد را در عرصه فرهنگی و اجتماعی بیشتر بیان کند و تدوین آیین نامه ای با نظر دبیر و دست اندرکاران جشنواره می تواند به انسجام و تقویت جشنواره کمک کند.

حسینی در ادامه گفت: با توجه به اینکه جشنواره موسیقی جوان رویکرد استعدادیابی دارد تعیین دقیق گروههای سنی جشنواره و ساماندهی برگزیدگان و تمهید برای توجه به استعدادها می تواند در تحقق اهداف جشنواره موثر باشد.

هومان اسعدی از هفتمین دوره جشنواره موسیقی جوان تا کنون، دبیری این جشنواره را برعهده دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1634

به "خبرنگاران دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید