اولین واکنش رسمی به مرگ تلخ ملی پوش ایران ، هیچ ضربه ای به سر او نخورده است!

به گزارش بوستان گفتگو، رئیس فدراسیون بوکس مرگ خبرساز بوکسور تیم ملی واکنش نشان داد.

اولین واکنش رسمی به مرگ تلخ ملی پوش ایران ، هیچ ضربه ای به سر او نخورده است!

به گزارش خبرنگاران محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان حضور داشت، روز دوشنبه 17 مردادماه پس از پایان یکی از تمرینات تیم ملی از هوش می رود و بلافاصله از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل می شود. طبق ادعای سرپرست تیم ملی جوانان، محمد امین روستایی پس از پایان تمرینات تیم ملی، برای شستن دست و صورت خود به سمت سرویس بهداشتی می رود، اما پس از مدتی بی هوش روی زمین می افتد. پس از این اتفاق حاضرین در سالن تمرین سریعاً با اورژانس تماس گرفته و روستایی بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود، اما متاسفانه در بیمارستان طبق تشخیص پزشکان مشخص می شود که او دچار ضایعه مغزی شده و با وجود جراحی و تلاش کادرپزشکی، متاسفانه امروز چهارشنبه 19 مردادماه وی دارفانی را وداع کرد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس کشورمان در واکنش به این سوال که خبر مرگ عضو تیم ملی جوانان واقعا شوک کننده بود، چه اتفاقی برای روستایی در اردوها رخ داده است، گفت: از دست دادن محمد امین روستایی عضو تیم ملی جوانان واقعا دردناک بود. همه ما از حادثه ای که رخ داده شوک شده ایم و منتظر نتیجه پزشکی قانونی هستیم، چون واقعا علت مرگ مغزی را هنوز نمیدانیم.

رئیس فدراسیون بوکس در ادامه افزود: طبق صحبت های سرپرست تیم ملی، او در تمرینات اردوی تیم ملی به شکل عادی تمرین می کرده و بیکباره احساس سردرد می کند و بعد از آن به حالت بیهوشی می رود. هنوز کسی واقعا علت مرگ او را نمی داند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در طول تمرین ضربه ای به سر این بوکسور خورده است که باعث مرگ مغزی شده است، گفت: خیر در رابطه با این موضوع بنده از مربیان تیم ملی سوال کردم، آنها مدعی شدند که هیچ ضربه ای به سر این بوکسور وارد نشده است. آنها مدعی شدند که اصلا روز حادثه تمرین به شکلی فیزیکی بین بوکسورها انجام نشده و در واقع فقط تمرینات آماده سازی در اردوی تیم ملی اجرا شده است. به هیچ عنوان ضربه ای نیز به سر او وارد نشده است.

رئیس فدراسیون بوکس در پایان صحبت های خود، خاطر نشان کرد: روستایی در حالت بیهوشی بوده و با همان شرایط راهی بیمارستان شده است. رضا مهدی پور سرمربی تیم ملی می تواند در مورد این موضوع توضیحات کامل تری را ارائه کند. در هر صورت ما هم منتظر جواب نهایی پزشکی قانونی هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1401 بروزرسانی: 20 مرداد 1401 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 2217

به "اولین واکنش رسمی به مرگ تلخ ملی پوش ایران ، هیچ ضربه ای به سر او نخورده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش رسمی به مرگ تلخ ملی پوش ایران ، هیچ ضربه ای به سر او نخورده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید