مقاله: شرور اصلی فیلم جاودانگان کیست؟

به گزارش بوستان گفتگو، علاوه بر منحرفان و دروییگ، شخصیت های دیگری از دنیای مارول نیز می توانند به عنوان دشمنان اصلی جاودانگان ظاهر شوند. با وجود این که سلستیال ها در دنیای سینمایی مارول تا به امروز حضور نداشته اند و از آن جایی که بیشتر کار هایی که نموده اند کار های شرورانه ای بوده است، ممکن است آن ها تبدیل به شخصیت های منفی اصلی فیلم تبدیل شوند که اوضاع را از دور کنترل می نمایند. اگر ماورل در آینده قصد داشته باشد تا از این موجودات به عنوان دشمنان اصلی دنیای سینمایی مارول استفاده کند، این موضوع جذاب خواهد بود.

مقاله: شرور اصلی فیلم جاودانگان کیست؟

در نهایت، فیلم جاودانگان می تواند قهرمانان عظیمی را به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول یا حتی بیشتر از آن معرفی کند. نام هایی مانند نایتمر، مفیستو و چتون در میان طرفداران به گوش می خورد و هر کدام از این شخصیت ها می توانند اولین حضور خود را در فیلم جاودانگان داشته باشند. حتی شخصیت کانگ فاتح که قرار است بعد ها در فاز چهارم مارول حضور داشته باشد، می تواند با این فیلم ارتباط داشته باشد. طرفداران پس از اکران این فیلم قادر به جواب دادن به تمامی این پرسش ها خواهند بود.

تریلر جاودانگان بسیار خیره نماینده بود و نشان داد که کار زیادی روی آن اجرا شده، اما اطلاعاتی از داستان فیلم را برملا نمی نماید. در طول این دو دقیقه، شخصیت سرسی جما چان یک داستان کلی از جاودانگان تعریف می نماید (راجع به این که چگونه سال ها که در میان انسان ها زندگی و به عنوان محافظان آن ها عمل می نمایند). اواسط تریلر سرسی می گوید: جاودانگان هیچ گاه دخالت ننموده اند… تا الان. این جمله ای است که راجع به مناقشه اصلی فیلم، به ما اطلاع می دهد.

منبع مقاله: شرور اصلی فیلم جاودانگان کیست؟

انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1924

به "مقاله: شرور اصلی فیلم جاودانگان کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: شرور اصلی فیلم جاودانگان کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید