بهسازی و ارتقای کیفیت عبور و مرور معابر هفتگانه منطقه 15

به گزارش بوستان گفتگو، خبرگزاری خبرنگاران-معابر هفتگانه منطقه 15 در طرح استقبال از بهار 1401 به منظور رفاه و تردد ایمن شهروندان بهسازی و نوسازی شد.

بهسازی و ارتقای کیفیت عبور و مرور معابر هفتگانه منطقه 15

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی روحانی معاون فنی و عمران منطقه با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار، گفت: طرح استقبال از بهار به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان در راستای بالابردن کیفیت کالبدی معابر سواره و پیاده از 15 اسفند 1400 شروع و تا 7 فروردین ادامه داشت.

او با بیان اینکه عملیات لکه گیری آسفالت در نواحی هفتگانه منطقه در قالب اجرای طرح استقبال از بهار با هدف دست یابی به استانداردهای قابل قبول بوده است، اضافه نمود: در این راستا 3 هزار متر مربع عملیات تراش روکش آسفالت مکانیزه در بزرگراه آزادگان و نیز عملیات بازسازی و لکه گیری آسفالت در معابر نواحی به مساحت 650 متر مربع انجام شد.

روحانی به سایر اقدامات معاونت فنی و عمران اشاره نمود و بیان نمود: بازسازی و نوسازی جداول و شبکه جمع آوری آب های سطحی به طول 150 متر، عملیات هم سطح سازی دریچه و برطرف نواقص به تعداد 10 مورد و عملیات بهسازی نوار حفاری در معابر به مساحت 50 متر مربع از جمله این اقدامات است.

معاون فنی و عمران منطقه با اشاره به اینکه نگهداشت معابر شهر از نظر ایجاد سهولت در تردد عابرین و وسایل نقلیه از اولویت های حوزه فنی و عمران منطقه است، اضافه نمود: برای تسهیل در تردد وسایل نقلیه و افزایش مقاومت لایه های زیرسازی معابر در مقابل نفوذ باران و آب های سطحی روان و هم چنین بهبود منظر شهری این منطقه لکه گیری و روکش آسفالت معابر مستمر در شهر انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2184

به "بهسازی و ارتقای کیفیت عبور و مرور معابر هفتگانه منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی و ارتقای کیفیت عبور و مرور معابر هفتگانه منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید