نشست روسای فدراسیون ورزش های دانشگاهی و تکواندو برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، به منظور هماهنگی لازم در خصوص اعزام تیم ملی تکواندو دانشجویان برای شرکت در رقابتهای سی امین یونیورسیاد دانشجویان دنیا، محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با سید محمد پولارگر رییس فدراسیون تکواندو و اصغر رحیمی رئیس انجمن تکواندو فدراسیون دانشگاهی دیدار و گفت و گو کردند.

نشست روسای فدراسیون ورزش های دانشگاهی و تکواندو برگزار گردید

در این جلسه دهخدا ضمن تشکر از حمایته ای فدراسیون در ادوار گذشته برای آماده سازی تیم های تکواندو دانشجویان، گفت: امیدوارم سال جاری هم با همکاری دو فدراسیون بتوانیم تیمی آماده به این رقابت ها اعزام کنیم تا شاهد تکرار موفقیت های تکواندو در یونیورسیاد باشیم.

در ادامه پولادگر ضمن تشکر از برگزاری جلسه گفت: این فدراسیون آمادگی خود را در خصوص برگزاری اردوها و مسابقات انتخابی به منظور تشکیل یک تیم قدرتمند اعلام می دارد و امیدوارم با همکاری دو فدراسیون یک تیم منسجم به این رقابت ها اعزام و نتایج خوبی به دست بیاوریم.

در این جلسه رحیمی هم گفت: با توجه به این که این دوره از مسابقات در سال قبل از المپیک برگزار می گردد و نتایج این رقابت ها دارای امتیاز برای کسب سهمیه المپیک دارد قطعا کشورها تیم های خوبی روانه مسابقات می نمایند و باید با انتخاب بهترین نفرات در این رقابت ها شرکت کنیم.

همچنین در این نشست در خصوص اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی ، کادر فنی بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد مسابقات انتخابی به صورت آزاد همزمان با دهه مبارک فجر برگزار و نفرات برتر به مرحله دوم مسابقات انتخابی که فروردین سال آینده برگزار می گردد دعوت شوند.

سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان دنیا 12 لغایت 23 تیرماه ماه سال آینده در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نشست روسای فدراسیون ورزش های دانشگاهی و تکواندو برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست روسای فدراسیون ورزش های دانشگاهی و تکواندو برگزار گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید