این مرد 15سال بدون کار حقوق گرفت!

به گزارش بوستان گفتگو، خبرنگاران : مقام های یک بیمارستان دولتی در جنوب ایتالیا به دلیل پرداخت 538 هزار یورو به یک مرد 67 ساله تحت تحقیق و بازرسی قرار گرفتند.

این مرد 15سال بدون کار حقوق گرفت!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، مقام های یک بیمارستان دولتی در جنوب ایتالیا به دلیل پرداخت 538 هزار یورو به یک مرد 67 ساله تحت تحقیق و بازرسی قرار گرفتند.

ماجرا از این قرار است که مسئولان این بیمارستان به یک مرد به مدت 15 سال بدون اینکه هرگز کار کند جمعا مبلغ 538 هزار یورو حقوق پرداخت نموده اند.

مظنون اصلی پرونده همچنین به اتهام کلاهبرداری و زورگیری تحت بازپرسی است. پلیس اقتصادی ایتالیا در بیانیه ای در این خصوص اعلام نمود که این فرد در سال 2005 مسئولان بیمارستان را تهدید نموده که او را در لیست حقوق و دستمزد نگه دارند.

پلیس می گوید این فرد در سال 2005 و هنگامی که 52 سال سن داشته به طور رسمی در بخش ایمنی آتش نشانی بیمارستانی در شهر کاتانزارو در جنوب ایتالیا استخدام شده است. بعد از آن اما این فرد هیچگاه کار ننموده است. پلیس می گوید برای اثبات اینکه این فرد هرگز کار ننموده از برنامه های کاری، سوابق تلفن همراه و شهادت کارمندان بیمارستان استفاده می نماید.

به همراه مظنون اصلی شش کارمند و مدیر بیمارستان هم در لیست متهمان قرار دارند. دو نفر از آنها بخشی از یک کمیته تحقیق بوده اند که توسط بیمارستان راه اندازی شده است.

این افراد به پلیس گفته اند که مدارک کافی برای اینکه اثبات کند کارمند مذکور کار ننموده است وجود ندارد. این در حالیست که پلیس می گوید شواهد و مستندات بسیاری در این خصوص پیدا نموده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1732

به "این مرد 15سال بدون کار حقوق گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مرد 15سال بدون کار حقوق گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید