سبک ترنزیشنال چیست و چگونه با کمترین بودجه آن را اجرا کنیم

به گزارش بوستان گفتگو، هنگام تزئین یک اتاق نشیمن ترنزیشنال، آن را با یک مجموعه بی حد و حصر از قطعات برجسته در انواع و اندازه های مختلف به کار ببرید. اغلب این سبک تمایل به استفاده از وسایل زینتی و چشم نواز دارد. در خانه ای به سبک ترنزیشنال، همه چیز مربوط به یک ترکیب زیبا و هماهنگ شده و لایه لایه است

سبک ترنزیشنال چیست و چگونه با کمترین بودجه آن را اجرا کنیم

اکسسوری در طراحی داخلی سبک ترنزیشنال

مانند تقریباً هر سبک طراحی دیگری، طراحی داخلی سبک ترنزیشنال، به شما امکان می دهد تا لحظات زیبایی را در اندازه های کوچک، با اکسسوری خیره نماینده پشتیبانی نموده و یک ترکیب غنی و لایه دار در این سبک ایجاد کنید.

هنگام تزئین یک اتاق نشیمن ترنزیشنال، آن را با یک مجموعه بی حد و حصر از قطعات برجسته در انواع و اندازه های مختلف به کار ببرید تا یک محیط پر از کارکتر و شخصیت ایجاد گردد. به طور کلی، هر خانه ای به سبک ترنزیشنال را، باید با انتخاب موارد پر از شخصیت و جذابیت تصویری، به رخ بکشید.

از آنجا که در طراحی داخلی این سبک، همه چیز در خصوص ترکیب های غیر منتظره و در عین حال هماهنگ با یکدیگر است، دنبال سایه های ساده ای باشید که با عناصر ظریف، انتزاعی و گرد مطابقت داشته باشند و چشم بیننده در اتاق حرکت کند.

در این اتاق نشیمن ترنزیشنال در تصویر زیر، همه چیز در یک پالت رنگی با تقریباً دو تنالیته، در تعادل نگه داشته شده است. در همین حال، یک بازی آرام روی طراحی سیاه و سفید صورت گرفته که بسیار نامحسوس است و چندان به چشم نمی آید. این مسئله، یک کلید اصلی برای هر خانه به سبک ترنزیشنال است؛ زیرا هر عنصر باید به تنهایی برای خود حرفی برای گفتن داشته باشد و در عین حال مجموعه ای غنی از وسایلی را ایجاد کند که به صورت درخشانی با هم کار نمایند.

منسوجات در سبک ترنزیشنال

هنگامی که از پارچه های سبک ترنزیشنال صحبت به میان می آید، هیچ محدودیت و حد و حصری وجود ندارد. به یک سبک خانه ترنزیشنال با پارچه های متنوع، متجلل و با بافت های مختلف فکر کنید. نکته اصلی اینجا است که، هرگز نباید اجازه دهید یک قطعه به صورت تصادفی به نظر برسد؛ همه چیز باید برای قرار دریافت در این سبک دلیل داشته باشد.

از حس این اتاق نشیمن که در زیر نشان داده شده است، بهره ببرید و برای ایجاد بازی بصری، منسوجات را به طیف وسیعی از چهار تا پنج تنالیته انتخاب کنید.

خرید اینترنتی 41 مدل بهترین راکت بدمینتون در بازار

پوشش پنجره به سبک ترنزیشنال

برای پوشش پنجره در سرتاسر خانه خود، از پارچه های مجعد و کلاسیک که بهم وصل شده اند و دارای رنگ های براق هستند، بهره ببرید که بتوانید به یاری آن عناصر مختلف اتاق را به نمایش بگذارید.

اغلب، سبک ترنزیشنال تمایل به استفاده از وسایل زینتی و چشم نواز دارد، اما وقتی نوبت به پوشش پنجره می رسد، به دنبال خطوط محکم و مستقیم و بدون شلوغی باشید. برای دکوراسیون یک اتاق نشیمن، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا پرده های سفید و روشن را انتخاب کنید.

طراحی سبک ترنزیشنال اتاق به اتاق

اکنون که ما شرح دادیم که برای ایجاد سبک ترنزیشنال به چه مواد و اکسسوری احتیاج دارید، وقت آن رسیده که برای طراحی چند اتاق خانه نیز به شما یاری کنیم.

اولین فضایی که به آن می پردازیم، مهم ترین بخش خانه یعنی آشپزخانه است. برای آشپزخانه خود، به ترکیبی از ظروف و وسایل عتیقه و معاصر فکر کنید. کابینت های شما باید دارای خطوط زیبا و معین و رنگ های آرامش بخش و هماهنگ با کفپوش های کلاسیک باشند.

لیست قیمت 39 مدل دستمال سر پسرانه شیک + خرید

انتخاب جایگاه ها و ظروف تزئینی و در عین حال کاربردی، مانند ظروف و وسایل آشپزی، جایی است که شما می توانید سبک طراحی خود را معرفی کنید تا به خوبی با هم کار نمایند. به یک میز صبحانه و جایگاه های آن فکر کنید که با سایر بخش های آشپزخانه شما هماهنگی داشته باشد.

اتاق نشیمن سبک ترنزیشنال

همانطور که قبلاً گفتیم، در خانه ای به سبک ترنزیشنال، همه چیز مربوط به یک ترکیب زیبا و هماهنگ شده و لایه لایه است. برای اتاق نشیمن گزینه های بی پایانی وجود دارد. جایگاه های عجیب، چاپ های ترنزیشنال، آثار هنری بی نظیر در مقیاس های مختلف، سبک ها و دوره های ترکیبی و عناصر مجسمه شکل را در سراسر طراحی داخلی این سبک به کار ببرید.

ترفند اجرا شده در اینجا، استفاده از یک نور برای نگه داشتن ترکیب موزون و متعادل است. عنصر اصلی دیگر این است که مبلمان را برای هماهنگی در مقیاس مشابه نگه دارید؛ زیرا هر جایگاه و میز نشان داده شده در تصویر پایین، دارای ابعاد مشابه هستند و بنابراین با یکدیگر به رقابت نمی پردازند یا به صورت تصادفی به نظر نمی رسند.

خرید اینترنتی 41 مدل چسب عضله برای کاهش درد

منبع: اتاق
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1149

به "سبک ترنزیشنال چیست و چگونه با کمترین بودجه آن را اجرا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبک ترنزیشنال چیست و چگونه با کمترین بودجه آن را اجرا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید