فرهادی زاد: دختران فوتسالیست با غیرتی مثال زدنی به مصاف حریفان می فرایند، پیگیر پرداخت نشدن پاداش آنها هستیم

به گزارش بوستان گفتگو، مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارد بانوان فوتسالیست کشورمان با عِرق ملی و غیرتی مثال زدنی به مصاف رقبا می فرایند.

فرهادی زاد: دختران فوتسالیست با غیرتی مثال زدنی به مصاف حریفان می فرایند، پیگیر پرداخت نشدن پاداش آنها هستیم

به گزارش بوستان گفتگو و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهین فرهادی زاد درباره عدم پرداخت پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در سال 2018 گفت: واقعیت این است که دختران ما بدون توجه به پاداش، با عِرق ملی و با غیرتی مثال زدنی در مسابقات حاضر می شوند و تمام توان خود را می گذارند. آنها به مصاف حریفان خود می فرایند و قهرمان هم می شوند، چون انگیزه کافی برای این کار را دارند.

وی با بیان اینکه نباید فراموش کنیم پرداخت جوایز این بانوان، انگیزه بیشتری میان آنها ایجاد می نماید، توضیح داد: درباره پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال پیگیری کردیم و سرپرست فدراسیون فوتبال هم قول داده است که در صورت فراهم شدن امکان اقتصادی، پرداخت ها انجام گردد. به وسیله دبیرکل فدراسیون فوتبال هم این موضوع را پیگیری کردم. پرداخت نشدن پاداش ها تنها مربوط به تیم ملی فوتسال بانوان نیست و فدراسیون فوتبال تیم های دیگری هم دارد که هنوز پاداش خود را نگرفته اند.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره احتمال افزایش پاداش بانوان فوتسالیست گفت: پیگیر مطالبات بانوان هستم، چون معتقدم پاداش ورزشکار باید به موقع پرداخت گردد تا انگیزه ها کم نگردد. به نظرم فوتسالیست ها باید با آرامش کار خود را دنبال نمایند و اجازه دهند فدراسیون فوتبال کارها را با قوانین مصوب انجام دهد. واقعیت این است که پرداخت ها به زودی انجام می گردد و ما هم پیگیری های لازم را انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1144

به "فرهادی زاد: دختران فوتسالیست با غیرتی مثال زدنی به مصاف حریفان می فرایند، پیگیر پرداخت نشدن پاداش آنها هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهادی زاد: دختران فوتسالیست با غیرتی مثال زدنی به مصاف حریفان می فرایند، پیگیر پرداخت نشدن پاداش آنها هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید